Martin System Tiny Trainer TT 400
Martin System Micro Trainer TT 400 SSC

Martin System Micro Trainer TT 400 SSC

Nowoczesna obroża treningowa Micro TT 400 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System. Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, brak anteny zapewniający kompaktowość i bezproblemowe szkolenie psa. Wersja z małym odbiornikiem na ładowarkę. Martin System Micro TT 400 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 400 metrów. Micro TT 400 SSC jako korekcje wysyła dźwięk oraz impuls, który jest dostępny na 9 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 4 konfiguracje dźwięku i impulsu. Włączanie za pomocą magnesu. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem dwóch psów jednocześnie wybierz wersje z dwoma odbiornikami - Martin System Micro TT 402 SSC.

1 787 zł 1 477 zł bez VAT
Skladem 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 05. 08. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Martin System Micro Trainer TT 400 SSC

Nowoczesna obroża treningowa Micro TT 400 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System. Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, brak anteny zapewniający kompaktowość i bezproblemowe szkolenie psa. Martin System Micro TT 400 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 400 metrów. TT 400 SSC jako korekcje wysyła dźwięk oraz impuls, który jest dostępny na 9 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 4 konfiguracje dźwięku i impulsu (impuls bez dźwięku, impuls z dźwiękiem, dźwięk a następnie impuls lub tylko dźwiękowe ostrzeżenie). Zmianę ustawień umożliwia dokupienie klucza USB Emily. Dzięki nowo opracowanej technologii masz dostęp do impulsu odpowiedniej mocy w najróżniejszych warunkach. Włączanie za pomocą magnesu. Obroża Micro TT 400 SSC jest odpowiednia dla małych, średnich i dużych ras psów, szczególnie polecamy ją małym psom, ze względu na miniaturowe wymiary odbiornika.

 

 

Zasięg obroży

Martin System Micro TT 400 SSC pomoże Ci trenować Twojego psa bez użycia smyczy do 400 m. Zasięg 400 metrów jest wystarczający do amatorskiego i profesjonalnego treningu psów. Idealnie sprawdza się, zarówno w mieście jak i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do osłabienia zasięgu.

 

Typ korekcji

Martin System Micro TT 400 SSC ma możliwość użycia jako korekcji dźwięku oraz impulsu elektrostatycznego. Moc impulsu możesz ustawić na 9 poziomach. Łatwo dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku.

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik Martin System Micro TT 400 SSC zasilany jest baterią typu CR2430. Odbiornik jest zasilany akumulatorem 3,7V 200mAh, który jest ładowalny.

 

Wodoszczelność

Martin System Micro TT 400 SSC posiada kompletnie wodoszczelny odbiornik (nie przeszkadza mu deszcz, śnieg, i krótkoczasowe zanurzenie). Jest idealnym wyborem do treningu psa w okolicach zbiorników wodnych lub gorszych warunkach. Nadajnik jest odporny tylko na delikatny deszcz.

 

Ilość psów

Martin System Micro TT 400 SSC umożliwia szkolenie tylko 1 psa. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem dwóch psów jednocześnie wybierz wersje z dwoma odbiornikami - Martin System Micro TT 402 SSC.

 

Ekran

Martin System Micro TT 400 SSC ma wysokiej jakości ekran LCD. Na ekranie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje - typ korekcji, siła impulsu oraz szkolonego psa.

 

Długość obroży

Martin System Micro TT 400 SSC to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm.

 

 
Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 7,2 cm, wysokość 4 cm, grubość 2 cm. Waga nadajnika 42g. Odbiornik ma szerokość 3,2 cm, wysokość 5,5 cm, grubość 2,2 cm i waży 34 g.

 

 
Parametry techniczne

Baterie v přijímači 200 mAh
Hmotnost vysílače 42 g
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD nepodsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí + na baterie
Frekvence 869,5 MHz
Hmotnost přijímače 34 g
Baterie ve vysílači 3V CR2
Rozměr vysílače (š/v/h) 7,2 x 4 x 2 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 5,5 x 3,5 x 2,2 cm
Délka obojku 20 - 55 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 9
Dosah 400 m
Počet psů 1 pes

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!