Reedog MX-600 No Bark
Reedog MX-600 No BarkReedog MX-600 No BarkReedog MX-600 No Bark
Zniżka
169 zł

Reedog MX-600 No Bark

Promocje

Obroża treningowa Reedog MX-600 No Bark, obroża na ładowarkę, wodoszczelna, oferuje wiele dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest technologia Drydog, która zapewnia 100% wodoszczelności zarówno dla odbiornika i nadajnika. Reedog MX-600 No Bark oferuje zasięg 600 metrów. Możliwość szkolenia do 3 psów bez utraty funkcjonalności. Impuls, wibracja dodatkowo tryb antyszczekowy. Quick Charge technologia oszczędzi Twój czas przy ładowaniu. 

 

Wybór opcji produktu

Początkowo 925 zł 756 zł 625 zł bez VAT
Skladem 4 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 27. 10. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Reedog MX-600 No Bark

Obroża treningowa Reedog MX-600 No Bark, obroża na ładowarkę, wodoszczelna, oferuje wiele dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest technologia Drydog, która zapewnia 100% wodoszczelności zarówno dla odbiornika i nadajnika. Funkcja AutoMemory zapewnia komfort użytkowania. Po ponownym włączeniu obroży pojawią się ostatnio używane ustawienia, dlatego z łatwością przeprowadzisz zaplanowany trening. Dodatkową zaletą jest możliwość przełączenia z trybu szkolenia na funkcję No Bark czyli obrożę antyszczekową. Za pomocą jednego przycisku w prosty sposób przełączysz pomiędzy trybami treningowym a antyszczekowym. Reedog MX-600 No Bark oferuje zasięg 600 metrów. Możliwość szkolenia do 3 psów bez utraty funkcjonalności. Impuls, wibracja dodatkowo tryb antyszczekowy. Quick Charge technologia oszczędzi Twój czas przy ładowaniu. 

 

Bez wątpliwości docenisz szeroką skalę intensywności impulsu elektrostatycznego lub wibracji a także możliwość korekcji szczekania psa. Quick Charge technologia szybkiego ładowania pozwoli zoszczędzić Ci czas. Pozostanie więcej czasu na szkolenie Twojego ulubieńca. Reedox Mx-600 No Bark dysponuje 10 stopniami intensywności. Regulacja za pomocą przycisków + i -. Dodatkowo obroża umożliwia wysyłanie dźwięków. Na wysokiej jakości podświetlanym ekranie LCD, sprawdzisz ID dla każdego psa, intensywność korekcji i stan baterii. Dla użytkowników, którzy używają obroży w okolicy zbiorników wodnych i szkolą psa bez względu na warunki atmosferyczne Reedog MX-600 No Bark oferuje kompletnie wodoszczelny nadajnik i odbiornik. Odbiornik jest wodoszczelny nawet bez użycia gumowej uszczelki. Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwo psiego towarzysza, obroża Reedog MX-600 posiada 8 sekundowe zabezpiecznie podczas wysyłania impulsu elektrostatycznego. Oznacza to, że po nieprzerwanym ostrzeżeniu trwającym ponad 8 sekund obroża przerwie wysyłanie, pomimo iż przycisk jest stale naciskany. Kompletne ładowanie zajmuje około 2-3 godziny, wysokiej jakości baterie zapewniąją od 3 do 5 lat działania przy użytkowaniu zgodnie z zaleceniami.

 

 

Główne funkcje:

  • do efektywnego treningu z zasięgiem 600 metrów w otwarym terenie
  • odpowiednia do treningu wszystkich ras od 5 kg od 5 miesiąca życia
  • możliwość treningu do 3 psów jednocześnie.
  • 10 poziomów impulsu ciągłego i chwilowego, dźwięk, 10 poziomów wibracji
  • Quick charge - szybkie ładowanie, 2-3 godziny do pełnej baterii
  • Podświetlany ekran LCD wskaźnik siły impulsu, wyboru psa i funkcji.
  • AutoMemory - obroża zapamiętuje ustawienia od ostatniego wyłączenia, obroża zapmiętuje ustawienia konkretnego psa.
  • DryDog technolgia - wodoszczelna obroża i odbiornik pies może zanurzyć się z obrożą do głębokości 2 metrów.
  • Oddzielny przycisk dla każdej z funkcji - zapewnia prostą kontrolę.
  • Produkt czeskiej firmy.

 

 

                                                      

Typ korekcji

Obroża Reedog MX-600 wysyła dźwięk, wibracje i impuls. Umożliwia także ograniczenie szczekania poprzez tryb antyszczekowy.

 

Zasięg obroży

Obroża Reedog MX-600 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 600 metrów. To odpowiedni zasięg do szkolenia w mieście i terenie. 

 

Baterie i ładowanie

Obroża Reedog MX-600 wyposażona została w funkcję szybkiego ładowania: 2-3 godziny do pełnego naładowania odbiornik i nadajnika. Po pełnym ładowaniu czas pracy na baterii wynosi 3-7 dni i 10-14 dla nadajnika w zależności od częstotliwości użytkowania. Ładowarka umożliwia jednoczesne ładowanie nadajnika i odbiornika. Bateria w odbiorniku 545 mAh, w nadajniku 650 mAh.

 

 

Liczba psów

Obroża Reedog MX-600 po dokupieniu dodaktowych obroży umożliwia szkolenia do 3 psów jednocześnie.

 

 

Ekran

Reedog MX-600 ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie dostępne są wszystkie informacje - typ korekcji, poziom impulsu, moc sygnału oraz wskaźnik stanu baterii nadajnika.

 

Wodoodporność

Obroża treningowa Reedog MX-600 może służyć także do treningu w wodzie. Wysokiej jakości wodoszczelne opracowanie nadajnika i odbiornika pozwala na trening w okolicach zbiorników wodnych i podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych 

 

Długość obroży

Reedog MX-600 to, wysokiej jakości obroża wykonana z plastiku. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie, i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od  20 do 70 cm.

 

Waga i rozmiary

Odbiornik: 80 g; Nadajnik: 89 g

Wymiary odbiornika: 7,5 x 4,1 x 4,1 cm

 

 
Parametry techniczne

Baterie v přijímači 545 mAh
Hmotnost přijímače 80 g
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost ponořitelný
Napájení nabíjecí
Baterie ve vysílači 650 mAh
Frekvence 433,92 MHz
Hmotnost vysílače 89 g
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,5 x 13,3 x 2,9 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 7,5 x 4,1 x 4,1 cm
Délka obojku 22 - 75 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Síla vibrace 10
Síla impulzu 10
Dosah 600 m
Funkce zvuk + vibrace + impuls
Nastavení impulzů 10 úrovní
Počet psů 1 až 3 psy
Vodotěsnost vodotěsný (ponořitelný)
Napájení přijímače nabíjecí a vyměnitelná Li-Ion baterie
Napájení vysílače nabíjecí a vyměnitelná Li-Ion baterie
Displej LCD podsvícený
Napájení Nabíjecí

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!