Reedog MX-3200 Camo Extreme

Reedog MX-3200 Camo Extreme to elektroniczna obroża treningowa z funkcjami dźwiękuwibracji 10 poziomówkrótki i długi impuls na 10 poziomach, dodatkowo światło LED. Zasięg do 3 kilometrów, możliwość treningu do 3 psów za pomocą jednego nadajnika. Podświetlany wyświetlacz LCD. Obroża jest wodoodporna i zasilana na ładowarkę.

Wybór opcji produktu

1 576 zł 1 303 zł bez VAT
Dostępne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 30. 11. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Reedog MX-3200 Camo Extreme

Reedog MX-3200 Camo Extreme to elektroniczna obroża treningowa z funkcjami dźwiękuwibracji 10 poziomówkrótki i długi impuls na 10 poziomach, dodatkowo światło LED. Zasięg do 3 kilometrów, możliwość treningu do 3 psów za pomocą jednego nadajnika. Podświetlany wyświetlacz LCD. Obroża jest wodoodporna i zasilana na ładowarkę.

Zaawansowana technologia ułatwia codzienną pracę z psem, funkcja AutoMemory(zapisanie ostatniego ustawienia), DryDog (obroża wodoszczelna do 2 metrów) i QuickCharge (szybkie ładowanie nadajnika i odbiornika)

Główne funkcje obroży

  • Zasięg do 3000 metrów w otwartym terenie
  • Możliwość kontroli 2 psów za pomocą jednego pilota
  • 10 poziomów impulsu ciągłego i krótkiego
  • 10 poziomów wibracji
  • Dla każdej funkcji oddzielny przycisk - szybkie reagowanie
  • 3 przyciski wyboru psa, dla każdego psa 1 przycisk
  • Podświetlany ekran LCD, wskaźnik siły impulsu, funkcji i psa
  • AutoMemory - obroża zapamiętuje wybrane funkcje, po przełączeniu na innego psa wraca do poprzednich ustawień
  • DryDog - obroża wodoszczelna do głębokości 2 metrów
  • QuickCharge- szybkie ładowanie obroży i pilota. Czas ładowania do 2 godzin.

 

Typ korekty 

Obroża treningowa MX-3200 Camo Extreme jako funkcje posiada dźwięk, impuls i wibracje.

 

 

Zasięg obroży

Reedog MX-3200 Camo Extreme umożliwi trening twojego psa do odległości 3000 metrów. Zasięg 3000 metrów jest wystarczający dla wszystkich użytkowników i psów. Bez problemu będziesz miał pod kontrolą psa nawet w lesie gdzie dochodzi do spadków zasięgu.

  

Baterie i ładowanie

Nadajnik MX-3200 Camo Extreme zasilany jest akumulatorem Lithium-Ion o pojemności 545mAh, odbiornik 650mAh. Technologia QuickCharge,umożliwa szybkie łądowanie w ciągu 2 godzin.

  

Liczba psów

Reedog MX-2200 Extreme możesz wykorzystać do szkolenia większej ilości psów. Wystraczy, że dokupisz dodatkową obrożę. Obroża daje możliwość treningu do 3 psów za pomocą jednego pilota.

 

Wyświetlacz

MX-3200 Camo Extreme posiada wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, który umożliwa trening w nocy. Na ekranie znajdziesz najważniejsze informacje ułatwiające szkolenia, rodzaj i moc korekty, liczbę psów, stan baterii.

 

Wodoszczelność

MX-3200 Camo Extreme dysponuje technologią DryDog, która zapewnia maksymalną ochronę przeciw wodzie. Obroża jest w pełni wodoszczelna, zanurzalna do 2 metrów przez czas 30 minut. Nadajnik jest wodoodporny, nie przeszkodzi mu deszcz, ale nie może dojść do zanurzenia.

  

Długość obroży

MX-3200 Camo Extreme to wysokiej jakości obroża z plastiku. Długość jest regulowana od 20 do 75 cm. Materiał jest łatwy do wyczyszczenia i wygodny dla psa.

 

 
Waga i rozmiary.

Pilot ma wysokość 13.3cm, szerokość 5.6cm, głębokość 3.3cm i waży 95 gramów. Odbiornik ma szerokość 7.8cm, wysokość 4.1cm i głębokość 4.1cm i waży 90 gramów

 

 

 

 
Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku 650 mAh
Bateria w pilocie 545 mAh
Czas pracy pilota 10 - 14 dni
Czas pracy odbiornika 3 - 7 dni
Ekran LCD podświetlany
Funkcje impuls + wibracje + dźwięk
Zasilanie ładowarka
Frekwencje 433,92 MHz
Waga pilota 95 g
Waga odbiornika 90 g
Wymiary pilota (sz/w/gł) 13,4 x 5,7 x 3,3 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gł) 7,8 x 4,1 x 4,1 cm
Długość obroży 20 - 75 cm
Tryb antyszczekowy nie
Síla zvuku 1
Moc wibracji 10
Moc impulsu 10
Zasięg 3200 m
Ilość psów 1 - 3 psy
Wodoodporność wodoszczelny (zanurzalny)
Baterie w odbiorniku 450mAh

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!