SportDog TEK 2.0 Tracking

SportDog TEK 2.0 Tracking jest rewolucyjna radiowo kierowana GPS obroża dla psów. Za pomocą TEK 2.0 możesz śledzić aktualną pozycje swego psa aż na odległość 16 kmrowniez w najtrudniejszym terenie. Całe urządzenie jest zanurzalne do 7,5 metra i zaprojektowane do najtrudniejszych warunkow.

Wybór opcji produktu

4 173 zł 3 449 zł bez VAT
10 dní
Kiedy dostanę towar?
piątek 12. 03. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

SportDog TEK 2.0 Tracking

SportDog TEK 2.0 Tracking jest to rewolucyjna GPS obroża dla psów z możliwością pokazania aktualnej pozycji na nadajniku. Pomocą TEK 2.0 możesz śledzić aktualną pozycje obiektu aż do odległości 16 km rowniez w najtrudniejszym terenie. Całe urządzenie jest ładujące i zanurzalne do 7,5 metra i zaprojektowane do najtrudniejszych warunkow. Nowy SportDog TEK 2.0 ma nowoczesną technologie śledzenia, która jest spolegliwsza i dokładniejsza niż kiedykolwiek przedtem. Ciesz się z pełnej kontroli nad swym psem lub aż 21 psami (wystarczy dodać następny odbiornik TEK 2.0). TEK 2.0 oferuje złączenie  funkcji, łącznie z lokalizacją waszego psa za pomocą przedinstalowanego i kolorowego 1 : 100.000 systemu map. Łatwo powiedziane, żadny inny system nie umożliwi śledzić psa z taką pewnością.  Za pomocą tego urządzenia możesz śledzić psa w jakimkolwiek terenu a to w zasięgu 16 km. SportDog TETK 2.0 dysponuje  technologią HopTek ™, która laczy GPS + GLONASS nawigacje (satelity). Nadajnik kontroluje poruszanie sie psa w terenie za pomocą elektronicznego kompasu i aktualną szybkość poruszania się aż do 21 obroży. Każdy komponent jest wodoodporny i zanurzalny dzieki DryTek technologii aż do 7,5 m. Pomocą TEK 2,0 będziesz miał zawsze podgląd na psa rowniez na nierównym terenie za pomocą map topograficznych w skali 1:100 000, która ma aktualizacje bez opłat. TEK 2.0 oferuje gwarancje 3 lata.

 

Główne właściwości

 • Kompaktowe urządzenie - nadajnik oferuje  zapisywanie punktów, gdzie aktualnie jest pies i szybkość poruszania się aż 21 psów w tym samym czasie do odległości 16 km.
 • Mapy topograficzne dokładnie zapiszą ruch psa i na nierównym terenie za pomocą nowoczesnej technologii HopTek , która używa do lokalizacji dwie satelity (GPS a GLONASS).
 • Urządzenie jest kompletnie wodoodporne i zanurzalne za pomocą renomowanej technologii DryTekTM.
 • Śledzenie za pomocą GPS aż dla 21 psów - po zakupieniu dodatecznych obroży.
 • Możliwość lokalizacji psa aż na odległość 16 km.
 • Mapy topograficzne w pomiaru 1 : 100 000.
 • Dostosowalna częstotliwość aktualizacji poruszania psa (min. każde 3 sekundy).
 • Pokazana aktualna szybkość poruszania psa, kierunku poruszania i odległość psa od ciebie.
 • Każdy pies (obroża) jest oznaczony własnym kolorem i imieniem.
 • 3 lata gwarancji.

 

Kompas i punkty trasy

 • Zabudowany elektroniczny trasowy 3 osiowy kompas
 • Zapis 1000 trasowych punktów
 • Zapis aktualnej pozycji i pozycji psa jako trasowy punkt i nawigacja do danego punktu

 

Głosowe funkcje

 • Indykuje słyszalny zapis aktywności poszczegolnych psów w formie jaka jest zadana na ekranie
 • Ogłasza imiona psów, ostrzeżenie (jak stoi, szczeka), kierunek, odległość i szybkość poruszania się
 • Ustawienie: wyłączone lub update każdych 1,2 lub 5 minut

 

Zasięg obroży

SportDog TEK 2.0 Tracking pomoże ci trenować i śledzić twego psa bez użycia smyczy w odległości aż 16 km. SportDog TEK 2.0 jest specialnie zaprojektowana do użytkowania w tych najtrudniejszych warunkach (las, teren) i nie dochodzi u niej do utraty sygnału jak w innych modelach GPS. SportDog TETK 2.0 dysponuje  technologią  HopTek ™, która kombinuje GPS + GLONASS nawigacje (satelity).

 

 

Typ korekcji

Zakupem treningowego modułu SportDog TEK 2.0 Training będziesz miał treningową obroże i GPS. Treningowy moduł uzywa jako korekcji dźwiękowego ostrzeżenia, wibracje i impuls elektrostatyczny, który można ustawić na 99 poziomach. System zawiera 3 tryby ustawienia stymulacji - krótki impuls, długi impuls i automatycznie się zwiększający.

 

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik u SportDog TEK 2.0 Tracking jest wyposażony ładującym i wymienialnym akumulatorem Lithium-Ion (nadajnik 4400mAh i odbiornik 2000mAh), który się doładuje w ciągu 2 godzin. Po jednym naładowaniu wytrzyma aż kilka dni.

 

 

Wodoodporność

SportDog TEK 2.0 Tracking dysponuje technologią DryTek ™  - dzięki temu jest kompletnie wodoodporna i zanurzalna aż do 7,5 metra.  Możesz ją używać w deszczu i śniegu i innych extremalnych warunkach (las, bagno).

 

 

Ilość psów

SportDog TEK 2.0 Tracking mozna używać do śledzenia i treningu więcej psów w tym samym czasie bez utraty funkcji. Zakupem następnej obroży możesz ja lekko rozszerzyć dla śledzenia i treningu 21 psów w tym samym czasie. Na nadajniku potem możesz za pomocą przycisku z boku przełączać między jednotliwymi psami.

 

 

Ekran

SportDog TEK 2.0 Tracking ma jakościowy podświetlony ekran LCD, dzięki któremu możesz psa trenować i śledzić jak w dzień, tak i w nocy. Na ekranie masz wszelkie informacje - pokazanie lokacji na mapie, odległość od psa, szybkość poruszania się, typ korekcji, ilość psów, moc impulsu, moc sygnału i indykacje stanu baterii.

 

 

Długość obroży 

SportDog TEK 2.0 Tracking ma bardzo stałą i wysokiej jakości obroże wyprodukowaną z plastiku. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie, i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 6,5 cm, wysokość 14 cm, głębokość 3,8 cm i jego waga jest tylko 295 g. Odbiornik ma szerokość 9,4 cm, wysokość 3,4 cm, głębokość 3,9 cm i jego waga jest 180 gramów.

Zawartość opakowania

 • GPS nadajnik
 • GPS obroża (odbiornik)*
 • Krótkie elektrody
 • Długie elektrody
 • Ustawialna obroża
 • Pokrywa obroży
 • Śrubokręt
 • Pokrywy na elektrody
 • Akumulatory
 • Ładowarka
 • Zawieszka na szyje
 • Lampka testująca
 • torba podrozna
 • Instrukcja obsługiParametry techniczne

Hmotnost vysílače 295 g
Dosah obojku 16 km
Napájení nabíjecí
Výdrž přijímače 1 - 5 dní
Výdrž vysílače 1 - 5 dní
Vodotěsnost ponořitelný
Zobrazení mapové
Navigační systém GPS
Kompas tak
Hmotnost přijímače 180 g
Dotykový displej nie
Počet psů 1 - 21
Délka obojku 20 - 70 cm
Baterie v přijímači 2000 mAh
Baterie ve vysílači 4400 mAh
Rozměry přijímače 9,4 x 3,4 x 3,9 cm
Rozměry vysílače 6,5 x 14 x 3,8 cm
Frekvence 163 - 170 MHz

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!