Odpuzovač psů a koček GoodLife OnGuard
Odpuzovač psů a koček GoodLife OnGuard

KOMIS- Odstraszacz psów i kotów GoodLife OnGuard

Rabat 30% z kodem BAZ15

ONGUARD ™ odstraszy obce psy lub wpłynie na zachowanie Twojego własnego psa. Urządzenie ręczne jako korekcje wykorzystuje sygnał ultradźwiękowy. Ultradźwięki są niesłyszalne dla ludzi, ale nieznośne dla psów. Za pomocą tego urządzenia odpędzisz od siebie psy podczas spaceru, biegu czy podczas jazdy na rowerze. Możesz także zastosować urządzenie wobec psa, który szczeka lub skacze na meble itd.

Wybór opcji produktu


Další varianty:
KOMIS- Odstraszacz psów i kotów GoodLife OnGuard Dostępne szt. 94 zł Odstraszacz psów i kotów GoodLife OnGuard Dostępne > 10 szt. 110 zł
473 zł 391 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS- Odstraszacz psów i kotów GoodLife OnGuard

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od 15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

 

ULTRADŹWIĘKOWY ODSTRASZACZ PSÓW, URZĄDZENIE RĘCZNE

ONGUARD ™ odstraszy obce psy lub wpłynie na zachowanie Twojego własnego psa. Urządzenie ręczne jako korekcje wykorzystuje sygnał ultradźwiękowy. Ultradźwięki są niesłyszalne dla ludzi, ale nieznośne dla psów. Za pomocą tego urządzenia odpędzisz od siebie psy podczas spaceru, biegu czy podczas jazdy na rowerze. Możesz także zastosować urządzenie wobec psa, który szczeka lub skacze na meble itd.

ODSTRASZANIE I EFEKTYWNOŚĆ TRENINGOWA

Naciskając przycisk urządzenie ONGUARD  odstaszy psy w promieniu 15 metrów za pomocą ultradźwięku. Tento pronikavý zvuk je neslyšitelný pro člověka, ale má silný odpuzující účinek na blížící se psy.

OGRANICZY NIECHCIANE ZACHOWANIE TWOJEGO PSA

Dzięki ultradźwiękom ONGUARD ™ znięchęca psa od niechcianego zachowania np. szczekania lub skakania czy drapania mebli. W ten sposób możesz zmienić nawyki psa, w sposób zupełnie bezpieczny.

WYGODNY I ŁATWY W UŻYTKOWANIU

Ergonomiczne uchwyty, powierzchnia pokryta gumą powoduje, że ONGUARD ™ jest łatwy i bezproblemowy w użytkowaniu przy różnego rodzaju aktywnościach, spacerze, bieganiu czy jeździe na rowerze ONGUARD ™ zawiera także dodatkową smyczkę na szyję lub nadgarstek.

ALARM OSOBISTY

W przypadku zagrożenia możesz nacisnąć przycisk odpowiedzialny za głośny alarm dźwiękowy. Zwrócisz na siebie uwagę przechodniów lub ułatwisz znalezienie Twojej lokalizacji

LATARKA

Urządzenie ma wbudowaną LED latarkę, którą oświetlisz ciemny parking lub drogę. 

 

 • Czym są ultradźwięki ? 

Ultradźwiękowe frekwencje są niemożliwe do usłyszenia przez człowieka. Zwierzęta, psy koty, słyszą ultradźwięki w większości przypadków znakomicie i wyraźnie. Pies staje się celem nieprzyjemnego dla niego dźwięku. Ultradźwięk wysyłany przez ONGUARD ™ jest w pełni bezpieczny dla zwierzaków

 • Czy ONGUARD ™ będzie skuteczny, jeśli pies znajduje się za ścianą lub po drugiej stronie płotu itp.? 

Nie. Ultradźwięk wysyłany przez urządzenie nie przenika przez ścianę czy inną przeszkodę. Urządzenie ONGUARD ™ musi być w polu widzenia psa, na którego ma zadziałać.

 • Czy ONGUARD ™ ochroni mnie przed atakiem psa?

Urządzenie jest zaprojektowane tak, aby zniechęciło psa do ataku. Nie dajemy pełnej gwarancji działania w stosunku do bardzo agresywnych psów.

 • Czy to boli psa? 

Nie. ONGUARD ™ zniechęca psa do atatku, ale w żaden sposób nie krzywdzi psa.

 • Czy mogę użyć ONGUARD ™ do treningu szczeniaka? 

Nie zalecamy używania urządzenia w stosunku do psów, które nie osiągneły 6 miesiąca życia. Szczeniakom do tego okresu cały czas rozwija się słuch.

 • Do czego służy niebieskie światełko na górnej cześci urządzenia? 

Niebieska LED dioda na górnej części wskazuje, czy urządzenie jest aktywne i czy ultradźwięk jest wysyłany.

Modrá LED dioda na horní části jednotky indikuje, že jednotka byla aktivována a ultrazvukový signál je vysílán.

 • Jaki jest zasięg urządzenia ONGUARD ™?

Pies może słyszeć ultradźwięki do odległości 45 metrów - w celach treningowych, 15 metrów - to maksymalna odległość do odstraszania.

Pes může ultrazvukový signál vydávaný jednotkou slyšet až do vzdálenosti 45 metrů – pro tréninkové účely a 15 metrů pro odpuzovací účely.

 

Parametry

 • Wymiary: długość x szerokość x wysokość:  19 x 6 x 5 cm
 • ultradźwięki: 105 dB na odległość 1 m
 • audio dźwięki: 100 dB na odległość 1 m
 • światło: 4800 LUX na odległość 30 cm
 • zasilanie: 4 szt. bateria AA – nie są częścią opakowania
 • waga: 110 gram bez baterii , 210 gram z bateriami
 • wykończenie pokryte gumąDodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!