Petrainer PET998N

Wibracyjna obroża Petrainer PET998N jest  polecana zarówno do amatorskiego jak i profesjonalnego treningu psów. Ta treningowa obroża ma zasięg do 200 metrów, podświetlany ekran i stymulacje w postaci dźwięku i wibracji. Obroża jest odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Dokupując kolejny odbiornik, możesz jej użyć do treningu 2 psów w tym samym czasie.

Wybór opcji produktu

362 zł 299 zł bez VAT
10 dní
Kiedy dostanę towar?
wtorek 28. 12. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Petrainer PET998N

Ostrzeżenie: Nasza firma jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki Petrainer w Polsce. Poważnie ostrzegamy przed zakupem podejrzanie tanich produktów firmy Petrainer od innych sprzedawców. W większości przypadków są to kopie lub produkty nie przeznaczone na PL rynek - tzw. szary import. Tylko w naszym sklepie i w sieci autoryzowanych sprzedawców gwarantujemy 100% oryginalność, 2 lata gwarancji i instrukcję w języku polskim.

Elektroniczna wibracyjna obroża Petrainer PET998N nie posiada stymulacji za pomocą impulsu elektrostatycznego, zasięg obroży wynosi 200 metrów. Petrainer PET998N dysponuje funkcjami wibracji i dźwięku. Polecamy ją dla podstawowego treningu małych, średnich i dużych psów. Dokupując kolejny odbiornik możesz jej użyć do treningu 2 psów w tym samym czasie. Elektroniczna wibracyjna obroża Petrainer PET998N jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Jest odpowiednia dla wrażliwych psów, które reagują na stymulację wibracyjną, zadowoli właścicieli, którzy nie chcą wykorzystywać podczas treningu elektrostatycznego impulsu. Nadajnik wysyła dwa rodzaje sygnałów: wibracyjne (wibracje obroży na szyi psa, dzięki 2 elektrodom) i dźwiękowe, które możesz wykorzystać w różny sposób podczas treningu. Ta wersja treningowej obroży, nie jest wyposażona elektrostatyczny impuls. Kompaktowy nadajnik małych wymiarów  zapewnia szybką obsługę i jest bardzo wytrzymały. Obroża jest zasilana litowo-jonowym akumulatorem o pojemności 240mAh, która wytrzyma do kilku dni.

 

Zasięg obroży

Petrainer PET998N pomoże Ci trenować twego psa bez użycia obroży do odległości aż 200 metrów. Ta obroża jest odpowiednia jak dla amatorskiego, tak i profesjonalnego treningu psa.

 

Typ korekcji

Petrainer PET998N używa jako korekcje dźwięk i wibracje. Moc wibracji możesz ustawić w 10 poziomach. Dzięki czemu bez problemu dostosujesz intensywność do wrażliwości Twojego pieska.

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik Petrainer PET998N zasilany jest litowo-jonowym akumulatorem o pojemności 550mAh i jego wytrzymałość to około 14 dni.  W odbiorniku jest także ładujący akumulator, o pojemności 240mAh i jego wytrzymałość wynosi od 3 do 7 dni.

 

Wodoszczelność

Wodoodporność tej obroży pozwala na ochronę przed bryzgami wody z dowolnego kierunku, ale nie zalecamy używania jej w deszczu, śniegu. Nadajnik bez ochrony.

 

Ilość psów

Petrainer PET998N możesz użyć do treningu większej ilości psów w tym samym czasie. Dokupując kolejną obrożę rozszerzysz trening do 2 psów w tym samym czasie. Na nadajniku możesz za pomocą przycisku przełączać między psami.

 

Długość obroży

Petrainer PET998N ma wytrzymałą i wysokiej jakości obroże wykonaną z nylonu. Piesek chętnie ją nosi a obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 60 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 4 cm, wysokość 12,5 cm (z anteną), głębokość 2,2 cm i waży 86 gram. Odbiornik ma szerokość 6 cm, wysokość 3,5 cm (razem z elektrodami), głębokość 3 cm i waży 41 gram. 

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

š.6cm x v.3,5cm x h.3cm

Parametry techniczne

Baterie v přijímači 240 mAh
Frekvence 433,92 MHz
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost voděodolný
Funkce vibrace + zvuk + světlo
Napájení nabíjecí
Baterie ve vysílači 550 mAh
Počet psů 1 - 2 psy
Hmotnost vysílače 87 g
Rozměr přijímače (š/v/h) 6 x 3,5 x 3 cm
Rozměr vysílače (š/v/h) 4 x 12,5 x 2,2 cm
Dosah 300 m
Síla vibrace 10
Síla zvuku 2
Protištěkací mód nie
Hmotnost přijímače 41 g
Délka obojku 20 - 70 cm
Hmotnost přijímače 41g
Hmotnost vysílače 87 g
Rozměr přijímače š.6cm x v.3,5cm x h.3cm
Rozměr vysílače š.4 x v.12,5 x h.2,2 cm
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Napájení vysílače dobíjecí akumulátor
Baterie v přijímači 550 mAh
Baterie ve vysílači 240mAh

Instrukcje

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!