Martin System Tiny Trainer TT 202 SSC
Martin System Tiny Trainer TT 202 SSCMartin System Tiny Trainer TT 202 SSCMartin System Tiny Trainer TT 202 SSC

Martin System Tiny Trainer TT 202 SSC

Nowoczesna obroża treningowa TT 202 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System. Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, brak anteny zapewniający kompaktowość i bezproblemowe szkolenie psa. Martin System TT 202 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 200 metrów. TT 202 SSC jako korekcje wysyła dźwięk oraz impuls, który jest dostępny na 9 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 4 konfiguracje dźwięku i impulsu. Włączanie za pomocą magnesu. Wersja z dwoma odbiornikami do szkolenia dwóch psów za pomocą jednego nadajnika.

Wybór opcji produktu

1 396 zł 1 154 zł bez VAT
10 dní
Kiedy dostanę towar?
środa 11. 11. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Martin System Tiny Trainer TT 202 SSC

Nowoczesna obroża treningowa TT 202 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System. Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, brak anteny zapewniający kompaktowość i bezproblemowe szkolenie psa. Martin System TT 202 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 200 metrów. TT 202 SSC jako korekcje wysyła dźwięk oraz impuls, który jest dostępny na 9 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 4 konfiguracje dźwięku i impulsu (impuls bez dźwięku, impuls z dźwiękiem, dźwięk a następnie impuls lub tylko dźwiękowe ostrzeżenie). Dzięki nowo opracowanej technologii masz dostęp do impulsu odpowiedniej mocy w najróżniejszych warunkach. Włączanie za pomocą magnesu. Obroża TT 202 SSC jest odpowiednia dla małych, średnich i dużych ras psów. Wersja z dwoma odbiornikami do szkolenia dwóch psów za pomocą jednego nadajnika.

 

 

Zasięg obroży

Martin System TT 202 SSC pomoże Ci trenować Twojego psa bez użycia smyczy do 200 m. Zasięg 200 metrów jest wystarczający do amatorskiego i profesjonalnego treningu psów. Idealnie sprawdza się, zarówno w mieście jak i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do osłabienia zasięgu.

 

Typ korekcji

Martin System TT 202 SSC ma możliwość użycia jako korekcji dźwięku oraz impulsu elektrostatycznego. Moc impulsu możesz ustawić na 9 poziomach. Łatwo dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku.

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik Martin System TT 202 SSC zasilany jest baterią typu CR2430. Odbiornik jest zasilany baterią 3V CR, częstym używaniu bateria wytrzymuje około 1 miesiąca.

 

Wodoszczelność

Martin System TT 202 SSC posiada kompletnie wodoszczelny odbiornik (nie przeszkadza mu deszcz, śnieg, i krótkoczasowe zanurzenie). Jest idealnym wyborem do treningu psa w okolicach zbiorników wodnych lub gorszych warunkach. Nadajnik jest odporny tylko na delikatny deszcz.

 

Ilość psów

Martin System TT 202 SSC umożliwia szkolenie 2 psów w tym samym czasie. Na nadajniku możesz za pomocą przycisku przełączać między poszczególnymi obrożami. Kupując Martin System TT 202 SSC otrzymasz zestaw z dwoma obrożami.

 

Ekran

Martin System TT 202 SSC ma wysokiej jakości ekran LCD. Na ekranie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje - typ korekcji, siła impulsu oraz szkolonego psa.

 

Długość obroży

Martin System TT 202 SSC to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm.

 

 
Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 7,2 cm, wysokość 4 cm, grubość 2 cm. Waga nadajnika 42g. Odbiornik ma szerokość 3,2 cm, wysokość 5,5 cm, grubość 3,8 cm i waży 75 g.

 

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm

Parametry techniczne

Hmotnost přijímače 75g
Rozměr přijímače š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Rozměr vysílače š.7,2 x v. 4 x h.2 cm
Délka obojku 20 až 55 cm
Funkce zvuk + impuls
Nastavení impulzů 9 úrovní
Počet psů až pro 2 psy
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení přijímače 9V baterie
Baterie v přijímači CR2
Frekvence 869,5 MHz
Baterie ve vysílači CR2430
Nastavení zvuku ne
Nastavení vibrací nemá
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 1 měsíc
Displej LCD nepodsvícený

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!