Přijímač Dogtra EF-3000 Gold
Přijímač Dogtra EF-3000 GoldPřijímač Dogtra EF-3000 GoldPřijímač Dogtra EF-3000 Gold
Zniżka
152 zł

Obroża i odbiornik Dogtra EF-3000 Gold

Promocje

Dodatkowa obroża i odbiornik do elektronicznego ogrodzenia Dogtra eF-3000 Gold. Elektroniczne ogrodzenie Dogtra eF-3000 jest kompatybilne z nieograniczoną ilością odbiorników. Uwaga produkt nie jest już w sprzedaży, możesz kupić kompatybilną obrożę w tym miejscu EF-3500

Początkowo 992 zł 841 zł 695 zł bez VAT
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Obroża i odbiornik Dogtra EF-3000 Gold

Uwaga produkt nie jest już w sprzedaży, możesz kupić kompatybilną obrożę w tym miejscu EF-3500

Zawartość opakowania

  • 1x odbiornik
  • 1x obroża o długości 20-70cm
  • 4x elektrodyDodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!