Sledovací obojek Tracker G400FI
Sledovací obojek Tracker G400FITracker G400FITracker G400FI

Tracker G400FI

G400FI Tracker to wysoce zaawansowana obroża do określania pozycji psów myśliwskich. Tracker G400FI używany do określenia pozycji psa w systemie dualnym globalnego satelitarnego systemu pozycjonowania GPS i GLONASS przy minimalnym zużyciu energii. Pracę psa można śledzić w czasie rzeczywistym na mapie, kompas tylko przy użyciu telefonu komórkowego z naszym oprogramowaniem. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych urządzeń.

2 671 zł 2 207 zł bez VAT
10 dní
Kiedy dostanę towar?
wtorek 10. 08. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Tracker G400FI

G400FI Tracker to wysoce zaawansowana obroża do określania pozycji psów myśliwskich. Tracker G400FI używany do określenia pozycji psa w systemie dualnym globalnego satelitarnego systemu pozycjonowania GPS i GLONASS przy minimalnym zużyciu energii. Pracę psa można śledzić w czasie rzeczywistym na mapie, kompas tylko przy użyciu telefonu komórkowego z naszym oprogramowaniem. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych urządzeń.

 

Główne funkcje Tracker G400FI:

 • Śledzenie psa na nieograniczone odległości
 • Automatyczne pozycjonowanie psa na mapie topograficznej i satelitarnej
 • Zdalnie - bez bezpośredniego kontaktu z kołnierzem - można ustawić śledzenie w czasie rzeczywistym co 3 sekundy lub wyłączyć, tym samym oszczędzając baterię
 • Automatyczne śledzenie każdej chwili po włączeniu kołnierz
 • Możliwość zadzwonienia do psa i słuchania odgłosów otoczenia i pracy psa
 • Strength Indicator Report (szczekanie) pies w każdej pozycji
 • Komunikaty alarmowe (szczekanie) psa

Dane techniczne:

 • podwójny system pozycjonowania GPS i GLONASS dla szybkiego i niezawodnego śledzenia psa w trudnych warunkach
 • odbiór z powodu silnej zewnętrznej anteny GSM niezawodnej transmisji pozycji psa, nawet w trudnych obszarach GSM.
 • odporna na uderzenia, wodoodporna (10m) i odporna na kurz (IP67)
 • unikalna obudowa z ulepszonym ergonomicznym kształcie, bez niebezpiecznych przewodów w kołnierzu
 • żywotność baterii 18 do 100 godzin w zależności od warunków i śledzenia częstotliwości GSM.
 • obroża - pomarańczowa z paskami odblaskowymi dla lepszej widoczności psa
 • waga 130 g - pozwala używać obroży dla małych psów takich jak jamnik lub terier (całkowita waga 225 gramów wraz z kołnierzem)

Obroża Tracker G400FI jest idealnym urzadzeniem dla:

 • aktywnych przewodników psów, którzy chcą zabezpieczyć wiele psów
 • szpiców, ras psów które nie boją się pracy na dalekich dystansach,
 • dla myśliwych, którzy potrzebują niezawodnego GPS-u , ale nie potrzebują dodatkowych funkcji
 • dla myśliwych, którzy potrzebują niezawodnego GPS-u śledzenia podczas polowania i po polowaniu, niezależnie od ukształtowania terenu i odległości, jeśli pies nie wraca

Tracker G400FI mogą być monitorowane za pomocą oprogramowania Tracker - Tracker Hunter 3, Tracker dla Androida, Hunter i Tracker Tracker dla iOS aplikacji sieci Web
Parametry techniczne

Hmotnost přijímače 225 g
Rozměry přijímače 4,6 x 8,5 x 4,1 cm
Baterie v přijímači 1950 mAh
Frekvence 900 MHz

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!