Martin System Clotures E-fence

Martin System Clotures E-fence

Elektroniczne niewidzialne ogrodzenie Martin System Clotures E-Fence to wysokiej jakości, nowoczesne urządzenie służącedo ochrony Twojego psa, pies nie przekroczy terenu o całkowitej długości ogrodzenia do 1,2 km. Elektroniczne ogrodzenie Martin System Clotures E-Fence jako korekcje wykorzystuje impuls rosnący stopniowo, w strefie ostrzegawczej piesek słyszy dźwięk. Wodoszczelny odbiornik. Ogrodzenie przeznaczone dla wszystkich ras psów od 10 kg.

 

Wybór opcji produktu

1 691 zł 1 398 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Martin System Clotures E-fence

Elektroniczne niewidzialne ogrodzenie Martin System Clotures E-Fence to wysokiej jakości, nowoczesne urządzenie służącedo ochrony Twojego psa, pies nie przekroczy terenu o całkowitej długości ogrodzenia do 1,2 km. Elektroniczne ogrodzenie Martin System Clotures E-Fence jako korekcje wykorzystuje impuls rosnący stopniowo, w strefie ostrzegawczej piesek słyszy dźwięk. Wodoszczelny odbiornik. Ogrodzenie przeznaczone dla wszystkich ras psów od 10 kg. Przed strefą korekcyjną znajduję się strefa ostrzegawcza. W niej pies ostrzegany jest o tym, że zbliża się do zakazanej strefy. Szerokość obu stref regulowana jest na nadajniku. W momencie gdy pies zbliży się do strefy dźwiękowej obroża wyśle dźwiękowe ostrzeżenie, jeżeli pies pójdzie dalej w kierunku strefy korekcyjnej obroża wyśle impuls elektrostatyczny. Szerokość strefy możesz regulować od 0,5 do 3 m. Odbiornik jest zasilany 3V baterią, typu CR2, która wytrzyma w działaniu do roku ( w zależności od częstotliwości aktywacji). Baza - nadajnik, która wysyła sygnał do przewodu, podłączona jest do klasycznego gniazdka. Na bazie znajdziesz regulator szerokości strefy korekcyjnej i ostrzegawczej.

 


Regulacja stref

Szerokość strefy jest regulowana na nadajniku, możesz ją ustawić od 0,5 m do 3 m, w zależności od typu instalacji i długości przewodu.

 

 

Typ korekcji

Na obroży możesz ustawić jeden z 3 poziomów intensywności impulsu (niski, średni, wysoki). W ten sposób dostosujesz działanie obroży do wrażliwości psa. 

 


drát v baleníPrzewód w opakowaniu

W zestawie startowym Martin System Clotures E-Fence znajdziesz 120 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5 mm. Jeśli przewód w opakowniu jest za krótki na Twoją instalację, bez problemu możesz dokupić kolejne metry (szpulki 100 lub 200 metrowe)

 

 

Baterie i ładowanie

Odbiornik (obroża) ogrodzenia Martin System Clotures E-Fence zasilany jest 3 V baterią typu CR2. Bateria jest łatwo dostępne i w zależności do częstotliwości aktywacji może wytrzymać nawet do 1 roku. 

 

Wodoszczelność

Obroża w ogrodzeniu Martin System Clotures E-Fence jest wodoszczelna, pies bez problemu może z niej korzystać podczas deszczu lub w wilgotnych warunkach. Baza nie jest wodoodporna, musi być umieszczona w miejscy nie narażonym na opady atmosferyczne (garaż, dom, piwnica)

 

Długość obroży

Ogrodzenie Martin System Clotures E-Fence ma w zestawie wysokiej jakości, odporną obrożę z nylonu. Piesek nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm. 

  
Parametry techniczne

Délka obojku 20 - 55 cm
Baterie v přijímači 3V CR2
Obvod pozemku 3700 m
Drát v balení 120 m
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost vodotěsný

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!