Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Polecamy Brak możliwości 30 dniowego testowania

Petkit Pura X automatyczna kuweta dla kotów

Petkit Pura X to samoczyszcząca toaleta dla kotów o nowoczesnym designie i inteligentnych funkcjach. Automatyczny system czyszczenia usuwa odpady do specjalnej komory po wyjściu kota. Pura X może obsługiwać większą ilość kotow, wbudowane inteligentne powiadomienia LED i jest sterowanie za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej na smartfonie.

Więcej informacji ›

W drodze 51 szt. Więcej informacji › Zamówienia do 11:00, przewidywana dostawa: u Ciebie w piątek 31. 5.
1 982 zł 1 637 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P48582
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(4)
Petkit Pura X automatyczna kuweta dla kotów
Petkit Pura X…
1 982 zł

Opis produktu

Proces czyszczenia rozpoczyna się, gdy tylko czujniki w toalecie wykryją wyjście kota i rozpoczyna się cykl czyszczenia polegający na oddzieleniu odchodów od czystego żwirku. Siatka filtrująca dzięki ruchowi kuwety przesiewa i oddziela zanieczyszczone żwirek od czystego w cylindrze wewnętrznym. Po oddzieleniu zanieczyszczonego żwirku wpada on do przygotowanej torby w dolnej części kuwety. Wbudowany koncentrat po wyjściu wydziela przyjemny zapach, likwidując nieprzyjemną woń u źródła. Jeśli pojemnik na odpady wewnątrz urządzenia jest pełny, zostaniesz o tym powiadomiony w aplikacji mobilnej, a na urządzeniu zaświeci się dioda powiadomień. Wystarczy wysunąć pojemnik z dolnej części kuwet, wyjąć worek z zanieczyszczonym żwirkiem i wyrzucić. Wszystko odbywa się bez nieprzyjemnego kontaktu i obchodzenia się ze skażonym materiałem. Toaleta Pura X może być używana w w domu z większą liczbą kotów. Przestrzeń toalety można jednorazowo wypełnić do 7 litrów żwirku. Kuwetę należy czyścić co najmniej raz w tygodniu. Toaleta jest zalecana dla kotów z wagą maksymalnie do 16 kg.

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 646 x 504 x 532 mm, wielkość otworu: 45,9 x 42 cm, waga: 2,1 kg

 

 

Mobilna aplikacja

Aplikacja PETKIT informuje o aktywności kota w toalecie, braku żwirku, pełnym pojemniku na odpady lub konieczności uzupełnienia płynu zapachowego. Dzięki aplikacji na smartfon będziesz mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w kuwecie Twojego pupila. Aplikacje do pobrania w App Store i Google Play.

 

 

Mata przed kuwetę

Ze względu na rozrzucanie się żwirku w okolicy kuwety oraz po całym mieszkaniu, gdy tylko kot wyskoczy z toalety, w opakowaniu znajduje się mata Petkit, na której zbiera się nadmiar żwirku. Mata wykonana jest z miękkiego materiału i jest przyjemna w dotyku dla kocich łap. Pomarańczowy obszar maty (na zdjęciu) gromadzi żwirek, które można bezpiecznie opróżnić i wyczyścić lub wrzucić z powrotem do toalety. Przednie nogi toalety Pura X z antypoślizgowym spodem mocują matę do podłogi, aby się nie ślizgała. Toaleta dla kotów Pura X działa ze standardowymi żwirkami.

 

LED ekran

Toaleta PURA X posiada czytelny nowoczesny ekran LED, za pomocą którego można ustawiać i monitorować wszystkie funkcje urządzenia. Za pomocą przycisków można włączać / wyłączać urządzenie, ustawiać cykle czyszczenia itp.

 

 

 

Czujniki bezpieczeństwa

PURA X to jedna z najnowocześniejszych automatycznych toalet dla kotów. Zespół inżynierów od ponad 5 lat dopracowuje produkt w najdrobniejszych szczegółach. Szczególną cechą Pura X jest seria kilku czujników, które wykrywają różne działania. Wewnętrzne czujniki wykrywają wejście i wyjście kota. Pura X jest wyposażona w sprytny system Triple Protection, który został opracowany na podstawie obserwacji naturalnego zachowania kotów. Ma kilka barier konserwacyjnych, aby uniknąć potencjalnego ryzyka.

 

 

 

Pojemnik na odpady i worki

Spód urządzenia Pura X posiada wbudowany pojemnik na odpady, w którym przechowywane są zanieczyszczone śmieci i grudki. Gdy tylko kosz na śmieci się zapełni, toaleta poinformuje Cię o tym w aplikacji Petkit na Twoim urządzeniu mobilnym oraz na ekranie LED toalety. Podczas wymiany wypełnionego pojemnika na śmieci wystarczy wyciągnąć pojemnik i wrzucić worek do kosza. W naszym sklepie internetowym możesz kupić torby zastępcze.

 

Usuwanie brzydkich zapachów

Czyszczenie toalety jest bardzo łatwe i zajmie tylko chwilę. Obróć i odblokuj sworzeń znajdujący się z tyłu pojemnika i zdemontuj urządzenie. Możesz wyjąć z niego bęben i, jeśli to konieczne, umyć go pod bieżącą wodą. Specjalny koncentrat dezodoryzujący o przyjemnym zapachu automatycznie oczyszcza otoczenie toalety po każdym użyciu, jest nietoksyczny i wykonany z surowców, które są bezpieczne dla kotów domowych. Koncentrat wystarcza na około 30 dni.

 

Ze względów higienicznych wszystkie toalety w naszej ofercie NIE obowiązuje możliwość wypróbowania przez 30 dni.

Produkt znajduje się w kategoriach

SmartPet Smart kuwety Akcesoria Kuwety Dla kotów Automatyczne

Zobacz pełny opis

Parametry

Materiał Plastik
Wymiar 50,4 x 53,2 x 64,6 cm
Wielkość Dla kotów

Produkty powiązane

Brak możliwości 30 dniowego testowania

Litter-Robot III Connect samoczyszcząca kuweta

Dostępne, w piątek 24. 5. u Ciebie
4 137 zł

Porównaj

Litter-Robot 4 samoczyszcząca kuweta dla kotów /Whisker

Dostępne, w piątek 24. 5. u Ciebie
5 688 zł

Porównaj

Brak możliwości 30 dniowego testowania

Petkit Pura Max automatyczna samoczyszcząca kuweta dla kotów

W drodze 5 szt., w piątek 31. 5. u Ciebie
3 102 zł

Porównaj

Dodatkowa bateria do kuwety Litter-Robot 4

Dostępne, w piątek 24. 5. u Ciebie
343 zł

Porównaj

Brak możliwości 30 dniowego testowania

Automatyczna samoczyszcząca kuweta dla kotów LavvieBot

Dostępne, w piątek 24. 5. u Ciebie
6 895 zł

Porównaj

Brak możliwości 30 dniowego testowania

Tesla Smart Cat Toilet

Dostępne, w piątek 24. 5. u Ciebie
3 447 zł

Porównaj