Automatyczna kuweta dla kotów ScoopFree Ultra

Automatyczna, samoczyszcząca kuweta dla kotów Scoop Free Ultra firmy PetSafe. Możesz ją pozostawić bez obsługi przez kilka tygodni. Urządzenie samo usuwa nieczystości do specjalnego pojemnika, dzięki temu nie czujesz nieprzyjemnego zapachu. Podłącz kuwetę do prądu i obserwuj jak działa. Kuweta automatycznie usuwa nieczystości po 20 minutach od użycia jej przez kota. Zasilana z gniazdka przez zasilacz. Wersja z licznikiem wejść i osłoną redukującą rozprzestrzenianie się zapachów. Możliwość skrócenia czasu sprzątania od wyjścia do 5 lub 10 minut.

999 zł 826 zł bez VAT
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Automatyczna kuweta dla kotów ScoopFree Ultra

Automatyczna, samoczyszcząca kuweta dla kotów Scoop Free Ultra firmy PetSafe. Możesz ją pozostawić bez obsługi przez kilka tygodni. Urządzenie samo usuwa nieczystości do specjalnego pojemnika, dzięki temu nie czujesz nieprzyjemnego zapachu. Podłącz kuwetę do prądu i obserwuj jak działa. Kuweta automatycznie usuwa nieczystości po 20 minutach od użycia jej przez kota. Zasilana z gniazdka przez zasilacz. Wersja z licznikiem wejść i osłoną redukującą rozprzestrzenianie się zapachów. Możliwość skrócenia czasu sprzątania od wyjścia do 5 lub 10 minut.

  • automatyczne czyszczenie 20 min. po użyciu
  • nieczystości trafiają do specjalnego pojemnika, brak nieprzyjemnych zapachów
  • specjalnie czujniki wykryją ponowną obecność kota i opóźnią czyszczenie
  • silikonowy żwirek, 5 krotnie wyższa skuteczność w likwidowaniu zapachu
  • laboratoryjnie skontrolowanie 100 000 cykli bez pomyłki, awarii
  • licznik wejść kota
  • osłona redukująca zapachy
  • asilana z gniazdka przez zasilacz

 

ScoopFree Ultra może pozostawać bez wymiany żwirku nawet kilka tygodni. 

*Włącz kuwetę i ciesz się czystością i spokojem.

*Elektroniczny system zamiata odpady 5, 10 lub 20 minut po skorzystaniu z kuwety przez kota

*Kontrola bezpieczeństwa wyłączy sprzątanie w chwili gdy kot bedzie korzysta z toalety

*Specjalny, silikonowy żwirek, nawet pięć razy skuteczniej redukuje nieprzyjemny zapach niż popularne wkłady do kuwety.

 

Wymiana silikonowego żwirku:

1 kot - co 20-30 dni

2 koty- co 10-15 dni

3 koty- co 7-10 dni

4+ koty/ 7 dni 

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!