Petkit Pura Dog kuweta dla psów

Treningowa kuweta PETKIT PURA DOG to idealne rozwiązanie do nauki załatwiania potrzeb fizjologicznych dla twojego zwierzaka. Kuweta umożliwia montaż specjalnych podkładów, w ten sposób mocz nie skończy na podłodze jak w przypadku wykorzystania gazet. Dla małych i średnich psów!

 

254 zł 210 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Petkit Pura Dog kuweta dla psów

Treningowa kuweta PETKIT PURA DOG to idealne rozwiązanie do nauki załatwiania potrzeb fizjologicznych dla twojego zwierzaka. Kuweta umożliwia montaż specjalnych podkładów, w ten sposób mocz nie skończy na podłodze jak w przypadku wykorzystania gazet.

 

 

Specjalny wkład wchłaniający ma w składzie cząsteczki aktywnego węgla, które zapewniają błyskawiczną absorpcję. Wymiar idealnie dostosowany do kuwety. Wkład możesz zainstalować na panelu z siatki lub w dolnej części pojemnika.

Dwuwarstwowa taca płaska wykonana z najwyższej jakości nietoksycznej żywicy, jest trwała i odporna na korozję. Odłączany pionowy element zapewnia dostęp do obu płci. Pomaga psom rozwijać dobre nawyki oddawania moczu w wyznaczonych miejscach.

Praktyczny uchwyt na panelu siatkowym pozwala na otwarcie tacy tylko palcami, co upraszcza proces wymiany pieluszek i odpadów na tacy. Takie rozwiązanie zapewnia wysoki standard higieniczny.

 

 

 

Bardzo łatwe w czyszczeniu! Za pomocą uchwytu podnieś panel siatkowy i wymień wkład wchłaniający. Sam panel siatkowy także możesz wyczyścić, wystarczy, że oddzielisz go od dolnego pojemnika

Wymiary wkładu: 475 X 345 mm

Wymiary kuwety: 520 X 390 X 47 mm
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!