SUPRA Tracker
SUPRA TrackerTracker SUPRA

GPS obroża SUPRA

Nowa obroża do śledzenia psów firmy Tracker. Obroża wykorzystuje sieci 2G i 3G oraz sygnał z satelit GPS i GLONASS. Specjalna antena zapewnia znakomitą jakość sygnału. Obroża wodoszczelna.

 

4 305 zł 3 558 zł bez VAT
10 dní
Kiedy dostanę towar?
wtorek 15. 02. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

GPS obroża SUPRA

Nowa obroża do śledzenia psów firmy Tracker. Obroża wykorzystuje sieci 2G i 3G oraz sygnał z satelit GPS i GLONASS. Specjalna antena zapewnia znakomitą jakość sygnału. Obroża wodoszczelna. Detekcja szczekania psa.

 

 

 

Nowa obroża GPS SUPRA wykorzystuje sygnał sieci komórkowych nawet w najbardziej wymagających warunkach, dzięki nowej technologii użytej przy konstrukcji anteny. Antena dzięki swoim właściwościom idealnie rozpoznaje syngał sieci komórkowych. Umieszczona w kierunku od ciała psa, aby dobrze spełniać swoją rolę. W testach laboratoryjnych (Radiated Performance Test, NRPHP +-30°) SUPRA osiągnęła 2,5 raza lepszy wynik niż poprzednie modele.

 

 

Z czego składa się system lokalizacji?
 

  • Jedna lub większa ilość obroży
  • dowolna SIMkarta pamięci(např. Tracker SIM)
  • Aplikacje na telefon Tracker dla Android lub Tracker dla iOS
  • Vašeho mobilního zařízení

Jeden Smartphone może przyjmować kilka pozycji psów z różnych urządzeń Tracker dzięki aplikacji, nie ma ograniczenia ilości urządzeń.


Jak dziala Tracker system tracker?

Pozycja psa jest wysyłana przez obrożę na centralny serwer z odpowiednim ID. Następnie pozycja jest automatycznie wysyłana na Twój telefon. Transfer pozycji odbywa się poprzez przesył danych, dzięki czemu śledzenia odbywa się w realnym czasie co 3 sekundy. Urządzenie korzysta z przesyłu danych w minimalnej ilości (około 0,5 MB to 1 dzień śledzenia w czasie realnym), koszty użytkowania są praktycznie zerowe.

Kompatybilna aplikacja: Tracker dla Androind, Tracker Web App

Przykład wizualny aplikacji Tracker:

 
Parametry techniczne

Hmotnost přijímače 236 g

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!