Martin System Beagle Master 4x4 SSC
Martin System Beagle Master 4x4 SSCMartin System Beagle Master 4x4 SSCMartin System Micro Beagle Master 4x4 SSC

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC

Nowoczesna obroża treningowa Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System, znakomity zasięg! Ergonomiczny kształt nadajnika i bardzo małe rozmiary odbiornika, zapewniające bezproblemowe szkolenie psa. Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 4000 metrów. Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC jako korekcje wysyła dźwięk, wibracje oraz krótki lub długi impuls, który jest dostępny na 18 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 7 konfiguracji dźwięku i impulsu. Włączanie za pomocą magnesu. Możliwość szkolenia do 4 psów jednocześnie po dokupieniu dodatkowych odbiorników.

Wybór opcji produktu

2 687 zł 2 221 zł bez VAT
Na cestě 1 kusů
Kiedy dostanę towar?
dostawa 3 - 10 dni
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC

Nowoczesna obroża treningowa Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSCznanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System, znakomity zasięg! Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, zapewniający bezproblemowe szkolenie psa. Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 4000 metrów. Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC jako korekcje wysyła dźwięk oraz krótki lub długi impuls, który jest dostępny na 18 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 7 konfiguracji dźwięku i impulsu. Zmianę ustawień umożliwia dokupienie klucza USB Emily. Włączanie za pomocą magnesu. Możliwość szkolenia do 4 psów jednocześnie po dokupieniu dodatkowych odbiorników. Obroża Beagle Master 4x4 SSC odpowiednia jest dla małych, średnich i dużych ras psów, szczególnie polecamy ją małym psom, ze względu na miniaturowe wymiary odbiornika. Wersja z odbiornikiem na ładowarkę.

 

 

Zasięg obroży

Martin System Micro Beagle  Master 4x4 SSC pomoże Ci trenować Twojego psa bez użycia smyczy aż do 4000 m! Zasięg 4000 metrów jest wyjątkowy, sprawdzi się w każdym terenie.  Idealnie sprawdza się, zarówno w mieście jak i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do osłabienia zasięgu.

 

Typ korekcji

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC ma możliwość użycia jako korekcji dźwięku, wibracji oraz impulsu elektrostatycznego. Moc impulsu możesz ustawić na 18 poziomach. Łatwo dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. Dostępny impuls krótki i ciągły. Zmianę ustawień umożliwia dokupienie klucza USB Emily.

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC zasilany jest 3V baterią typu CR2. Odbiornik jest zasilany akumulatorem 3,7V 200mAh, który jest ładowalny.

 

Wodoszczelność

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC posiada kompletnie wodoszczelny odbiornik (nie przeszkadza mu deszcz, śnieg, i krótkoczasowe zanurzenie). Jest idealnym wyborem do treningu psa w okolicach zbiorników wodnych lub gorszych warunkach. Nadajnik jest odporny tylko na delikatny deszcz.

 

Ilość psów

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC umożliwia szkolenie 4 psów za pomocą jednego nadajnika psa. Aby szkolić większą ilość psów musisz dokupić dodatkowe odbiorniki.

 

Ekran

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC ma wysokiej jakości ekran LCD. Na ekranie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje - typ korekcji, siła impulsu oraz szkolonego psa.

 

Długość obroży

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm.

 

 
Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 5,5 cm, wysokość 40 cm, grubość 2,7 cm. Waga nadajnika 90g. Odbiornik ma szerokość 3,2 cm, wysokość 5,5 cm, grubość 2,2 cm i waży 34 g.

 

 
Parametry techniczne

Baterie v přijímači 200 mAh
Hmotnost vysílače 32 g
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD nepodsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí + na baterie
Frekvence 869,5 MHz
Hmotnost přijímače 90 g
Baterie ve vysílači 3V CR2
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 5,5 x 3,5 x 2,2 cm
Délka obojku 20 - 55 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 18
Dosah 4000 m
Počet psů 1 - 4 psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!