Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-216D
Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-216DElektronický výcvikový obojek Aetertek AT-216DElektronický výcvikový obojek Aetertek AT-216D

KOMIS - Aetertek AT-216D

Rabat 30% z kodem BAZ15

Obroże treningowe AT-216D – z komisu i towar rozpakowany.  Jeśli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Zdjęcia mają charakter poglądowy i odpowiadają w przybliżeniu stanu produktu. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis każdego z możliwych stanów produktów.

Wybór opcji produktu


Další varianty:
KOMIS - Aetertek AT-216D Dostępne szt. 75 zł Aetertek AT-216D Dostępne > 10 szt. 157 zł
385 zł 318 zł bez VAT
Dostępne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 12. 12. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Aetertek AT-216D

Informacje o stanie produktu:

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało rozpakowane lub opakowanie było uszkodzone, a zatem zostało przepakowane do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar został wykorzystany do demonstracji w sklepie lub został wymieniony przez klienta w ciągu kilku dni. Nie musi mieć oryginalnego opakowania, najwyżej kilka lekkich otarć.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane przez 5 do 15 dni, widoczne są już lekkie zadrapania od pazurów.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane przez 15 do 40 dni,  posiada bardzo zauważalne zarysowania lub ślady zębów. Może być serwisowany, naprawiany.

 * Sprzedajemy tylko w 100% działający produkt. Wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 jest taka sama jak przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Opis produktu

Zupełnie nowy model elektronicznej obroży treningowej Aetertek AT-216D. Od poprzednika odróżnia się przede wszystkim typem korekcji. Do dyspozycji są: dźwięk, wibracje i impuls elektrostatyczny. 7 poziomów impulsu. Prosta obsługa, do 3 psów za pomocą jednego nadajnika. Zasięg 550 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do profesjonalnego treningu zarówno w mieście jak i w lesie. Obrożę cechuje wysoka wytrzymałość akumulatora - kilka dni przy normalnym użytkowaniu. Nadajnik zasilany na 9V baterię. At-216D posiada duże przyciski, które są odpowiedzialne za poszczególne funkcje. Dzięki temu rozwiązaniu obsługa urządzenia jest szybka i intuicyjna.  7 poziomów impulsu elektrostatycznego pozwala dostosować jego poziom idealnie do wrażliwości psa. Obroża jest odpowiednia dla każdego psa z wagą od 5 do 90 kg. Nowa technologia wodoszczelności zapewnia, że do obroży nie dostanie się żadna woda (100% wodoszczelności do 1 metra przez 3 godziny). Odbiornik zasilany jest litowo-jonowym akumulatorem. Nie ma potrzeby wymiany baterii. Dokupując dodatkowy odbiornik możesz rozszerzyć trening o kolejne psy za pomocą jednego nadajnika. Obroża umożliwia trening do 3 psów jednocześnie. Obroża utrzymuje swój zasięg nawet w trudnym terenie

 

Zasięg obroży

Aetertek AT-216D umożliwia trening psa do odległości 550 metrów. Zasięg 550 metrów jest wystarczający zarówno dla podstawowego jak i profesjonalnego treningu większości psów. Aetertek AT-216D jest idealnym wyborem dla użytkowników w mieście jak i w lesie w gorszych warunkach.

 

Typ korekcji

Aetertek AT-216D ma do dyspozycji dźwięk, wibrację oraz impuls elektrostatyczny. 7 poziomów impulsu. Łatwo dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości psa. Siłę impulsu możesz w każdej chwili zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisku na nadajniku

 

 

Baterie i ładowanie

Nadajnik Aetertek AT-216D zasilany jest 9 V baterią, praca na baterii przez 2-3 tygodnie. Odbiornik jest zasilany litowo-jonowym akumulatorem o pojemności 650mAh, ładowanie do 2 godzin. Jedno ładowanie pozwala na 1-3 dni pracy. Odbiornik bez problemu doładujesz ładowarką.

 

Wodoszczelność

Aetertek AT-216D ma w pełni wodoszczelny i zanurzalny (do 1 metra) nadajnik. Jest idealnym wyborem do treningu psów w okolicy zbiorników wodnych. Nadajnik AT-216D jest jedynie wodoodporny na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg).

 

Ilość psów

Aetertek AT-216D ma możliwość szkolenia większej ilości psów jednocześnie. Kupując dodatkowy odbiornik możesz, trenować nawet do 3 psów w tym samym czasie. 

 

Długość obroży

Aetertek AT-216D ma bardzo wytrzymałą obrożę wykonaną z plastiku. Piesek chętnie ją nosi, obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość jest regulowana od 20 do 65 cm.


Waga i wymiary

Nadajnik ma szerokość 4,5 cm, wysokość  11,5 cm, głębokość 2,4 cm, waży 90,4 gramów (z baterią). Odbiornik ma szerokość 6,5cm, wysokość 3,5 cm, głębokość 3,5cm waży 61,3 gramów. 

 

 
Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku 650 mAh
Waga pilota 90,4
Czas pracy pilota 2 - 3 tygodnie
Czas pracy odbiornika 1 - 3 dni
Ekran brak
Wodoodporność wodoszczelny
Funkcje impuls + wibracje + dźwięk
Zasilanie ładowarka + na baterie
Frekwencje 915 MHz
Waga odbiornika 61,3
Bateria w pilocie 9 V
Wymiary pilota (sz/w/gł) 4,5 x 11,5 x 2,4 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gł) 6,5 x 3,5 x 3,5 cm
Długość obroży 20 - 65 cm
Tryb antyszczekowy nie
Síla zvuku 1
Moc wibracji 1
Moc impulsu 7
Zasięg 550 m
Ilość psów 1 - 3 psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!