Elektronický výcvikový obojek Dogtra ARC 800
Elektronický výcvikový obojek Dogtra ARC 800Elektronický výcvikový obojek Dogtra ARC 800Elektronický výcvikový obojek Dogtra ARC 800
Zniżka
270 zł

Dogtra ARC 800

Promocje

Dogtra ARC 800 to precyzyjna i skuteczna obroża treningowa. Profesjonalne urządzenie z zasięgiem 800 metrów. Impuls, który możesz ustawić na 127 poziomach dodatkowo wibracja na 1 poziomie. 2 tryby wysyłania impulsów krótki oraz długi. Ergonomiczny kształt nadajnika oraz odbiornika. Ekran LED. Wodoszczelna do 1 metra. Dla psów od 7 kg, ale także średnich oraz dużych ras psów. Możliwość treningu 2 psów jednocześnie. Nadajnik i odbiornik na ładowarkę.

 

 

Początkowo 1 795 zł 1 526 zł 1 261 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Dogtra ARC 800

Dogtra ARC 800 to precyzyjna i skuteczna obroża treningowa. Profesjonalne urządzenie z zasięgiem 800 metrów. Jako korekcje impuls, który możesz ustawić na 127 poziomach,bardzo łatwo dostosujesz moc sygnału do wrażliwości Twojego psa,  1 poziom wibracji. 2 tryby wysyłania sygnału, krótki i ciągły (maksymalnie 12 sekund). Wibracja do 12 sekund. Przeznaczona dla małych, średnich oraz dużych ras psów. Dla każdego psa z wagą od 10 do 90 kg. Ergonomiczny kształt nadajnika oraz odbiornika. Ekran LED, pokazuje stan baterii nadajnika oraz poziom wysyłanego obecnie impulsu. Wodoszczelna do 1 metra, Twój piesek może z obrożą wskoczyć do wody. Możliwość treningu 2 psów jednocześnie, dokupując kolejną obrożę możesz trenować 2 psy w tym samym czasie. LED kontrolka stanu baterii na odbiorniku. Baterie bez problemu doładujesz za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, szybkie ładowanie do 2 godzin.

 

Zasięg obroży

Dogtra ARC 800 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 800 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Dogtra ARC 800 to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

 

Typ korekcji

Dogtra ARC 800 koryguje zachowane psa poprzez wibracje - 1 poziom oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 127 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą pokrętła na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 12 sekund). Możesz także skorzystać z upomnienia wibracyjnego (maksymalnie do 12 sekund).

 

Baterie i ładowanie

Nadajnik i odbiornik zasilane są wymienialnym, szybkoładującym akumulatorem o pojemności 400mAh w nadajniku i 350mAh w odbiorniku. Jedno ładowanie pozwala na pracę na baterii od 3 do 7 dni. Ładowanie trwa do 2 godzin. Kontrolki LED stanu baterii na odbiorniku. Stan baterii nadajnika widzisz na podświetlanym ekranie LCD.

Wodoodporność 

Dogtra ARC 800 ma w pełni wodoszczelny odbiornik. Możesz bez problemu trenować psa w deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Nadajnik jest wodoodporny, możesz używać go w delikatnym deszczu i śniegu.

 

Ekran

Dogtra ARC 800 ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie wyświetlane są informacje - moc impulsu i i wskaźnik stanu baterii. 

 

Liczba psów

Dogtra ARC 800 możesz rozszerzyć do szkolenia dwóch psów. Dokupując dodatkowy odbiornik możesz szkolić 2 psy w tym samym czasie. 

 


Długość obroży

Dogtra ARC 800 to wysokiej jakości obroża wykonaną z plastiku. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie a sama obroża dobrze trzyma sie szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość  4,5cm, wysokość 11,1cm, głębokość 3,2cm i waży 110 g. Odbiornik ma szerokość 8,9cm, wyskość 2,9cm, głębokość 4,2cm i waży 65 g. 

 

 
Parametry techniczne

Baterie v přijímači 280 mAh
Hmotnost vysílače 110 g
Výdrž vysílače 3 - 7 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls + vibrace + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 65 g
Baterie ve vysílači 400 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,5 x 11,1 x 3,2 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 8,9 x 2,9 x 4,2 cm
Délka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód nie
Síla vibrace 1
Síla impulzu 127
Dosah 800 m
Počet psů 1 pes

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!