Garmin PRO 70
Garmin PRO 70Garmin PRO 70Garmin PRO 70 Bundle

Garmin PRO 70 Bundle

Garmin PRO 70 to klasyczna i wytrzymała obroża treningowa znanego na całym świecie producenta firmy Garmin. Dedykowana dla psów wszystkich ras. Zasięg 1500 metrów. 6 poziomów ciągłej stymulacji. Dodatkowo dźwięk. Światło LED na obroży sterowane zdalnie. Funkcja antyszczekowa, licznik szczeknięć. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut. Możliwość treningu do 3 psów. Nadajnik i odbiornik zasilane na ładowarkę. LED wskaźnik poziomu baterii.

Wybór opcji produktu

1 420 zł 1 174 zł bez VAT
Na cestě 2 kusů
Kiedy dostanę towar?
dostawa 3 - 10 dni
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Garmin PRO 70 Bundle

Garmin PRO 70 to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta. Dedykowana dla psów wszystkich ras. Zasięg 1500 metrów, odpowiedni dla najbardziej wymagających użytkowników zarówno dla podstawowego jak zaawansowanego treningu psów. 6 poziomów ciągłej stymulacji, bez problemu dostosujesz siłę i czas trwania impulsu do wrażliwości Twojego psa. Dodatkowo dźwięk. Funkcja antyszczekowa - Bark Limiter rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Licznik szczeknięć, jeśli włączysz tryb antyszczekowy, na podstawie kontrolek LED zobaczysz ile razy podczas Twojej nieobecności pies zaszczekał. Światło LED na obroży sterowane zdalnie, możesz użyć tej opcji, aby szybko zlokalizować psa lub zwiększyć jego widoczność. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut, Twój piesek może wejść do wody i pływać z obrożą do 30 minut. Możliwość treningu do 6 psów, dokupując dodatkowy odbiorniki możesz bez problemu za pomocą jednego nadajnika kontrolować do 6 psów jednocześnie.  Nadajnik i odbiornik zasilane za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, nie ma potrzeby wymiany baterii. LED wskaźnik poziomu baterii, zielona, pomarańczowa lub czerwona kontrolka poinformuje Cię o stanie baterii w nadajniku i obroży. 

 

Zasięg obroży

Garmin PRO 70 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 1500 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Garmin PRO 70 to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

Typ korekcji

Garmin PRO 70 koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 6 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. Impuls możesz wysyłąć maksymalnie do 8 sekund. Sygnał dźwiękowy również może trwać do maksymalnie 8 sekund. Światło LED na obroży sterowane zdalnie, możesz użyć tej opcji, aby szybko zlokalizować psa lub zwiększyć jego widoczność. Możliwość kontroli Beepera (lokalizatora dźwiękowego) przez nadajnik.

 

Tryb antyszczekowy 

Garmin PRO 70 wyposażona została w tryb antyszczekowy Bark Limiter. Rozpoznaje nadmierne szczekanie i ogranicza je. Funkcję możesz w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć. Obroża rejestruje także ilość aktywacji na szczekanie. Jeśli wyłączysz obroże i zaświeci się 1 czerwona kontrolka i 4 zaświeci się zielona oznacza to, że piesek szczekał 14 razy. Czerwona kontrolka to każde 10 szczeknięć natomiast zielona oznacza 1 szczeknięcie

 

Baterie i ładowanie

Zarówno nadajnik jak i odbiornik Garmin PRO 70 zasilane są litowo jonowym akumulatorem. Doładujesz je bez problemu dzięki ładowarce dołączonej do zestawu. Ładowanie trwa do 2 godzin. Nadajnik i odbiornik na jednym ładowaniu wytrzymają około 60 godzin. Żywotność baterii zależy od częstotliwości uruchamiania obroży.

 

Wodoszczelność

Garmin PRO 70 jest w pełni wodoszczelną obrożą, wykonana w normie wodoszczelności IPX7. Możliwość zanurzenia w wodzie do 30 minut do głębokości 1 metra. Do obroży może dostać się woda w czasie zanurzenia poniżej 1 metra, zanurzenia trwającego ponad 30 minut lub przy bardzo wysokim ciśnieniu wody.

 

Liczba psów

Garmin PRO 70 możesz użyć do treningu 6 psów w tym samym czasie. Dokupując kolejne odbiorniki bez problemu i skutecznie możesz szkolić 6 psy za pomocą jednego nadajnika.

 

Długość obroży

Garmin PRO 70 to komfortowa plastikowa obroża. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu, obroża wygodnie przylega do szyi, długosc jest regulowana od 20 do 65cm. 

 


Waga i rozmiary

Waga bez odbiornika to 221g. Rozmiary nadajnika 4,5 x 20,8 x 5,4 cm. Rozmiary odbiornika 7,8 x 4,4 x 4,4 cm. Waga 98 g. 

 
Parametry techniczne

Dosah 1500 m
Hmotnost vysílače 221 g
Výdrž vysílače 1 - 3 dny
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej nemá
Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls + zvuk + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 98 g
Síla impulzu 6
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,5 x 20,8 x 5,4 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 7,8 x 4,4 x 4,4 cm
Délka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód tak
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Počet psů 1 - 6 psů

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!