Canicom 300
Canicom 300Canicom 300Canicom 300

Canicom 300

Canicom 300 to bardzo mała, kompaktowa obroża treningowa. Przeznaczona do treningu psów wszystkich ras. Zasięg 300 metrów. Korekty w formie dźwięku, impulsu i booster. 2 rodzaje impulsu krótki (poniżej sekundy), ciągły (maksymalnie 8 sekund). Impuls możesz ustawić na jednym z 12 poziomów. W pełni wodoszczelny odbiornik. Wyświetlacz LED.

868 zł 718 zł bez VAT
Dostępne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 30. 09. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Canicom 300

Canicom 300 to bardzo mała, kompaktowa obroża treningowa. Przeznaczona do treningu psów wszystkich ras, małych, średnich i dużych. Zasięg 300 metrów, w pełni wystarczający do podstawowego jak i zaawansowanego treningu. Ostrzeżenia w formie dźwięku, impulsu i booster. 2 rodzaje impulsu krótki (poniżej sekundy), ciągły (maksymalnie 8 sekund). Impuls możesz ustawić na jednym z 12 poziomów. Funkcję booster, definiujesz z wyprzedzeniem. Jest to przycisk ustawiany na wyższym poziomie niż impuls używany na codzień, wykorzystuj go do natychmiastowej reakcji w nagłych sytuacjach. W pełni wodoszczelny odbiornik, możesz trenować psa w deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Wyświetlacz LED, pokazuje informację odnośnie stanu baterii, rodzaju i poziomu wysyłanego ostrzeżenia oraz zasięg. Działa prawidłowo w temperaturze od -10 do +55 °C, możesz z niej korzystać przez cały rok!

 

Zasięg obroży

Num Axes Canicom 300 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 300 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Num Axes Canicom 300 to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

Typ korekcji 

Num Axes Canicom 300 koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 12 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Funkcja booster. Jest to przycisk, którego intensywność ustawiasz przed treningiem. Wykorzystywany do natychmiastowej korekcji psa w niebezpiecznych, nagłych sytuacjach, gdy zwykły impuls może nie wystarczyć.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik i nadajnik jest zasilany przez 3V baterię, stan baterii nadajnika wyświetlany jest przez ekran LCD. Kontrolka na obroży pokazuje, stan baterii w odbiorniku.

 

Wodoszczelność 

Num Axes Canicom 300 ma w pełni wodoszczelny odbiornik. Możesz bez problemu trenować psa w deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Nadajnik jest wodoodporny, możesz używać go w delikatnym deszczu i śniegu.

 

Ilość psów 

Num Axes Canicom 300 możesz używać do treningu wyłącznie 1 psa. Jeśli masz dwa psy i chciałbyś szkolić je jednocześnie zapoznaj się z urządzeniem Num Axes Canicom 5.502.

 

Ekran 

Num Axes Canicom 300 ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz trenować psa w dzień oraz w nocy. Ekran wyświetla informacje dotyczące - typu ostrzeżeń, mocy impulsu, stanu naładowania baterii.

 

Długość obroży

Num Axes Canicom 300 to dobrej jakości, bardzo solidna obroża wykonana z plastiku. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Obroża ma regulowaną długość od 20 do 65 cm.

 


Waga i wymiary

Nadajnik ma szerokość 5,5 cm, wysokość 10,8 cm, głębokość 2,4 cm jego waga to 85 gramów łącznie z baterią. Odbiornik 6,8cm, wysokość 3,8cm, głebokość 4,3 cm waga to 75 gramów. 
Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku 3V CR2
Bateria w pilocie 3V CR2
Czas pracy pilota 1 - 3 miesiące
Czas pracy odbiornika 1 - 2 miesiące
Ekran LCD podświetlany
Wodoodporność wodoszczelny
Funkcje impuls + dźwięk
Zasilanie na baterie
Frekwencje 869 MHz
Waga pilota 85 g
Waga odbiornika 75 g
Wymiary pilota (sz/w/gł) 5,5 x 10,8 x 2,4 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gł) 6,8 x 3,8 x 4,3 cm
Długość obroży 20 - 65 cm
Tryb antyszczekowy nie
Síla zvuku 1
Moc impulsu 12
Zasięg 300 m
Ilość psów 1 pies
Baterie w odbiorniku CR23V
Bateria w nadajniku CR23V

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!