iTrainer HT-026

Niewidzialne ogrodzenie iTrainer HT-026 jest podstawowym modelem z możliwością ustawienia mocy impulsu, a także z możliwością wyłączenia tej funkcji. Ogrodzenie iTrainer HT-026 jest wodoodporne, może być używane w deszczu, ale odbiornik nie jest zanurzalny w wodzie. Niewidzialne ogrodzenie iTrainer HT-026 jest przeznaczone dla średnich i dużych psów, ze względu na wielkość odbiornika.

Wybór opcji produktu


Další varianty:
735 zł 608 zł bez VAT
Skladem 7 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 19. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

iTrainer HT-026

Niewidzialne ogrodzenie iTrainer HT-026 jest podstawowym modelem z możliwością ustawienia mocy impulsu i możliwością jego wyłączenia. Na nadajniku ustawia się odległość działania, od 30 cm do 4 m. Niewidzialny płot iTrainer HT-026 dzięki możliwości regulacji siły impulsu jest odpowiedni dla psów od 10 kg do tych największych. Ogrodzenie HT-026 można zainstalować na obszarze o całkowitym obwodzie do 1300m.


Ustawienie stref

iTrainer HT-026 ostrzega psa za pomocą dźwięku oraz impulsu elektrostatycznego. Dźwięk następuje krótką chwilę przed impulsem elektrostatycznym. W zależności od typu instalacji i długości przewodu antenowego strefa korekcyjna jest regulowana od 30 cm do 4 m.

 

 

Typ korekcji

Możesz ustawić jeden z 4 poziomów impulsu (ogółem 5 poziomów - 1 jest bez impulsu). Dzięki skalowaniu bez problemu dostosujesz moc impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz zawsze zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisku na odbiorniku.

 


drát v balení
Przewód antenowy

Podstawowe opakowanie iTrainer HT-026 zawiera 200 metrów izolowanego przewodu o grubości 0,5 mm, jest to długość wystarczajaca dla większości klientów. Jeśli przewód antenowy w opakowaniu jest za krótki, możesz go przedłużyć aż do 1300 m kupując dodatkowe metry

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik iTrainer HT-026 zasilany jest na 9V baterie, które zakupisz w każdym sklepie (polecamy marke Energizer). Bateria wytrzymuje do 2 tygodni. Ogrodzenie ma LEDowy wskaźnik stanu baterii. Baza jest zasilana z sieci. Można zakupić zasilanie awaryjne z akumulatorem na wypadek awarii prądu.

 

Wodoodporność

iTrainer HT-026 dysponuje wodoodpornym odbiornikiem. Bez problemu działa podczas silnego deszczu i w wilgotnym środowisku. Odbiornik nie może byc zanurzony w wodzie.

 

 

Ilość psów

iTrainer HT-026 może nadzorować także większą ilość psów, wystarczy dokupić kolejną obrożę dla następnego psa.

 

 

Długość obroży 

iTrainer HT-026 to nylonowa obroża. Piesek chętnie ją nosi, a sama obroża dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm. Obrożę można wymienić na dłuższą, prosimy podczas zamówienia w notatce napisać obwód szyi psa.

 


Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 10,9 cm, wysokość 12,9 cm, głębokość 4,3 cm. Odbiornik ma szerokość 6,9 cm, wysokość 3,6 cm, głębokość 3,6 cm a waży 58 gramów z obrożą.

 

 
Parametry techniczne

Síla impulzu 5
Síla zvuku 1
Délka obojku 20 - 55 cm
Baterie v přijímači 9V
Rozměry přijímače 6,9 x 3,6 x 3,6 cm
Obvod pozemku 1300 m
Váha přijímače 58 g
Drát v balení 200 m
Funkce impuls, zvuk
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost voděodolný
Výdrž přijímače 10 - 14 dnů

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!