KOMIS - Obroża przeciw szczekaniu PetSafe
KOMIS - Obroża przeciw szczekaniu PetSafeKOMIS - Obroża przeciw szczekaniu PetSafe

KOMIS - Obroża przeciw szczekaniu PetSafe

Rabat 30% z kodem BAZ15

Obroża przeciw szczekaniu PetSafe posiada 15 poziomów impulsu, które ograniczają nadmierne szczekanie psa. Poziom impulsu zwiększa się w miarę szczekania. Dla psów z wagą od 3,6 kg. Obroża rozpoznaje szczekanie psa za pomocą wibracji strun głosowych i mikrofonu. Obroża wodoszczelna z możliwością zanurzenia do 1 metra.

 

Wybór opcji produktu

295 zł 244 zł bez VAT
Dostępne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 07. 02. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Obroża przeciw szczekaniu PetSafe

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

 

Obroża antyszczekowa PetSafe posiada 15 poziomów stymulacji statycznej, aby zniechęcić psa do szczekania i skomlenia. Wykrywa szczekanie za pomocą niezawodnej kombinacji wibracji strun głosowych i mikrofonu, aby zapobiec niepożądanemu wyzwalaniu na podstawie dźwięków otoczenia. Poziom stymulacji obroży automatycznie zwiększa się z każdym wykryciem szczekania, aż szczekanie ustanie. Stymulacja statyczna jest dla psów nieprzyjemna, ale bezpieczna. Wbudowana funkcja bezpieczeństwa automatycznie wyłącza obrożę na 3 minuty, jeśli Twój pies szczeka więcej niż 15 razy w ciągu 80 sekund. Obroża dopasowuje się do temperamentu Twojego psa. Stymulacja automatycznie zmniejsza się wraz z rzadszym szczekaniem. Obroża antyszczekowa PetSafe to doskonały wybór dla bardziej wrażliwych psów o wadze co najmniej 3,6 kg. Obroża jest zasilana wymienną baterią RFA18-11 i wytrzymuje 3-6 miesięcy pracy.

Główne funkcje:

  • Do użycia w domu lub na zewnątrz
  • Dla psów z wagą od 3,6 kg
  • 15 poziomów impulsu
  • Detekcja dźwięku i wibracji strun głosowych
  • Tryb bezpieczeństwa
  • Zanurzalna do głębokości 1 metra do 30 minut

 

Detekcja szczekania

Szczekanie lub wycie psa rozpoznaje obrożę za pomocą wbudowanego mikrofonu lub wibracji strun głosowych. Czujniki dźwięku i wibracji zapewniają, że obroża jest aktywowana tylko wtedy, gdy pies rzeczywiście szczeka.

 

Typ korekty 

Obroża Petsafe posiada 15 poziomów stymulacji statycznej. Wbudowana funkcja bezpieczeństwa automatycznie wyłącza obrożę na 3 minuty, jeśli Twój pies szczeka więcej niż 15 razy w ciągu 80 sekund. Obroża dopasowuje się do temperamentu Twojego psa. Stymulacja automatycznie zmniejsza się wraz z rzadszym szczekaniem.


Regulacja obroży

Obroża automatycznie zwiększa moc impuls w miarę szczekania psa, aż do momentu kiedy pies przestanie szczekać. 

 

Baterie i ładowanie

Obroża Petsafe zasilana jest baterią RFA18-11. Bateria wystarcza na około 3-6 miesięcy. Na początku używania obroży bateria wystarczy średnio na około 30-45 dni, w zależności od częstotliwości aktywacji

 

Wodoodporność

Obroża antyszczekowa Petsafe jest całkowicie wodoodporna i zanurzalna do 1 metra z oznaczeniem IPX7. Dzięki temu nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i na zewnątrz. Dzięki temu pies może bezpiecznie wskoczyć z obrożą do basenu lub z nią pływać, nie martwiąc się o późniejszą funkcjonalność urządzenia.

 

Rasa

Obroża Petsafe ma bardzo mały i lekki odbiornik, dzięki czemu jest idealna również dla psów mniejszych ras. Polecamy tę obrożę wszystkim psom o wadze od 3,6 kg. W przypadku naprawdę małych psów ostatnie poziomy tętna mogą być zbyt silne.

 

Długość obroży

Obroża Petsafe posiada dobrej jakości pasek. Pies nie ma problemu z jej noszeniem i dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana do 68 cm. 

 

 

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!