Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Podróżowanie z psem - torby, koce, pokrowce na siedzenia i do bagażnika auta

Podróżowanie i wycieczki z psem mają swoje jasne reguły. Nie możesz zapomnieć o zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu podróży Twojego czworonożnego przyjaciela. Gdy już zdecydujesz sie na podróż autem lub MHD dzięki akcesoriom Reedog każda wycieczka będzie wygodna i bezstresowa dla Ciebie i Twojego zwierzaka.

W dzisiejszych czasach podróżowanie jest na porządku dziennym. Dlatego nikogo nie dziwi, że razem z ludźsmi podróżują także psy: na spotkanie do kawiarni, na odwiedziny u rodziców lub za urlop za granicą. Jeżeli do tej pory podróżowałeś ze starym kocem narzuconym na tylne siedzenia auta, musisz wiedzieć, że podróżowanie z psem dzięki gadżetom Reedog stanie się bardziej eleganckie.

 

Koce Reedog w podróży

Każdy piesek powinień mieć swój własny koc, który będzie tylko jego i zapewni mu poczucie bezpieczeństwa. Koc będzie dla psa komfortowy, zatrzyma ciepło podczas zimnej pogody a Twoje auto ochroni przed sierścią, którą ciężko się usuwa nawet z pomocą samochodowego odkurzacza.

Oczywiście możesz użyć stary koc, którego już nie używasz, ale to nie będzie to. Koce dla psów Reedog przeznaczone są do podróżowania i dopracowane w każdym detalu. Istotne jest, że są wysokiej jakości i wytrzymałe. Każdego właściciela psa ucieszy także łatwe utrzymanie w czystości.

Koc dla psów Reedog ma optymalną wielkości, zdobienia w formie psich łapek, koc jest nie tylko wygodny, ale ucieszy oko każdego kto ma dobry gust. Co więcej bardzo szybko i łatwo złożysz go  i zwiążesz jak małą paczkę. Koc Reedog możesz użyć nie tylko do podróżowania, ale także jako legowisko zastępcze, w momencie gdy śpisz z psem poza domem - na pewno doceni to, że spi na swoim miejscu.

 

 

Ochronny pokrowiec do auta Reedog

Każdy kto już kiedyś przewoził pieska w aucie na tylnych siedzeniach, dobrze wie, jak ciężko jest potem usunąć włosy, które Twój ulubieniec pozostawił po sobie jako podziękowanie. Oczywiście, kochasz swojego pieska i przewozisz go chętnie w aucie, bo starasz się spędzać z nim jak najwięcej czasu. Tylko, że uciążliwe odkurzanie nie jest niczym przyjemnym. Firma Reedog ma w swojej ofercie specjalny pokrowiec ochronny, który ochroni Twoje siedzenia i zapewni pieskowi niezbędną wygode.

Pokrowce do auta Reedog są dobrze pomyślane! Pokrywają nie tylko tylne siedzenia, na których podrózuje piesek, chroni także tylną stronę przednich siedzeń. W momencie gdy zaparkujesz i pokrowce z siedzeń możesz dalej wozić kogokolwiek, nawet teściową. Ochronne pokrowce dla psów tu skuteczne i łatwe rozwiązanie, jesli Twój pies jest częstym gościem w Twoim aucie.

Niewątpliwą zaletą pokrowaca dla psów Reedog jest ich wytrzymałość, design i dopracowanie każdego szczegółu. Łatwo się je zakłada i ściąga. Składnie też nie stanowi problemu, dlatego mogą być na wyposażeniu auta non stop. 

 

Torby do podróżowania Reedog

Gdy podróżujesz ze swoim małym pieskiem za pomocą komunikacji miejskiej, w pociągu lub w autokarze, docenisz bardzo praktyczne torby podróżne firmy Reedog. Te torby wykorzystasz przede wszystkim, jeśli często podróżujesz a nie chcesz pozostawiać swojego pieska lub kotka samotnego w domu. Dzisiaj to już normalna sytuacja, że swojego zwierzaka zabierasz na spotkanie ze znajomymi, do kawiarni lub nawet do biura.

Firma Reedog stworzyła kolekcję toreb dla psów, które spełniają najwyższe wymagania a przy okazji są cenowo dostępne. Do wyboru jest kilka zróżnicowanych designów elegnackich toreb, które zostały uszyte z wytrzymałych, miłych w dotyku materiałów, przykładowo z eko skóry. Przy tworzeniu toreb podróżnych dla psów i kotów Reedog zadbał o wygodę Twojego zwierzaka, dlatego znajdziesz w torbie specjalny otwór, przez który Twój zwierzak wystawi głowę i będzie mógł ze spokojem obserwować otoczenie wokół siebie. Ty natomiast docenisz łatwość utrzymania w czystości torby podróżnej dla psów Reedog, jest odporna na zadrapania i wygodna podczas noszenia.