Elektryczne ogrodzenie Petrainer PET803

Elektroniczne ogrodzenie Petrainer PET803 jeden z popularniejszych modeli dla psów różnej wielkości. Moc impulsu rośnie w miarę zbliżania się do wyznaczonej granicy. Ogrodzenie przeznaczone dla małych, średnich oraz wrażliwych psów dużych ras. Odbiornik jest zasilany na ładowarkę i wytrzyma około 7 dni w trybie pracy, potem naleźy go doładować. Kontrolka wyładowanej baterii. Wodoodporna obroża.

Wybór opcji produktu

414 zł 342 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Elektryczne ogrodzenie Petrainer PET803

Elektroniczne ogrodzenie Petrainer PET803 jeden z popularniejszych modeli dla psów różnej wielkości. Moc impulsu rośnie w miarę zbliżania się do wyznaczonej granicy. Ogrodzenie przeznaczone dla małych, średnich oraz wrażliwych psów dużych ras. Odbiornik jest zasilany na ładowarkę i wytrzyma około 7 dni w trybie pracy, potem naleźy go doładować. Kontrolka wyładowanej baterii. Niewidzialne ogrodzenie Petrainer PET803 ma w opakowaniu 200 metrów drutu. Można go przedlużyć aż do długości 800 metrów, dokupując dodatkowy przewód w akcesoriach. Odległość, na którą pies może sie przybliżyć ustawisz na cyfrowej bazie, a jest to od 30 cm do 4 m, według typu instalacji (instalacja na płocie będzie mieć większy zasięg niż w ziemi). Odbiornik dysponuje czujnikiem, który rozpozna, kiedy pies sie porusza. Dzięki temu potrafi oszczędzać energie, kiedy pies śpi lub siedzi. Odbiornik można zupełnie wyłączyć, jeśli go nie używasz, oszczędzasz tym żywotność akumulatora, która wynosi 3 - 5 lat i można go wymienić. Odbiornik PET803 jest wodoodporny i  mozna go używać rowniez w przypadku, kiedy pies ma dostęp do wody, gdzie może się wykąpać.


Ustawienie zon

Petrainer PET803 dysponuje funcjami dżwięku i impulsu. Dźwięk jest wydawany na kilka sekund przed rozpoczęciem impulsu. Strefa korekcyjna jest ustawialna od 30 cm do 4 m według typu instalacji i długości drutu.

 

Typ korekcji

Petrainer PET803 nie ma regulowanej mocy impulsu. Stopień intensywności rośnie w miarę zbliżania się psa do granicy ogrodzenia. Jest odpowiedni dla małych, średnich i większych ras psów do wagi 50 kg.

 


drát v balení
Drut w opakowaniu

Podstawowe opakowanie Petrainer PET803 zawiera 200 metrów drutu izolowanego o przekroju 0,2 mm, co jest zupełnie dostateczne dla większości instalacji. Jeśli drut w opakowaniu nie jest dostateczny, można go łatwo połączyć aż do odległości 800 metrów.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik Petrainer PET803 jest zasilany Li-ion akumulatorem (240mAh). Czas ładowania to mniej wiecej 2 godziny, wytrzymałość po jednym naladowaniu to 7 dni. Odbiornik posiada LEDowy wskaznik stanu baterii. Odbiornik możesz kiedykolwiek doładować za pomocą  ładowarki USB. Baza jest zasilana z sieci. Można zakupić zasilanie awaryjne z akumulatorem a wypadek braku prądu lub niedostępności zasilacza.

 

Wodoodporność

Petrainer PET803 dysponuje pełno zanurzalnym odbiornikiem. Jest odpowiedni do użycia w silnym deszczu i wilgotnym środowisku. Pies może się kąpać jak długo zechce. Baza nie jest wodoodporna, polecamy jej umieszczenie do suchego otoczenia. 

 

Ilość psów

Petrainer PET803 moza używac do nieograniczonej ilości psów. Zakupem następnych obroży możesz łatwo rozszerzyć użytkowanie.

 

Długość obroży 

Petrainer PET803 ma obroże wyprodukowaną z plastiku. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie, i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 65 cm.

 


Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 15 cm, wysokość 9,6 cm, głębokość 3,6 cm. Odbiornik ma szerokość 6,9 cm, wysokość 4 cm, głębokość 3 cm a waży 61 gramów.

 
Parametry techniczne

Délka obojku 10 - 70 cm
Baterie v přijímači 240 mAh
Rozměry přijímače 6,9 x 4 x 3 cm
Obvod pozemku 800 m
Váha přijímače 61 g
Drát v balení 200 m
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost vodotěsný
Výdrž přijímače 7 - 10 dní

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!