Antyszczekowa obroża E-collar BL100 Extra czuła wersja

Extra czuła wersja jednej z najlepszych obroży antyszczekowych E-collar BL100.

Wysokiej jakości wykonanie, obroża przeznaczona dla małych psów jak i dla większych ras. Wyposażony w inteligentną technologię, która sama ocenia jaka siła impulsu jest optymalna aby ograniczyć szczekanie psa. Większość psów po około 15 minutach użytkowania przestaje uporczywie szczekać.

504 zł 417 zł bez VAT
4 týdny
Kiedy dostanę towar?
wtorek 08. 12. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Antyszczekowa obroża E-collar BL100 Extra czuła wersja

Extra czuła wersja jednej z najlepszych obroży antyszczekowych E-collar BL100. Urządzenie ma zwiększoną czułość na szczekanie, dzięki czemu wychwyci szczekanie, które dla innych urządzeń nie istnieje.

Wysokiej jakości wykonanie, obroża przeznaczona dla małych psów jak i dla większych ras. Wyposażony w inteligentną technologię, która sama ocenia jaka siła impulsu jest optymalna aby ograniczyć szczekanie psa. Większość psów po około 15 minutach użytkowania przestaje uporczywie szczekać.

 

 

Detekcja szczekania

Antyszczekowa obroża E-Collar BL100 wyposażona jest w nowoczesną technologię rozpoznającą szczekanie dzięki szczególnie czułemu czujnikowi. Czujnik jest odizolowany od reszty konstrukcji, dlatego nigdy nie dojdzie do przypadkowego uruchomienia.

 

Typ korekcji

E-Collar BL100 używa jako korekcje szczekania impuls elektrostatyczny, który możesz całkowicie wyłączyć (pozostaje wtedy tylko dźwięk). Możesz także ustawić jeden z 4 poziomów lub pozostawić impuls do automatycznego ustawienia. BL100 rozpozna jaka siła impulsu jest potrzebna aby ograniczyć szczekanie. Przed impulsem wysyłany jest dźwięk.

 


Regulacja obroży

Obroża posiada 4 poziomy impulsu elektrostatycznego, dźwięk oraz automtyczny wybór poziomu impulsu.

 

Bateria i ładowanie

Obroża antyszczekowa BL100 zasilana jest litowym akumulatorem, który naładujesz w ciągu 2h godzin. W działaniu obroża wytrzyma od 2 do 7 dni w zależności od częstotliwości użytkowania.

 

Wodoszczelność

BL100 jest w pełni wodoszczelna, pies może zanurzyć się z nią w wodzie.

 

 

Rasa

Obroża antyszczekowa BL100 przeznaczona jest dla wszystkich psów z wagą od 3,6 kg.

 

Długość obroży

Obroża antyszczekowa BL100 to bardzo dobrej jakości obroża wykonana z nylonu. Pies nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 78 cm.

 


Waga i rozmiary

Wymairy E-Collar BL100 są następujace: 5cm x 3,6cm x 2,8cm, waży 53 gramy.

 

 
Parametry techniczne

Rozměr (š/v/h) 5 x 3,6 x 2,8 cm
Hmotnost 53 g
Síla impulzu 4
Nastavení citlivosti nie
Délka obojku 20 - 78 cm
Druh korekce impuls + vibrace
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení nabíjecí
Výdrž v baterií 2 - 7 dní

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!