Kontakt

 

Adres do wysyłania zwrotów i reklamacji:

Reedog s.r.o. (Obroza-elektryczna.pl)

Główna 22

59-921 Kopaczów

Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Manager prodejny

Gabriela Drázdová

+420 216 216 106

gabriela@reedog.cz

Lada Všechovská

+420 216 216 106

lada@reedog.cz

Karolina Šebestová

+420 216 216 106

karolina@reedog.cz

 

Sklad a expedice
Reklamace a servis
Velkoobchod a nákup

Ondřej Novák

ondra@reedog.cz

Jakub Kladiva

+420 228 225 794

jakub@reedog.cz

Lýdia Ondíková

+420 774 631 554

lydia@reedog.cz

 

PR a social media
Administrativa a fakturace
Copywriting a magazín

Nikola Krišteková

+420 216 216 106

nikola@reedog.cz

Lucie 

+420 216 216 106

lucie@reedog.cz

Jitka Zemanová

+420 216 216 106

jitka@reedog.cz

 

Country Manager Polsko
Country Manager Maďarsko
Country Manager Německo

Wojciech Marciniak

+48 579 061 399

wojciech@reedog.cz

Erik Bálint

+36 800 88 110

erik@reedog.cz

Petr Malota

+49 176 34 433 212

petr@reedog.cz

 

Big Boss

Online marketing

Finance a účetnictví

Tomáš Mráz

+420 721 031 449

tomas@reedog.cz

Matěj Jačka

+420 722 927 702

matej@reedog.cz

Tereza 

+420 216 216 106

tereza@reedog.cz

 

 

Sklep

Odwiedź nasz specjalistyczny sklep z obrożami elektronicznymi i poznaj naszą ekipę osobiście! W sklepie przywita Cię wykwalifikowany i wyszkolony zespół pracowników, który doradzi przy wyborze produktu i wyjaśni wszystkie wątpliwości.

 

Sklep Obroza-elektryczna.pl i Reedog.cz

Na terenie Polski istniejemy jedynie jako sklep internetowy.

Możesz odwiedzić nasz sklep u naszych południowych sąsiadów, w Pradze:

Sedmidomky 459/8, Praga 10 - Michle, 101 00

Email:

Telefon:

info@obroza-elektryczna.pl

 579 061 399

Po - Pá: 00 - 16 00
So - Ne: Zakmknięte
 

Napisz do nas

Dane do faktury

 

Dane firmy
Reedog s.r.o.
Branická 213/53
14700, Praha
IC: 05179220
 
Konto bankowe
Nr rach.: 87 1050 1911 1000 0090 3115 6236
ING BANK ŚLĄSKI S.A.
Oddział w Zielonej Górze, Al.Niepodległości 27
65-042, Zielona Góra