Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Usługi

 

Wypożyczalnia obroży

Nie wiesz jaką obrożę, smart urządzenie lub ogrodzenie wybrać? Boisz się, że wybrane urządzenie nie będzie dla Twojego psa lub kota odpowiednie? Nie szkodzi, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Każdy produkt z naszej oferty możesz wypróbować za darmo. 

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami pod numerem infolinii +48 579 399 061 lub na e-mail info@reedog.pl

 


Komis

Szukasz używanej obroży elektronicznej lub używanego ogrodzenia dla psa? W tej kategorii znajdziesz towary, które były tylko wystawione w naszym sklepie, więc towary są tylko rozpakowane lub zwrócone nieuszkodzone przez naszych klientów. Tutaj znajdziesz używane obroże treningowe i antyszczekowe, ogrodzenia, fotopułapki, obroże z GPS i wiele więcej. 

 

 

 

Serwis obroży

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym obroży elektronicznych wszystkich marek zakupionych w naszym sklepie internetowym, serwisem kuwet automatycznych marki Litter Robot. Najczęstszą naprawą jest wymiana baterii lub wymiana zużytych podzespołów.

Jeśli jesteś zainteresowany przybliżoną ceną, skontaktuj się z nami pod numerem infolinii +48 579 399 061 lub na e-mail info@reedog.pl

 

 

Sprzedaż hurtowa

Oferujemy sprzedaż hurtową, dropshipping lub program partnerski dla wszystkich naszych produktów. Zostań naszym partnerem i kupuj od nas wszystkie towary, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym..

W przypadku zainteresowanią ofertą hurtową skontaktuj się z nami pod numerem infolinii +48 579 399 061 lub na e-mail info@reedog.pl