Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Legowiska, budy, igla dla psów i kotów. Prezent na święta Bożego Narodzenia!

Szykujesz prezenty pod choinkę wszystkim swoim bliskim? Zwierzakom także? My też! Robimy to z radością. Pomyśl czego brakuje Twojemu pieskowi lub kotu? Może wygodnego i ciepłego legowiska? Mamy takie i co najważniejsze łatwe w utrzymaniu w czystości. Zapraszamy do nas.

"Na miejsce" taka komenda pada często z Twoich ust w kierunku psa. Gdzie jest jego "miejsce"? Złożony koc? Stara poducha? Myślimy, że Twój podoopieczny zasługuje na coś więcej. Czyste, wygodne, ciepłe i skrojone na miarę legowisko, którego nie będziesz musiał ukrywać przed przyjściem znajomych w odwiedziny. I wiesz co? Nie wydasz na niego fortuny.

Dlaczego legowisko jest ważne?

Legowiska, budy, budki, materace, maty, koce lub igloo dla psów i kotów. Legowiska są dla naszych milusińskich ważne. I naturalne. Przed tym zanim psy i koty zostały udomowione, tworzyły one w środkowisku naturalnym swoje własne legowiska. Psy naturalnie zwijają się w kłębek lub wkradają się pod ciepły koc zasnąć wygodnych warunkach.

Własne legowisko zapewni im poczucie bezpieczeństwa, spokoju i własnego kąta. Tego oczekuje pies lub kot po przyjściu z wymagającego czy długiego spaceru w lesie. Innymi słowy, własne legowisko odstresowuje, jest niezbędne dla spokoju psychicznego psów i kotów.

Jakie są ulubione legowiska psów i kotów?

Legowiska dla psów i kotów mogą znacznie różnić się w wyglądzie: zaczynając od klasycznych materaców, przez wygodne maty, koce, budy do wnętrz lub igla dla psów. Legowisko możesz wybrać nie tylko według typu, także według rasy (wielkości), koloru lub marki. Ulubionymi legowiskami są przykładowo legowiska Reedog, ta firma znajduje się w czołówce najlepszych producentów legowisk.

Legowisko dla psa Reedog

Reedog Pianki to wygodne legowisko dla psów, wykonane z bardzo wytrzymałego materiału typu kodura. Materiał jest odporny na zadrapania i brud, który ze spaceru przynosi Twój psiak. Legowisko prezentuje się elegancko, dlatego bez problemu wpasuje się do Twojego wnętrza. Możesz je umieścić gdziekolwiek chcesz, w korytarzu, kuchni, salonie, najważniejsze, aby było w miejscu, które odpowiada Twojemu zwierzakowi. Jeżeli myślimy o odpoczynku możemy wziąć pod uwage miejsce, które nie jest najbardziej "ruchliwym" w domu. Legowiska Reedog dostępne są w różnych wielkościach, znajdziesz coś zarówno dla małego pieska jak i dla większych ras.

Buda dla psa Reedog

Materiałowe budy przeznaczone dla wnętrz są jednymi z ulubionych. Pieski czują się w nich bezpiecznie. Buda psa Reedog wykonana jest z wysokiej jakości materiału. Dodatkowo to buda i legowisko w jednym. W ciągu kilku sekund całkowicie zmienisz wygląd legowiska. Piesek na pewno będzie zadowolny z legowiska z własnym daszkiem, który udzieli mu spokój i ciepły kąt. Zaletą jest również osłona przed zimnym powietrzem, jeśli legowisko znajduję się zaraz za drzwiami wejściowymi. Docenisz łatwość utrzymania w czystości.

 

Legowisko wiszące dla kotów

Legowisko Reedog z możliwością zawieszenia, przeznaczone są w szczególności dla kotów, które chętnie skaczą w powietrzu na wszystko co dostępne. Dlatego tak chętnie przesiadują na parapecie okna. Legowisko możesz zawiesić nad kaloryferem. Legowisko jest uszyte z materiału wysokiej jakości. W bardzo prosty sposób zawiesisz je gdziekolwiek. Kotku na pewno spodoba się wygoda legowiska a Tobie świetny wygląd i funkcjonalność.

Luksusowe legowiska dla najbardziej wymagających

Legowisko dla psów Reedog Beige Luxus uszyte zostało z największą starannością, z materiału pierwszej jakości. Wygodne jest także dla największych ras. Zewnętrza części legowiska wykonana jest z kodury, jest to bardzo wytrzymały materiał, odporny na drapania i brud, dodatkowo łatwy w utrzymaniu. Część legowiska pokryta jest eko skórą. Sam materac legowiska jest miękki i komfortowy. Utrzymanie pokrowca w czystości jest proste, ponieważ możesz go łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Luksusowe legowisko ze skóry dla psa.

Wygodę zapewnia także, legowisko z eko skóry Reedog Red Luxus, eleganckie połączenie czarnego i czerwonego koloru. Uszyty z ekologicznej skóry oraz kodury, wytrzymałego materiału odpornego na zadrapania. Pokrowiec legowiska łatwo wyczyścisz lub wypierzesz w pralce. Piankowy materac legowiska jest wygodny i wystarczającej wysokości, aby odizolować pieska od zimnego podłoża.

Przeczytaj więcej o legowiskach dla psów. Podziel się z nami - wyślij zdjęcie miejsca, w którym śpi Twój piesek.