Dogtra 2500T&B
Dogtra 2500T&BDogtra 2500T&BDogtra 2500T&B Pokaż wideo
Zniżka
169 zł

Dogtra 2502T&B dla 2 psów

Promocje

Dogtra 2502T&B to kolejna generacja obroży treningowej z lokalizatorem dźwiękowym, przeznaczonym przede wszystkim dla psów myśliwskich. Dźwiękowy lokalizator jest wbudowany w odbiorniku, nie jak w przypadku innych obroży na górze urządzenia. Dzięki czemu psu nie lokalizator nie przeszkadza. Treningowa obroża Dogtra 2502T&B posiada funkcje dźwięku, impuls, który możesz ustawić na 127 poziomach. Energomiczny kształt nadajnika i odbiornika, które są wodoszczelne, wyświetlacz LCD, wskaźnik baterii, zasięg 1600 metrów. Wersja z dwoma obrożami.

Początkowo 2 773 zł 2 605 zł 2 153 zł bez VAT
Skladem 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 27. 10. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Dogtra 2502T&B dla 2 psów

Dogtra 2502T&B to kolejna generacja obroży treningowej z lokalizatorem dźwiękowym, przeznaczonym przede wszystkim dla psów myśliwskich. Dźwiękowy lokalizator jest wbudowany w odbiorniku, nie jak w przypadku innych obroży na górze urządzenia. Dzięki czemu psu nie lokalizator nie przeszkadza. Treningowa obroża Dogtra 2502T&B posiada funkcje dźwięku , impuls, który możesz ustawić na 127 poziomach. Energomiczny kształt nadajnika i odbiornika, które są wodoszczelne, wyświetlacz LCD, wskaźnik baterii, zasięg 1600 metrów. Obroża przeznaczona do szkolenia 1 psa, wersja z dwoma obrożami dla 2 psów.

 

 

                   

Zasięg obroży

Dogtra 2502T&B pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 1600 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Dogtra 2500T&B to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie. Funckja lokalizacji z zasięgiem 700 metrów.

 

Typ korekcji

Dogtra 2502T&B koryguje zachowane psa poprzez dźwięk oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 127 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą pokrętła na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 12 sekund). Lokalizator dźwiękowy wbudowany w odbiornik!

 

Baterie i ładowanie

Nadajnik i odbiornik zasilane są wymienialnym, szybkoładującym akumulatorem. Jedno ładowanie pozwala na pracę na baterii od 3 do 7 dni. Ładowanie trwa do 2 godzin. Kontrolki LED stanu baterii na odbiorniku. Stan baterii nadajnika widzisz na podświetlanym ekranie LCD.

 

Wodoodporność 

Dogtra 2502T&B ma w pełni wodoszczelny odbiornik. Możesz bez problemu trenować psa w deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Nadajnik jest wodoodporny, możesz używać go w delikatnym deszczu i śniegu.

 

Ekran

Dogtra 2502T&B ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie wyświetlane są informacje - moc impulsu i i wskaźnik stanu baterii. 

 

Liczba psów

Dogtra 2502T&B służy do szkolenia dwóch psów. W zestawie znajdziesz dwie obroże. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem tylko 1 psa sprawdź model 2500T&B.

 


Długość obroży

Dogtra 2502T&B to wysokiej jakości obroża wykonaną z plastiku. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie a sama obroża dobrze trzyma sie szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 75 cm

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma długość 13,8 cm, szerokość 4,6 cm, głębokość 4,3 cm i waży 197g, pokryty specjalną gumą ułatwiającą chwytanie. Odbiornik ma długość 6,8 cm, szerokość 4,6 cm, głębokość 3,1 cm i waży 202 g. 

 

 
Parametry techniczne

Baterie v přijímači 400 mAh
Hmotnost vysílače 182 g
Výdrž vysílače 3 - 7 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 210 g
Baterie ve vysílači 350 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,5 x 19,5 x 2,54 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,4 x 7 x 4,5 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód nie
Síla vibrace 1
Síla impulzu 127
Dosah 1600 m
Počet psů 1 - 2 psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!