Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

O nas

Jesteśmy opiekunami. Dbamy o to, abyś Ty i Twój pies mieli wspaniałą relację i cieszyli się każdą chwilą spędzoną razem. Sprzedajemy obroże treningowe, obroże GPS, obroże antyszczekowe czy ogrodzenia elektroniczne. Rozszerzamy naszą ofertę o inteligentne produkty, takie jak inteligentne dozowniki, kamery czy zabawki. Produkujemy własne legowiska, budy, materace czy obroże, smycze i zabawki pod marką Reedog.

W naszym sercu jest miejsce dla wszystkich łap - bez względu na to, czy masz ogon, czy wąsy! 

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy w 2013 roku założyli start-up Elektro-obojky.cz. Temat obroży elektronicznych był w Czechach tematem tabu. Skupiliśmy się na wyjaśnianiu, edukowaniu, a wsparcie klienta stało się naturalną częścią naszych usług. Klienci zawsze otrzymują od nas maksymalne wsparcie przy rozwiązywaniu problemów, nawet jeśli zmieniamy ich obroże osiem razy i spędzamy z nimi niezliczone godziny. Zaczynaliśmy jako mały sklep internetowy z zaledwie kilkoma produktami. . Jesteśmy absolutnym liderem rynku w Czechach, Polsce, Niemczech, na Węgrzech i Słowacji. Obecnie rozszerzamy działalność na Hiszpanię i USA i wiemy, że mamy otwarte drzwi również na inne rynki.

Na półkach w naszych magazynach i w naszym salonie w Pradze znajdują się najlepsze produkty znanych światowych marek, ponadto jesteśmy jedynym i oficjalnym dystrybutorem hurtowym Aetertek, Petrainer, E-collar, NumAxes, Eyenimal, iTrainer, Canicom, SportDog, PetSafe, Dogtra, Martin Systém, Garmin i Reedog w Czechach i na Słowacji.

Z radością dla schronisk dla psów

Odpowiedzialność społeczna i miłość do zwierząt to główne siły napędowe, które sprawiły, że nasza firma stała się aktywnym partnerem wielu schronisk dla psów. Nasz zespół dąży do poprawy życia porzuconych i potrzebujących zwierząt, nie tylko dzięki naszym innowacyjnym produktom, ale także dzięki naszemu osobistemu zaangażowaniu. Chętnie podróżujemy do schronisk dla psów w całym kraju, aby nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.