Automatyczny laser dla psów i kotów Aetertek AT-168

Aetertek AT-168 to inteligentny laser rotacyjny dla psów i kotów. Jest to inteligenta zabawka, dzięki której Twój domowy zwierzak nie będzie czuł sie samotny, podczas Twojej nieobecności. Koty i psy mogą bawić się same bez Twojej obecności. Świecąc laser ruszający się po ziemi, to dla psa czy kota świetna zabawa biegowa. 

 

201 zł 166 zł bez VAT
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Automatyczny laser dla psów i kotów Aetertek AT-168

Aetertek AT-168 Aetertek AT-168 to inteligentny laser rotacyjny dla psów i kotów. Jest to inteligenta zabawka, dzięki której Twój domowy zwierzak nie będzie czuł sie samotny, podczas Twojej nieobecności. Koty i psy mogą bawić się same bez Twojej obecności. Świecąc laser ruszający się po ziemi, to dla psa czy kota świetna zabawa biegowa.  Aetertek AT-168 wysyła wysokiej jakości czerwony sygnał laserowy na znaczną odległość bez utraty intensywności koloru. Jedno ładowanie wystarcza na 2 godziny nieprzerywanej zabawy z Twoim ulubieńcem. 

Aetertek AT-168 oferuje 12 rodzajów trybów zabawy, możesz ustawić ich szybkość - niską, średnią lub wysoką. Twój zwierzak chętnie będzię bawił się i na pewno sie nie zanudzi. 

 

 

Główne funkcje

  • Zabawa dla psów i kotów
  • Tryb automatyczny, bez ograniczenia czasowego
  • 3 poziomy szybkości obracania
  • 12 różnych trybów zabawy
  • Ładowalny akumulator z pojemnością 900 mAh
  • Wskaźnik stanu baterii 
  • Laser z zasięgiem do 2 metrów
  • Przeznaczony dla psów i kotów

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!