Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC
Martin System Pro Trainer PT 3000 SSCMartin System Pro Trainer PT 3000 SSCMartin System Pro Trainer PT 3000 SSC

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC

Nowoczesna obroża treningowa Pro Trainer PT 3000 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System, znakomity zasięg! Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, zapewniający bezproblemowe szkolenie psa. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 3000 metrów. Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC jako korekcje wysyła dźwięk i impuls, który jest dostępny na 18 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 9 konfiguracji dźwięku i impulsu. Włączanie za pomocą magnesu. Możliwość szkolenia do 2 psów jednocześnie po dokupieniu dodatkowego odbiornika.

Wybór opcji produktu

1 879 zł 1 553 zł bez VAT
10 dní
Kiedy dostanę towar?
wtorek 16. 03. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC

Nowoczesna obroża treningowa Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System, znakomity zasięg! Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, zapewniający bezproblemowe szkolenie psa. Pro Trainer PT 3000 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 3000 metrów. Pro Trainer PT 3000 SSC jako korekcje wysyła dźwięk oraz krótki lub długi impuls, który jest dostępny na 18 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 9 konfiguracji dźwięku i impulsu. Włączanie za pomocą magnesu. Możliwość szkolenia do 2 psów jednocześnie po dokupieniu dodatkowego odbiornika. Obroża Pro Trainer PT 3000 SSC odpowiednia jest dla małych, średnich i dużych ras psów.

 

 

Zasięg obroży

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC pomoże Ci trenować Twojego psa bez użycia smyczy aż do 3000 m! Zasięg 3000 metrów jest wyjątkowy, sprawdzi się w każdym terenie.  Idealnie sprawdza się, zarówno w mieście jak i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do osłabienia zasięgu.

 

Typ korekcji

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC ma możliwość użycia jako korekcji dźwięku oraz impulsu elektrostatycznego. Moc impulsu możesz ustawić na 18 poziomach. Łatwo dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. Dostępny impuls krótki i ciągły.

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik i odbiornik Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC zasilany jest 3V baterią typu CR2. Nadajnik w trybie gotowości wytrzyma 2 lata, odbiornik 1 rok, przy codziennym używaniu około 1 miesiąca. Wskaźnik stanu wyładowanej baterii.

 

Wodoszczelność

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC posiada kompletnie wodoszczelny odbiornik (nie przeszkadza mu deszcz, śnieg, i krótkoczasowe zanurzenie). Jest idealnym wyborem do treningu psa w okolicach zbiorników wodnych lub gorszych warunkach. Nadajnik jest odporny tylko na delikatny deszcz.

 

Ilość psów

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC umożliwia szkolenie 2 psów za pomocą jednego nadajnika psa. Możliwość szkolenia do 2 psów, jednocześnie po dokupieniu dodatkowego odbiornika.

 

Ekran

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC ma wysokiej jakości ekran LCD. Na ekranie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje - typ korekcji, siła impulsu oraz szkolonego psa.

 

Długość obroży

Martin System Pro Trainer PT 3000 SSC SSC to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm.

 

 
Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 10 cm, wysokość 5,5 cm, grubość 2,7 cm. Waga nadajnika 90g. Odbiornik ma szerokość 3,2 cm, wysokość 5,5 cm, grubość 3,8 cm i waży 75 g.

 

 
Parametry techniczne

Baterie v přijímači 9V CR2
Hmotnost vysílače 92 g
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 1 měsíc
Displej LCD nepodsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + zvuk
Napájení na baterie
Frekvence 869,5 MHz
Hmotnost přijímače 75 g
Baterie ve vysílači 3V CR2
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 3,2 x 5,5 x 3,8 cm
Délka obojku 20 - 55 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla impulzu 18
Dosah 3000 m
Počet psů 1 - 2 psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!