Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Porównanie kuwet dla kotów Catlink

Automatyczne toalety dla kotów stały się popularne wśród właścicieli kotów szukających wygodniejszego i bardziej higienicznego sposobu na opiekę nad swoimi pupilami. Marka Catlink jest jednym z wiodących producentów tych urządzeń i oferuje kilka modeli różniących się funkcjami i ceną. W tym artykule porównamy główne modele Catlink, aby pomóc ci wybrać najlepszy dla twoich potrzeb.

Catlink BayMax Scooper SE

Wyrafinowana konstrukcja w połączeniu z zaawansowanymi czujnikami zapewnia kotu bezpieczeństwo i opiekę, na jaką zasługuje. Sparuj swoją kuwetę ze specjalnie zaprojektowaną aplikacją mobilną Catlink i monitoruj zdrowie swojego zwierzaka.

Baymax Scooper oferuje 3 tryby pracy i ma pojemność 7 litrów. W trybie automatycznym urządzenie rozpoczyna czyszczenie automatycznie. W trybie ręcznym można rozpocząć czyszczenie toalety za naciśnięciem jednego przycisku.
W trybie harmonogramu pracy wystarczy ustawić czas czyszczenia w inteligentnej aplikacji. Toaleta została zaprojektowana tak, aby zapewnić kotu maksymalny komfort. Przestronne wnętrze pozwala na swobodne poruszanie się i korzystanie z kuwety bez żadnych ograniczeń. Niskie wejście zapewnia łatwy dostęp kotom w każdym wieku i o różnej sprawności fizycznej, w tym kotom starszym lub kotom o ograniczonej sprawności ruchowej.

Catlink Baymax Scooper SE (Lite)

Catlink Baymax Scooper SE Lite to lekka wersja automatycznej toalety Catlink BayMax Scooper SE. W przeciwieństwie do modelu BayMax Scooper SE, Catlink Scooper SE Lite nie pozwala na śledzenie wielu kotów jednocześnie w aplikacji, dzięki czemu jest odpowiedni dla gospodarstw domowych z jednym kotem. Oferuje również 3 tryby pracy. Automatyczny, ręczny i tryb pracy, a jego pojemność wynosi 7 litrów.

Catlink Scooper PRO X Luxury

Koniec zmartwień o sprzątanie po swoim kocie dzięki luksusowej automatycznej kuwecie! CatLink Scooper PRO X Luxury oferuje automatyczne czyszczenie, które zajmuje zaledwie 2 minuty. Jest całkowicie bezpieczny dla zwierzęcia i ma duży kosz na śmieci o pojemności do 13 litrów. Urządzenie można również połączyć z aplikacją Catlink, która umożliwia zdalne sterowanie nim, wysyłanie przydatnych alertów i dostęp do informacji o nawykach i zdrowiu zwierząt.

Ustaw działanie toalety według własnych upodobań, wybierając jeden z czterech dostępnych trybów. Tryb ręczny umożliwia ręczne uruchamianie i zatrzymywanie urządzenia za pomocą aplikacji lub przycisku na urządzeniu. Timer, w którym można ustawić, kiedy toaleta ma działać. Tryb automatyczny, w którym toaleta czyści się automatycznie po określonym czasie. I tryb opróżniania kosza.

Catlink AI Scooper Young

Automatyczna toaleta Scooper Young to lżejsza wersja automatycznej toalety Scooper PRO X Luxury. Jest wyposażona w 13-litrowy pojemnik na odpady i umożliwia automatyczne czyszczenie w zaledwie 200 sekund .

Urządzenie oferuje 2 tryby pracy. W trybie automatycznym czyszczenie rozpoczyna się automatycznie 5 minut po tym, jak kot skorzysta z kuwety. W trybie ręcznym, jeśli wolisz sam decydować, kiedy kuweta ma zacząć działać, Scooper Young nie jest, ponieważ jest to jedyna z tych toalet połączona z inteligentną aplikacją. Musisz kontrolować wszystko na panelu sterowania toalety.

Cechy wspólne

  • Zakres wagowy: wszystkie modele są odpowiednie dla kotów o wadze od 1,5 do 10 kg.
  • Wszystkie toalety są odpowiednie dla wszystkich rodzajów żwirku.
  • WiFi i aplikacja.
  • Wszystkie modele mają 14-dniową pojemność na odpady dla jednego kota.
  • Koncentrat dezodoryzujący.
  • Podkładka antybakteryjna: Modele BayMax są wyposażone w antybakteryjną i odporną na zadrapania podkładkę, która pomaga utrzymać czystość i higienę w toalecie.


Wybór odpowiedniej automatycznej kuwety dla kota zależy od konkretnych potrzeb, a każdy model Catlink oferuje inne korzyści i jest odpowiedni dla różnych typów użytkowników. Catlink BayMax Scooper SE to świetny wybór dla tych, którzy chcą zaawansowanych funkcji i dużej pojemności, podczas gdy BayMax Scooper SE Lite oferuje dobry kompromis między ceną a funkcjami. Scooper Young jest idealny dla właścicieli szukających prostoty i niższych kosztów, a Scooper PRO X Luxury to model z najwyższej półki dla tych, którzy chcą dla swoich kotów tego, co najlepsze, niezależnie od ceny. Inwestycja w automatyczną kuwetę Catlink może znacznie poprawić higienę i wygodę zarówno dla Ciebie, jak i Twojego kota.


Produkty powiązane

Nowość

Automatyczna kuweta Catlink AI Scooper Young

2 miesiące
1 484 zł

Porównaj

Nowość

Automatyczna kuweta Catlink BayMax Scooper SE

2 miesiące
1 686 zł

Porównaj

Nowość

Automatyczna kuweta dla kotów Catlink Scooper PRO X Luxury

Dostępne, w poniedziałek 29. 7. u Ciebie
2 192 zł

Porównaj