Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Wyprzedaż

Reedog Smart Bowl Infra automatyczna miska dla psów i kotów

Reedog Smart Bowl to wyjątkowa, nowoczesna, automatyczna miska dla psów i kotów z czujnikiem podczerwieni zapewniającym automatyczne otwieranie. W momencie gdy pies lub kota zbliży się, w ciągu 1 sekundy miska automatycznie się otworzy, po odejściu zwierzaka zamknie się także sama. Miska z wytrzymałego materiału, łatwa w czyszczeniu, posiada czytelny ekran ze wskaźnikiem poziomu baterii. Miska Reedog zapewni zawsze świeżą karmę i czystą wodę.

 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt Zamówienia do 29. 5. 14:00, przewidywana dostawa: u Ciebie w piątek 2. 6.

306 zł 252 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P47458
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(1)
Reedog Smart Bowl Infra automatyczna miska dla psów i kotów
Reedog Smart Bowl…
306 zł

Opis produktu

Reedog Smart Bowl to wyjątkowa, nowoczesna, automatyczna miska dla psów i kotów z czujnikiem podczerwieni zapewniającym automatyczne otwieranie. W momencie gdy pies lub kota zbliży się, w ciągu 1 sekundy miska automatycznie się otworzy, po odejściu zwierzaka zamknie się także sama. Miska z wytrzymałego materiału, łatwa w czyszczeniu, posiada czytelny ekran ze wskaźnikiem poziomu baterii. Miska Reedog zapewni zawsze świeżą karmę i czystą wodę.

Główne funkcje:

  • Nowoczesny design – miska jest nie tylko praktyczna, ma również nowoczesny wygląd, który pasuje do każdego wnętrza.
  • Automatyczne otwieranie - czujnik podczerwieni, który zapewni automatyczne otwarcie miski do 1 sekundy od zbliżenia się zwierzaka, po jego odejściu miska natychmiast się zamknie
  • Dla wszystkich zwierzaków - miska ze względu na pojemność jest odpowiednia dla kotów oraz małych i średnich psów.
  • Materiał wysokiej jakości- Miska została wykonana z tworzywa ABS, materiał jest odporny na zadrapania i łatwy w czyszczeniu. Transparentna pokrywa, pod którą znajduje się karma, miska wewnątrz ze stali nierdzewnej.
  • LCD wyświetlacz - czytelny wyświetlacz ze wskaźnikiem stanu baterii i dużymi cyframi
  • Pojemność na wodę - 350 ml, pojemność karmy (sucha i mokra) - 160 g 
  • Czas pracy na jednym naładowaniu do 5 dni - czas ładowania 3 godziny

 

 

W jaki sposób działa Smart Bowl ?

Miska Smart Bowl otwiera się dzięki wbudowanemu czujnikowi podczerwieni. W momencie gdy Twój zwierzak zbliży się miska automatycznie otworzy się. Zamykana pokrywa chroni karmę przed kurzem, wilgocią i insektami. Gdy zwierzak oddali się od miski miska automatycznie zamknie się ponownie zabezpieczając karmę.

 

 

Dla kotów i małych psów!

Miska Reedog Smart Bowl ma pojemność odpowiednią dla kotów oraz małych i średnich ras psów. Wymiary miski to 21x17x9,2 cm waga to 570 g. Małe rozmiary umożliwiają zabrać miskę ze sobą w podróż, po prostu zapakuj ją do plecaka i zapewnij swojemu ulubieńcowi posiłek z ulubionej miski w dowolnym miejscu.

 

 

Wysokiej jakości materiał!

Miska jest dostępny tylko w biały kolorze. Została wykonana z najlepszy możliwych materiałów bezpiecznych dla zwierzaka. Konstrukcja miski zapewnia ochronę przed kurzem oraz zadrapaniami. Od spodu miska została wyposażona w gumę, która zapewnia stabilność a tym samym zapobiega wylaniu się wody lub karmy. Górna otwierana pokrywa jest transparentna, zwierzak widzi swoją karmę. Ty także widzisz czy niezbędne jest uzupełnienie miski. Miska ze stali, która stanowi element zestawu jest łatwa w czyszczeniu, nalejesz do niej do 350 ml wody oraz nałożysz 160 g karmy.

 

 

Długa praca na baterii! 

Miska posiada wbudowaną baterię o pojemności 2000 mAh, to pozwala na pracę na jednym na ładowaniu do 5 dni. Ładowanie trwa zaledwie 3 godziny i po tym czasie miska jest gotowa do działania. W zestawie znajdziesz zasilacz do ładowania miski. Stan baterii sprawdzisz na czytelnym ekranie LCD.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Akcesoria Miski i fontanny Miski Automatyczne Miski Automatyczne Smart dozowniki Smart dávkovače pro psy Smart dávkovače pro kočky Akce

Zobacz pełny opis

Parametry

psy, kočky ano
Barva Bílá
Materiał ABS plast
Materiał ABS plast
Wielkość Pro malé psy, Pro nejmenší psy, Pro kočky
Ekran Ano
Zasilanie Nabíjecí

Produkty powiązane

Petkit Eversweet ogrzewacz wody

Dostępne, w piątek 2. 6. u Ciebie
286 zł

Porównać

Fontanna poidełko Drinkwell 360

Dostępne, w piątek 2. 6. u Ciebie
459 zł

Porównać

Poidełko Petkit Eversweet Solo 2

Dostępne, w piątek 2. 6. u Ciebie
421 zł

Porównać

Podkładka pod miski Petkit
Warianty (1)
bílá

Podkładka pod miski Petkit

Dostępne, w piątek 2. 6. u Ciebie
56 zł

Porównać

Ostatnio oglądane