KOMIS - PetCube smart kamera dla psów i kotów

Rabat 30% z kodem BAZ15

Urządzenie z komisu, kamera dla psów i kotów PetCube. Jeżeli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Fotografie są poglądowe i nie odpowiadają faktycznemu stanowi. Szczegółowy opis poszczególnych stanów urządzenia znajdziesz poniżej.

Wybór opcji produktu

987 zł 816 zł bez VAT
Dostępne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 07. 02. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - PetCube smart kamera dla psów i kotów

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

 

OPIS PRODUKTU:

Petcube to jedna z najlepszych kamer interaktywnych dostępnych na rynku. Przeznaczona zarówno dla psów i kotów. Świetna jakość nagrań w HD. Szeroki kąt widzenia 138 stopni, zobaczysz swojego ulubieńca nawet jeśli nie będzie bezpośrednio przed kamerą. Głośnik przez, który możesz komunikować się ze zwierzakiem. Mikrofon do nasłuchiwania. Laser do zdalnej zabawy ze zwierzakiem, w pełni bezpiecznym dla oczu zwierząt i ludzi. Sam możesz zdalnie sterować pozycją lasera w pomieszczeniu! Podłączana do kontaktu, nie ma potrzeby wymiany baterii. Darmowa aplikacja na iPhone i Android. Jedyny warunek techniczny, który musi być spełniony, aby sprzęt działał poprawnie to podłączenie urządzenia do sieci WiFi.

 

 

Video i zdjęcia - Utrwalanie, zapisywanie i udostępnianie!

Łatwo zrobisz świetne zdjęcia lub nagrasz video, którymi zawsze możesz pochwalić się swoim znajomym! Widzisz całe pomieszczenie i wszystko co się w nim dzieje.

 

 

 

Laser - Baw się na odległość!

Próbowałeś już kiedyś malować laserem po ziemi? Twój ulubieniec będzie się bawił? Teraz możesz to sprawdzić! Dzięki PetCube z pomocą sterowania na odległość możesz kontrolować laser. Twój ulubieniec już nie będzie narzekał na nudę podczas Twojej nieobecności! Baw się z nim na odległośc i zajmij się nim, nawet gdy nie ma Cię w domu!

 

 

Mikrofon - Przywitaj się ze swoim zwierzakiem!

Mikrofon i głośnik zapewnią Ci łatwą komunikację na odległość.
Jeśli jestes w biurze, i włączysz mikrofon w telefonie, Twój przyjaciel usłyszy Cię przez głośnik. Wszystko online i w czasie realnym. Jeśli piesek lub kotek robi coś źle możesz go natychmiast upomnieć. W połączeniu z automatycznym dozownikiem, możesz psa zachęcić do jedzenia.

 

 

Prosta aplikacja dla wszystkich!

Aplikacja PetCube została stworzona we współpracy z użytkownikami. Jej obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Aplikację możesz ściągnąć pod Android lub Apple. 

 

 

Korzyści

  • HD kamera z szerokokątnym obiektywem 138°
  • Wbudowany mikrofon i głośnik
  • Laser do zabawy ze zwierzakami
  • Nowoczesny design
  • Komponenty wysokiej jakości
  • Prosta aplikacja

Wady

  • Wyższa cenaDodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!