GPS obroża Majlo 2 Premium

Majlo Premium to wyjątkowy lokalizator GPS  z nieograniczoną licencją (bez miesięcznych opłat i nie musisz kupować karty SIM) dla wszystkich zwierzaków od 4 kg. Lokalizator działa bezpłatnie na terenie całej Europy, można go przypiąć do każdego typu obroży. Działa na zasadzie technologii GPS, GSM i GLONASS. Majlo GPS jest zasilany na ładowarkę i działa do 30 dni na jednym ładowaniu, jest w pełni wodoodporny i oferuje 4 tryby pracy.

1 388 zł 1 147 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

GPS obroża Majlo 2 Premium

Lokalizator Majlo Premium posiada w cenie dożywotnią licencję na użytkowanie - nie wnosisz żadnych dodatkowych opłat, nie musisz posiadać też dodatkowej SIM karty. Działa na zasadzie technologii GPS, GSM i GLONASS, dzięki czemu jest bardzo dokładny. Urządzenie działa we współpracy z sieciami operatorów komórkowych, które pokrywają Polskę. Wykorzystuje sieć o najlepszym zasięgu na danym terenie i w danej chwili. Majlo Premium zasilany jest na ładowarkę. Akumulator po naładowaniu pracuje do 30 dni. Dzięki temu nie musisz pamiętać o codziennym ładowaniu, co ułatwia korzystanie. Majlo został wykonany z najlepszych materiałów dlatego jest odporny na uderzenia, upadki, dodatkowo w pełni wodoszczelny. Lokalizator posiada w sobie czujnik uderzeń, w przypadku uderzenia wyśle sygnał ostrzegawczy razem z lokalizacją. Jeśli twój zwierzak zostanie potrącony np. przez samochód będziesz mógł zareagować błyskawicznie.

 

 

Obroża GPS Majlo Premium oferuje 4 tryby pracy: obecność w strefie, spacer, sen oraz śledzenie. Funkcja planera umożliwia ustawienie w obroży wszystkich trybów na dowolną godzinę i dowolny dzień. Majlo posiada również przycisk SOS na wypadek, gdyby Twój zwierzak się zgubił i chciałbyś go odnaleźć w jak najkrótszym czasie. Majlo monitoruje zagubionego zwierzaka w 30 sekundowych interwałach, do momentu odnalezienia.

Video instruktażowe:

 

Kontrolka LED, którą posiada każde urządzenie Majlo, pokazuje, jego stanie lub kiedy należy je naładować. Jednocześnie kontrolka pomaga podczas wyłączania lokalizatora. Ponieważ nie chcemy, aby urządzenie przypadkowo wyłączało się przez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu obrożę Majlo można wyłączyć tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz.

Tryby śledzenia

 • Pilnowanie obecności w strefie: od Ciebie zależy, jakiej wielkości teren będziesz monitorować. Obroża ocenia prędkość ruchu i poinformuje cię jak tylko będzie coś nie tak. W momencie, gdy zwierzę zacznie wychodzić poza ustaloną strefę, obroża przesyła informację o swoim położeniu w maksymalnym odstępie 5 minut. Gdy tylko obroża powróci do strzeżonej strefy, dostaniesz informację i przełączy się na tryb początkowy.
 • Spacer: tryb spaceru został stworzony, abyś mógł spojrzeć wstecz, na historię swojej trasy. Jednocześnie dzięki przyśpieszonej interakcji obroża Majlo jest w stanie szybko zareagować w przypadku, gdy spacer zamieni się w ucieczkę za zwierzyną.
 • Spanie: Ten tryb oszczędza baterię lokalizatora, gdy wiesz, że masz swojego zwierzaka pod kontrolą. Co jakiś czas sprawdza, czy wszystko jest w porządku, ale przeważnie odlicza czas i oszczędza baterię na moment kiedy będziesz potrzebować działania lokalizatora.
 • Śledzenie: w tym trybie lokalizator dokładnie monitoruje ruch Twojego pupila i aktywnie informuje Cię o jego położeniu i trasie a także gdy wyjdzie poza ustaloną strefę.

 

 

Podsumowanie głównych zalet urządzenia

 • Wyświetlanie pozycji zwierzęcia bez ograniczenia odległości
 • Odpowiedni dla kotów, psów i małych zwierząt od 4 kg
 • Montaż na obroży dowolnego rozmiaru
 • Powiadomienie o spadku poziomu naładowania baterii
 • Wirtualne ogrodzenie z powiadomieniem o przekroczeniu
 • Wykorzystuje technologię Majlo GPS na iOS i Androida
 • Określanie pozycji dzięki technologii GPS, GSM a GLONASS
 • 4 tryby pracy: obecność w strefie, spacer, sen i śledzenie
 • Nie wymaga karty SIM
 • Odporny na wstrząsy
 • Czujnik uderzenia
 • Funkcja planera
 • Historia ruchu - zapewnia możliwość śledzenia historii trasy
 • Przycisk SOS
 • Nieograniczona licencja bez dodatkowych opłat
 • Wymiary: 8,1 x 4,5 x 2 cm
 • WERSJA PREMIUM jest w pełni wodoodporna! Z możliwością zanurzenia.

 

Aplikacja Majlo do ściągnięcia: 

Cała kontrola obroży Majlo jest intuicyjna i prosta. Z pomocą instrukcji lub aplikacji mobilnej do pobrania w Google Play lub AppStore, łatwo zlokalizujesz swojego zwierzaka.

 

 GPS Majlo w telewizji

 
Parametry techniczne

Waga odbiornika 40 g
Wymiary odbiornika 5,5 x 3,2 x 1,5 cm
System nawigacyjny GPS + GLONASS + GSM
Zobrazowanie mapy
Wodoodporność wodoszczelny
Czas pracy odbiornika 25 - 30 dni
Zasilanie na ładowarkę
Aplikacja Android, iOS
Czas ładowania 120 minut

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!