Petrainer PET852

Petrainer PET852 to bardzo mała, lekka i skuteczna obroża antyszczekowa. Jest to świetne urządzenie, odpowiednie dla psów z wagą od 5 do 90 kg. PET852 cechuje wysoka wytrzymałość baterii. 7 poziomów ostrzeżeń, 2 poziomy dźwięku oraz 5 kombinacji dźwięku z impulsem elektrostatycznym. Obroża włącza się w reakcji na szczekanie, pomaga także w zapobieganiu wyciu. Regulacja czułości reakcji obroży za pomocą pokrętła. Automatyczny tryb bezpieczeństwa.

89 zł 74 zł bez VAT
Skladem > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 13. 12. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Petrainer PET852

Ostrzeżenie: Nasza firma jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki Petrainer w Polsce. Poważnie ostrzegamy przed zakupem podejrzanie tanich produktów firmy Petrainer od innych sprzedawców. W większości przypadków są to kopie lub produkty nie przeznaczone na PL rynek - tzw. szary import. Tylko w naszym sklepie i w sieci autoryzowanych sprzedawców gwarantujemy 100% oryginalność, 2 lata gwaranacji i instrukcję w języku polskim.

Antyszczekowa obroża Petrainer PET852 jest odpowiednia dla wszystkich ras psów o wadze od 5 do 90 kg. Antyszczekowa obroża Petrainer PET852 zapobiega szczekaniu za pomocą narastającej intensywności sygnałów dźwiękowych i elektrostatycznych, za które odpowiedzialny jest mikroprocesor. Odróżnia on psie szczekanie od innych dźwięków. Przy pierwszym szczeknięciu zabrzmi ostrzegający dźwięk. Jeśli piesek zaszczeka kolejny raz zabrzmi dłuższy dźwięk. Przy trzecim szczeknięciu na pieska zadziała impuls elektrostatyczny, usłyszy także towarzyszący mu dźwięk. Zaprogramowanych jest 7 poziomów ostrzegania/korekcji. Pierwsze 2 to tylko dźwięki ostrzegające. Następnych 5 poziomów to stopniowo wzrastający impuls elektrostatyczny i sygnał dźwiękowy. Jeśli pies przestaje szczekać na 30 sekund, program w reakcji na kolejne szczeknie zaczyna sie od początku. Dla bezpieczeństwa psa, obroża została tak zaprogramowana, aby po osiągnięciu 7 poziomu ostrzeżenia przez minutę (jeśli szczekanie trwa nadal) nie reagowała na szczekanie. Dzieki dźwiękowi przed impulsem elektrostatycznym pies szybko uświadomi sobie, że jeśli będzie nadal szczekał to w efekcie zadziała impuls elektrostatyczny. Jeśli zapomni, że nie wolno mu szczekać, dźwięk przypomni mu, że zaraz zadziała impuls. PET852 ma regulowana czułość, w zależności od poziomu głośności szczekania. Za pomocą pokrętła ustawisz odpowiednią czułość, dostosowaną dla Twojego psa.

 

 

Detekcja szczekania

Petrainer PET852 rozpozna szczekanie lub wycie psa za pomocą wbudowanego w obroży mikrofonu. W momencie gdy piesek zaczyna szczekać lub wyć, mikrofon rejestruje to i obroża uruchomi się. Dzięki detekcji za pomocą dźwięku jest także idealna przeciw wyciu.

 

 

 

Typ korekcji

Petrainer PET852 koryguje wycie i szczekanie za pomocą dźwięku oraz impulsu elektrostatycznego. Przy pierwszym zaszczekaniu obroża ostrzega psa za pomocą krótkiego dźwięku. Jeśli następne szczekanie nastąpi w ciągu 30 sekund, zabrzmi dłuższy dźwięk. Przy trzecim szczeknięciu na pieska działa słaby impuls elektrostatyczny i towarzyszący mu dźwięk. Kolejne szczekanie to dłuższy dźwięk razem ze stopniowo wzrastającym impulsem. Łącznie 7 poziomów ostrzeżenia. Po 7 poziomie urządzenie przechodzi na 1 minutę w automatyczny tryb bezpieczeństwa (nie załącza się żadna korekcja).

 

 


Regulacja obroży

Siła impulsu zmienia się automatycznie, zaprogramowanych jest 5 poziomów. Za pomocą regulatora dostosowujesz czułość obroży na szczekanie / wycie. Dzięki temu możesz ją idealnie dostosować do wrażliwości Twojego psa.

 

 

Bateria i ładowanie

Obroża Petrainer PET852 zasilana jest przez 6V baterie z oznaczeniem 4LR44. Obroża działa na jednej baterii od 1 do 3 miesięcy. Czas zależy od jakości używanych baterii a także od tego jak często obroża się załącza. Do zasilania obroży polecamy używać wysokiej jakości baterie alkaliczne Energizer. Zalecamy wyjęcie baterii za każdy razem w momencie kiedy obroża nie jest założona na szyi psa, wydłużysz w ten sposób żywotność baterii. Ciągły dźwięk wysyłany przez urządzenie jest sygnalizacją wyładowanej baterii.

 

 

Wodoodporność

Petrainer PET852 nie jest wodoszczelna ani wodoodporna. Dlatego zalecamy używanie tej obroży tylko w warunkach domowych.

 

 

Rasa

Petrainer PET852 ma bardzo mały i lekki odbiornik. Dlatego jest odpowiednia także i dla mniejszych ras psów. Ta obroża jest polecana dla wszystkich psów z wagą od 5 do 90 kg. Dla najmniejszych psów najwyższe poziomy impulsu mogą być za silne.

 

 

Długość obroży 

Petrainer PET852 to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piese nosi ją chętnie, obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 5 do 65 cm.

 


Waga i rozmiary

Petrainer PET852 to bardzo mała, lekka i ergonomicznie zaprojektowana obroża, jej szerokość to 6,6 cm, wysokość 3 cm, grubość 3,5 cm, waga to tylko 50 g.

 
Parametry techniczne

Rozměr (š/v/h) 6,6 x 3 x 3,5 cm
Hmotnost 50 g
Síla impulzu 5
Nastavení citlivosti tak
Délka obojku 20 - 65 cm
Baterie 6V 4LR44
Druh korekce impuls + zvuk
Vodotěsnost bez ochrany
Napájení na baterie
Rozpoznání štěkotu pomocí zvuku
Výdrž v baterií 1 - 3 měsíce

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!