Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Obroże GPS: Wiesz gdzie powędrował Twój pies

Twój piesek jest włóczęgą? Chętnie sam wychodzi na spacer lub odwiedza osobniki przeciwnej płci w okolicy? Nowoczesne technologie są dostępne już dla  świata zwierząt. Opieka nad psem nie jest wyjątkwiem. Sprytnym rozwiązaniem jest obroża GPS, lokalizator, która śledzi i monitoruje Twojego psa. Jak działa? Co potrafi?

 

Ile już razy stało się, że piesek zapomniał się i straciłeś go z pola widzenia, GPS obroża pomoże zlokalizować go i znaleźć. Sprytna technologia zapewnia swobodę Twojemu pieskowi a Tobie poczucie spokoju. Nie musisz już obawiać, gdzie powędrował pies i czy zobaczysz go ponownie.

Lokalizatory GPS są mile widzianą pomocą u praktycznie każdego opiekuna psów, których podopieczni chętnie oddalają się od miejsca zamieszkania. Dzięki pomocy lokalizatorów lub profesjonalnych obroży GPS możesz dokładnie zlokalizować położenia psa lub kota a nawet śledzić je w czasie realnym. GPS obroże i lokalizatory dla psów i kotów przydadzą się wszystkim właścicielom, którzy już raz znaleźli się w tej niekomfortowej sytuacji jaką jest zagubienie swojego psa. Jedocześnie GPS obroże polecamy jako prewencje wszystkim opiekunom, którzy obawiają się o swojego psa i chcą mieć go zawsze pod kontrolą oraz mieć informację gdzie obecnie porusza się piesek.

 

Czym jest obroża GPS.

GPS obroże dla psów są nazywane także lokalizatorami dla psów. Większość modeli przeznaczonych jest oczywiście także dla kotów. Koty z natury są tułaczami GPS obroża pokaże Ci gdzie tym razem Twój ulubieniec poluje na myszy. Na podobnej zasadzie działa GPS w samochodzie. W praktyce oznacza to, że jeżeli Twój pies lub kot ma obrożę GPS, dzięki nadajnikowi lub aplikacji w telefonie komórkowym, otrzymujesz na bieżąco informacje, gdzie w danym momencie znajduje się Twój ulubieniec, i w którym kierunku się porusza. Inaczej mówiąc znasz jego dokładną lokalizacje.

 

Czy GPS obroża jest niezbędna dla Twojego psa i kota?

Jeżeli chcesz mieć przede wszystkim informacje o aktualnej pozycji psa lub kota GPS obroża jest obowiązkowa. Dodatkową wartością, którą ciężko kupić jest uczucie spokoju. Jeżeli Twój czworonożny członek rodziny należy do tych typów, który często wydaje się na wycieczki, lokalizator GPS przyda Ci się na pewno.

Zapomnisz o powtarzającym się bieganiu po sąsiadach, mieście i bliskie lub dalekiej okolicy. GPS obroża okaże się niezastąpiona także podczas spaceru, gdy pies zapomni się i pobiegnie za zwierzyną. Oczywście GPS obroża przyda się myśliwym. Dzięki kompasowi w nadajnik wiesz gdzie w danym momencie jest Twój pies i masz podgląd jego ruchu.

 

 

Jakie obroże GPS są do wyboru?

Obroże GPS są oferowane w zależności od przeznaczenia w różnych wariantach. Inne urządzenie polecamy do poszukiwania uciekiniera w okolicy lub na wakacjach, a inne dla myśliwych gdzie sytuacja zmienia się dynamicznie i inne są też warunki użytkowania. 

 

  • Lokalizatory do użytku domowego

Niewątpliwą zaletą tych urządzeń jest obsługa z poziomu aplikacji w telefonie. Dzięki temu z dowolnego miejsca możesz obserwować gdzie w danym momencie znajduje się Twój piesek. Nie potrzbujesz nic poza telefonem komórkowym, tabletem lub komputerem. Zasięg jest nieograniczony.

 

 

  • GPS obroże typu profesjonalnego

Urządzenia, które przewidziane są do obserwowania i pracy z psami myśliwskimi lub pracującymi. Podgląd na pozycje psa masz w specjalnym urządzeniu ręcznym znajdującym się w zestawie. W zależności od modelu urządzenia działą w różnym zasięgu. Przewidziane do pracy w trudnych warunkach.

 

 

Przeczytaj także: Jak wybrać obrożę GPS?

Wybór obroży GPS jest indywidualną sprawą. Obroże wybierasz przede wszystkim według celu w jakim ma być użytkowana. Do polowań czy pracy z psem wybieraj urządzenia profesjonalne, z odbiornikami dostosowanymi do wielkości psa. Jeżeli po prostu chcesz mieć kontrolę gdzie jest Twój pies lub kot i otrzymywać informacje jeśli przekroczy daną strefę wybierz lokalizator do użytku domowego

 

Obroża GPS SportDog TEK 1.0 Tracking

Zestaw GPS obroży SportDog TEK 1.0 Tracking złożony jest z dwóch części. Jedna z nich to obrożaa druga to urządzenie ręczne. W tym modelu nie jest wymagana żadna karta SIM, połączenie pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem odbywa się za pomocą fal radiowych.

Jest to sprzęt przewidziany dla myśliwych i ludzi profesjonalnie pracujących z psami. Nie ponosisz żadnej opłaty za korzystanie z urządzeń. Dzięki wyświetlaczowi w urządzeniu ręcznym możesz na bieżąco obserwować kierunek ruchu psa, jego odległosć od Ciebie i szybkość z jaką się porusza. Dzięki SportDog TEK 1.0 Tracking. Urządzenie umożliwia śledzenie do 12 psów równocześnie. Sprzęt przeznaczony jest dla ludzi, którzy pracują w trudnym terenie i potrzebują dokładne statystki w ograniczonym terenie. Urządzenie jest w pełni wodoszczelne.

 

Obroża GPS Garmin Alpha 100 + TT15

GPS obroża, jedna z najcześciej wybieranych przez klientów oczekujących profejsonalnego działania. Urządzenie przeznaczone dla myśliwych i ludzi profesjonalnie pracujących z psami. Zaletą Garmin Alpha 100 + TT15 jest dotykowy ekran, którego obsługa jest możliwa w rękawiczkach. Możliwość komunikacji z psem za pomocą teletaktu stanowi niewątpliwy plus tego urządzenia. Wbudowane mapy, kompas 3D zapewnia otrzymywanie bieżących informacji na temat ruchu i lokalizacji psa. 

GPS i treningowa obroża w jednym czyli SportDog TEK 2.0

Jeżeli Twój pies pracuje w lesie potrzebujesz zarówno lokalizator jak i obrożę treningową, najlepszym wyborem w tym momencie będzie urządzenie, które ma te dwie właściwości. Za pomocą obroży GPS SportDog TEK 2.0 Trackng & Training znasz pozycję Twojego psa i możesz do kontaktu z nim używać teletaktu do odleglości 16 km. Zarówno urządzenie ręczne jak i obroża są zasilane na ładowarkę, zanurzalne do głębokości 7,5 metra i dzięki temu przewidziane do pracy w wymagających warunkach.

GPS obroża Kippy Vita

Dzięki temu urządzeniu ruch psa lub kota obserwujesz z poziomu aplikacji w telefonie, tablecie lub komputerze. Pies na obroży nosi nadajnik Kippy Vita. Na pewno plusem tego lokalizatora jest cena. Dostępne są także dodatkowe funkcje jak kalendarz, urodziny psa. Lokalizator jest wodoszczelny, dlatego praca w deszczu nie jest dla niego problemem. 

Tractive GPS Tracker lokalizator dla psów i kotów

Jeden z najlepszych lokalizatorów przeznaczony do użytku amatorskiego. Wysokiej jakości urządzenie, austryjackiego producenta. Bardzo lekki i mały lokalizator wysyła sygnał, który odczytujesz z poziomu aplikacji w telefonie, tablecie lub komputerze. Niewątpilwą zaletą jest precyzyja z jaką lokalizator pokazuje pozycje psa, nie ma żadnych problemów z jego odnalezieniem. Bardzo przydatną opcja jest wirtualne ogrodzenie. Wyznaczasz na mapie granice, jeśli Twoj pies lub kot ją przekroczy otrzymujesz alert i możesz rozpocząć poszukiwania swojego pupila. Ponadto istnieje możliwość włączenia obserwacji live widzisz w jakim kierunku właśnie porusza się Twój zwierzak. Tractive GPS Tracker to z pewnością jedno z najlepszych urządzeń w swoim segmencie

Pełną ofertę obroży GPS znajdziesz w tym miejscu, mogą Cię także zainteresować niewidzialne elektroniczne ogrodzenia.