SportDog NoBark 18 Deluxe

SportDog NoBark 18 Deluxe to obroża antyszczekowa dla wszystkich ras psów z wagą od 3,6 do 90 kg. Podwójna detekcja szczekania, na podstawie ruchu strun głosowych psa i dźwięku szczekania. 3 zakresy korekcji (słaby, średni, mocny). Każdy zakres to 6 automatycznie wzrastających impulsów elektrostatycznych, łącznie 18 indywidualnych korekcji.  Wodoszczelna z możliwością zanurzenia do głębokości 7,5 metra. Automatyczny tryb bezpieczeństwa. Praca na jednej baterii od 3 do 6 miesięcy.

 

504 zł 417 zł bez VAT
10 dní
Kiedy dostanę towar?
czwartek 12. 11. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

SportDog NoBark 18 Deluxe

Obroża antyszczekowa SportDog NoBark 18 Deluxe to obroża antyszczekowa dla wszystkich ras psów z wagą od 3,6 do 90 kg. Ze względu na wielkość odbiornika urządzenie polecamy psom z wagą od 8 kg. Podwójna detekcja szczekania Perfect Bark ™ rozpoznaje szczekanie dzięki wibracjom i wbudowanemu mikrofonowi. Obroża aktywuje się jedynie gdy zarejestruje wibracje strun głosowych połączone z dźwiękiem szczekania lub wycia. Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli więcej niż jednego psa, ponieważ gwarantuje aktywację wyłącznie na szczekanie psa, który nosi obroże. 3 zakresy korekcji (niski, średni, wysoki). Każdy zakres to 6 automatycznie wzrastających impulsów elektrostatycznych, łącznie 18 indywidualnych korekcji. Dostosujesz urządzenie do wrażliwości Twojego psa. Z każdym następnym szczeknięciem rośnie poziom wysyłanego impulsu. Automatyczny tryb bezpieczeńtwa, jeśli Twój piesek zaszczeka 15 lub więcej razy w ciągu 50 sekund urządzenie zablokuje się na 3 minuty. W tym czasie obroża nie wyśle żadnej korekcji. Wodoszczelna z możliwością zanurzenia do głębokości 7,5 metra. Automatyczny tryb bezpieczeństwa. Praca na jednej baterii od 3 do 6 miesięcy. Na obroży znajdziesz wskaźnik stanu baterii.

 

 

Detekcja szczekania

SportDog 18 Deluxe wykorzystuje technologię PerfectBark ™ - podwójna detekcja nadmiernego szczekania za pomocą czujnika wibracji strun głosowych i wbudowanego mikrofonu. Zapewnia, że obroża aktywuje się i aplikuje korekcje, wyłącznie w momencie wibracji strun głosowych połączonych z dźwiękiem szczekania.

 

Typ korekcji

Obroża SportDog 18 Deluxe koryguje nadmierne szczekanie i wycie za pomocą impulsu elektrostatycznego. Wybierz jeden z 3 dostępnych zakresów impulsów (lekki, średni, mocny). Każdy zakres to 6 automatycznie wzrastających indywidualnych poziomów. Całkowicie urządzenie ma 18 poziomów impulsów. Automatyczny tryb bezpieczeństwa blokuje wysyłanie impulsów na 3 minuty jeśli Twój pies zaszczeka 15 lub więcej razy w ciągu 50 sekund.

 

Reagulacja obroży

SportDog 18 Deluxe posiada 3 zakresy stymulacji: słaby (Low), średni (Medium) i mocny (High). Zakresy pozwolają dostosować poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa.

 

Bateria i ładowanie

Obroża SportDog NoBark 18 Deluxe zasilana jest specjalną baterią RFA-67. Wytrzymałość obroży sięga od 3 do 7 miesięcy. Żywotność baterii zależy od częstotliwości uruchamiania się obroży. Baterie RFA-67 kupisz w naszym sklepie online.

 

Wodoodporność

SportDog NoBark 18 Deluxe wykorzystuje technologię DryTek ™  - jest w pełni wodoszczelna i zanurzalna do głębokości 7,5 metra. Możesz używać obroży niezależnie od warunków pogodowych i okoliczności.

 

 

Rasa

SportDog NoBark 18 Deluxe dla wszystkich psów o wadze od 3,6 kg. Wielkość odbiornika sprawia, że obroże polacamy szczególnie psom od 8 kg.

 

Długość obroży

SportDog NoBark 18 Deluxe to wytrzymała obroża z możliwością regulacji długości od 15 do 71 cm.

 


 Waga i rozmiary

SportDog NoBark 18 Deluxe ma ergonomicznie zaprojektowaną obroże, średniej wielkości. Obroża ma szerokość 6 cm, wysokość 3 cm, głębokość 2,3cm, waga wynosi tylko 40 gramów.

 

Plusy

 • 3 zakresy impulsu (słaby, średni, mocny)
 • każdy zakres to 6 poziomów impulsu (całkowicie 18 poziomów)
 • podwójna detekcja szczekania PerfectBark™
 • DryTek™ technologia - zanurzalna do 7,5 metra
 • przycisk do włączenia i wyłączenia
 • wytrzymałość baterii do 6 miesięcy
 • rozpoznaje także wycie

 

Minusy

 • specjalna bateria

 

Zawartość opakowania

 • Antyszczekowa obroża
 • Krótkie elektody
 • Długie elektrody
 • Regulowana obroża
 • Baterie RFA-67
 • Lampka testująca
 • Instrukcja obsługiParametry techniczne

Rozměr (š/v/h) 6 x 3 x 2,3 cm
Hmotnost 40 g
Síla impulzu 10
Nastavení citlivosti tak
Délka obojku 20 - 70 cm
Baterie RFA-67
Druh korekce impuls
Vodotěsnost ponořitelný
Napájení na baterie
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek + zvuk
Výdrž v baterií 3 - 6 měsíců

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!