SportDog TEK 1.0 Tracking

SportDog TEK 1.0 Tracking jest revolucyjna radiowo kierowana GPS obroża dla psów. Pomocą TEK 1.0 możesz śledzić aktualną pozycje swego psa aż na odległość 11 km i tym najtrudniejszym terenie. Całe urządzenie jest zanurzalne do 7,5 metra i zaprojektowane do najtrudniejszego terenu.

Wybór opcji produktu


Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

SportDog TEK 1.0 Tracking

SportDog TEK 1.0 Tracking jest najelpsza GPS obroża dla psów z możliwością zakupienia modulu treningowego. Zestaw jest tworzony na 2 części: obroża z elektroniką (GPS modul, nadajnik radiowy) i ręczny pilot (nadajnik). Złączenie nadajnika z obrożą na szyi psa jest radiowe, tj. system nadajnik - odbiornik, bez potrzeby użycia sieci GSM (dla telefonów komórkowych). Nie jest potrzebna SIM karta, nic nie płacicz operatoru komórkowym. Użycie nie jest zależne na pokryciu sygnałem GSM. Na ekranie ręcznej stacji jest aktualny kierunek i odległość od psa i również szybkość poruszania się. Pomocą SportDog TEK 1.0 Tracking jest możliwe śledzić aż 12 psów w tym samym czasie. Urządzenie jest robustne, odolne i pełno wodoodporne i zanurzalne aż do 7,5 metra.  SportDog TEK 1.0 Tracking jest zaprojektowany i dostosowany praktycznym potrzebom pracy z psami w terenie. Zakupem następnego treningowego modulu można rozszerzyć o kombincje treningowej obroży i GPS obroży.

 

 

Dosięg obroży

SportDog TEK 1.0 Tracking pomoże ci śledzić twego psa bez użycia smyczy do odległości aż 11 km. SportDog TEK 1.0 jest spcialnie zaprojektowana dla użycia w tych najtrudniejszych warunkach (las, teren) i niedochodzi u niej do ztraty sygnału jak u inny modeli GPS.

 

 

Funkcja GPS

SportDog TEK 1.0 Tracking funkcjonuje na zasadzie GPS, bez użycia GSM sieci u potrzeby karty SIM. Na nadajniku widzisz nieustannie aktualną pozcje psa do odległości aż 11 km.

 

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik u SportDog TEK 1.0 Trackingjest wyposażony ładującym i wymienialnym akumulatorem Lithium-Ion (nadajnik 1900mAh i odbiornik 1250mAh), który się doładuje w ciągu 2 godzin. Na jedno naładowanie wytrzyma aż kilka dni.

 

 

Wodoodporność

SportDog TEK 1.0 Tracking dysponuje technologią DryTek ™  - dzięki temu jest kompletnie wodoodporna i zanurzalna aż do 7,5 metra.  Możesz ją używać w deszczu i śniegu i innych extremalnych warunkach (las, bagno).

 

 

Ilość psów

SportDog TEK 1.0 Tracking jest możliwe używać dla śledzenia i treningu więcej psów w tym samym czasie bez ztraty funkcji. Zakupem następnej obroży ją możesz lekko rozszerzyć dla śledzenia i treningu aż 12 psów w tym samym czasie. Na nadajniku potem możesz za pomocą przycisku z boku przełączać między jednotliwymi psami.

 

 

Ekran

SportDog TEK 1.0 Tracking ma jakościowy podświetlony ekran LCD, dzięki któremu możesz psa trenować i śledzić jak w dzień, tak i noc. Na ekranie masz wszelkie informacje - odległość od psa, szybkość poruszania się, typ korekcji, ilość psów, moc impulsu, moc sygnału i indykacje stanu bateri.

 

 

 

Długość obroży 

SportDog TEK 1.0 Tracking ma bardzo stałą i wysokiej jakości obroże wyprodukowaną z plastiku. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie, i dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm.

 

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 6 cm, wysokość 12 cm, głębokość 3 cm i jegi waga jest tylko 187 g. Odbiornik ma szerokość 9,3 cm, wysokość 2,7 cm, głębokość 3,5 cm i jeho waga jest 230 gramów.

 
Parametry techniczne

Hmotnost vysílače 187 g
Funkce GPS
Napájení nabíjecí
Výdrž přijímače 3 - 5 dní
Výdrž vysílače 3 - 5 dní
Vodotěsnost ponořitelný
Zobrazení nemapové
Navigační systém GPS
Dosah obojku 11 km
Hmotnost přijímače 230 g
Kompas tak
Počet psů 1 -12
Délka obojku 20 - 70 cm
Baterie v přijímači 1250 mAh
Baterie ve vysílači 1900 mAh
Rozměry přijímače 9,3 x 2,7 x 3,5 cm
Rozměry vysílače 6 x 12 x 3 cm
Frekvence 163 - 170 MHz

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!