Odbiornik Garmin T5
Odbiornik Garmin T5

Odbiornik Garmin T5

Zamienna obroża i odbiornik firmy Garmin kompatybilne z obrożami Garmin Astrom 320, Alpha 100 i Alpha 50.

Wybór opcji produktu

1 707 zł 1 411 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
czwartek 01. 09. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Odbiornik Garmin T5

Zamienna obroża i odbiornik firmy Garmin kompatybilne z obrożami Garmin Astrom 320, Alpha 100 i Alpha 50. Zupełnie nowa generacja obroży śledzących T5 z odbiornikiem GPS i GLONAS o wysokiej czułości, wykorzystującym sygnały z dodatkowych satelitów, lokalizuje psa szybciej i wychwytuje jego położenie nawet w gęstym podszyciu lub głębokich wąwozach. Połączenie technologii GPS i VHF zapewnia widoczność każdego ruchu psa podczas polowania, ratowania lub spaceru, a zasięg wynosi do 14,5 km w zależności od terenu.

  • Obroża T5 wykorzystuje technologię radiową VHF do lokalizowania psów w środowisku naturalnym.
  • Zintegrowane diody LED zwiększające bezpieczeństwo
  • Zasięg do 14,5 km
  • Częstotliwość odświeżania co 2,5 sekundy
  • Odbiór sygnałów GPS i GLONAS
  • Urządzenie jest w pełni wodoodporne
  • Żywotność baterii do 40 godzinDodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!