Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Smart miska PetSafe Two Meal

Miska z możliwością zaprogramowania czasu otwarcia. Smart miska posiada dwie oddzielne pojemniki na karmę, które możesz napełnić suchą lub półsuchą karmą. Panel umożliwia ustawienie czasu otwarcia, miska w danym momencie otworzy się sama. Każdy pojemnik do 1,5 szklanki porcji. Dla kotów, małych i średnich psów. Tylko do użytku wewnętrznego. Zasilana na 4 baterie AA.

Więcej informacji ›

Dostępne 1 szt Więcej informacji › Zamówienia do 12:00, przewidywana dostawa: u Ciebie w środę 17. 4.

318 zł 263 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P30899
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Smart miska PetSafe Two Meal
Smart miska PetSafe…
318 zł

Opis produktu

Miska z możliwością zaprogramowania czasu otwarcia. Smart miska posiada dwie oddzielne pojemniki na karmę, które możesz napełnić suchą lub półsuchą karmą. Panel umożliwia ustawienie czasu otwarcia, miska w danym momencie otworzy się sama. Każdy pojemnik do 1,5 szklanki porcji. Dla kotów, małych i średnich psów. Tylko do użytku wewnętrznego. Zasilana na 4 baterie AA.

Praktyczna miska dla psów i kotów umożliwia zaplanowanie czasu karmienia podczas twojej nieobecności. Miskę zaprogramujesz za pomocą przycisków na urządzeniu. Dzięki temu możesz być nieobecny w domu a miska sama się otworzy. Możliwe jest ustawienie pory karmienia do 48 godzin od ustawienia.

Na przykład, jeśli karmisz zwierzaka raz dziennie, ustaw pierwszy pojemnik na 24 godziny po normalnym czasie karmienia, a drugi 48 godzin później. Jeśli karmisz zwierzaka dwa razy dziennie, ustaw owarcie jednego pojemnika na 12 godzin, a drugi na 24 godziny później.

.

Nie musisz się obawiać, że twój zwierzak pozostanie bez jedzenie, pojemność każdej miski wynosi 355 ml. Produkt jest łatwy w czyszczeniu oba pojemniki możesz bez problemu wyjąć z miski i wymyć. Pojemniki nie zawierają BPA i możesz jje myć w zmywarce.

 

Już nie musisz specjalnie wstawać rano żeby nakarmić np. swojego kota. Ustaw karmienie na odpowiednią godzinę i korzystaj ze snu. Karma do wyznaczonego czasu zostanie zamknięta i świeża, otworzy się dopiero w określonej przez ciebie godzinie!

Pojemniki można ustawić tak, aby otwierały się od 1 do 99 godzin od czasu programowania (minut nie można zaprogramować).

Przykład 1: Programowanie o godzinie 10:00, jeśli pierwszy pojemnik jest ustawiony na 4 godziny, a drugi pojemnik na 12 godzin, pierwszy otworzy się o godzinie 14:00. a drugi będzie otwarta o 10:00.

Przykład 2: Programowanie o godzinie 19:00, jeśli pierwszy pojemnik jest ustawiony na 12 godzin, a drugi pojemnik na 24 godziny, pierwszy otworzy się o godzinie 7:00. a drugi otworzy się 19:00. następnego dnia.

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart dozowniki Smart dozowniki dla psów Smart dozowniki dla kotów Miski i fontanny Dozowniki karmy Dozowniki karmy dla psów Dozowniki karmy dla kotów

Zobacz pełny opis

Parametry

Pojemność karmy 2x 355 ml
Zasilanie Baterie
Kolor Niebieski
Materiał Plast
Typ baterii 4x AA
Wielkość Pro malé psy, Pro střední psy

Produkty powiązane

Automatyczny dozownik PetSafe Smart Feed 2.0

Dostępne, w środę 17. 4. u Ciebie
974 zł

Porównaj

Dozownik karmy Dual-hopper dla kotów i małych psów z kamerą, 5 l

Na zamówienie, we wtorek 23. 4. u Ciebie
587 zł

Porównaj

Petwant PF-102 Automatyczny dozownik karmy

Dostępne, w środę 17. 4. u Ciebie
537 zł

Porównaj

Cyfrowy dozownik karmy 5 posiłków EatWell

Dostępne, w środę 17. 4. u Ciebie
318 zł

Porównaj

Filtr pro misku Eyenimal Hydra200

W drodze 3 szt., we wtorek 23. 4. u Ciebie
66 zł

Porównaj

Patpet - automatyczny dozownik karmy z kamerą

Dostępne, w środę 17. 4. u Ciebie
705 zł

Porównaj

Plastikowa podkładka pod miski Flamingo

Dostępne, w środę 17. 4. u Ciebie
59 zł

Porównaj

SureFeed automatyczna miska z mikroczipem

Dostępne, w środę 17. 4. u Ciebie
756 zł

Porównaj