Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Świecące obroże - koniec szukania psa w ciemności!

Z przyjściem zimy, zaczyna się szybko ściemniać. Podczas lata Twój piesek biegał po parku, a Ty nie traciłeś go z oczu, teraz ciemno jest już wcześnie popołudniu. Kup swojemu czworonożnemu przyjacielowi świecącą obrożę, nie stracisz go z oczu nawet w po zmroku. To praktyczny gadżet, który zwiększa bezpieczeństwo psa i Twoje. Jakie rodzaje świecących obroży są w ofercie? W jaki sposób dokonać wyboru i ile kosztują?

 

 

Jesień i zima to oznaka szybkiego ściemniania. Zmniejsza się widocznosć kierowców, pieszych i rowerzystów. Dodatkiem do ciemności często są mgły i deszczowa pogoda. Co się wtedy dzieje? Wszyscy widzą gorzej. Podczas spaceru z pieskiem łatwo możesz stracić z pola widzenia. Nie zauważyć może go też kierowca samochodu, rowerzysta czy zwykły przechodzień.Z tego powodu coraz więcej opiekunów kupuje swoim ulubieńcom świecące obroże. Są praktyczne i ładne.

Elementy odblaskowe zwiększają bezpieczeństwo. Eksperci cały czas namawiają ludzi do ubierania odblaskowych elementów podczas zimy, to samo dotyczy psów. Świecąca obroża działa w ten sam sposób w odniesieniu dla psów i kotów.

 

Zalety świecących obróż dla psów i kotów

  • Zwiększają widocznosć psa dla pieszych, kierowców i rowerzystów. W ciemności nie trudno nie zauwazyć zwierzaka. Świecąca obroża to idealny element odblaskowy.
  • Bez problemu zauważysz pieska, zmniejszysz ryzyko ucieczki z parku i problemów z jego odnalezieniem.
  • Odpowiednie dla włąscicieli psów z ogrodem. Pies jest pod kontrolką i z daleka widzisz, gdzie znajduje się Twój pies.
  • Świecące obroże nie są tanią inwestycją. Kupisz je za kilkanaście złotych.
  • Proste w obsłudze, światło obroży psom i kotom nie przeszkadza.
  • Do wyboru są różne wielkości (dla małych, średnich, dużych psów) i design.
  • Markowe świecące obroże są odporne na złe warunki atmosferyczne. Możesz ich używać niezależnie od pogody.

 

 

Rodzaje świecących obroży dla psów i kotów

Świecące obroże dla psów i kotów, nie musisz w żaden sposób naświetlać aby świeciły w ciemności, same świecą lub migają. Produkuje się je w kilku różnych wielkościach i typach. Do wyboru jest kilka drobnych obroży dla małych ras, kilka modeli dużych obroży, dla dużych psów. Świecące obroże mają uniwersalną wielkość, podobnie jak klasyczne obroże możesz je regulować i dopasować do szyi pieska.

Do wyboru są różne designy obroży. Przykładowo wzór tygrysi lub kamuflażowy, oryginalna obroża zamieni Twojego pieska w małego tygrysa. Najczęściej świecące obroże zasilane są diodami LED, istnieje możliwość włączenia kilka rodzajów świecenia - możesz przełączać pomiędzy ciągłym świeceniem, miganiem lub szybkim miganiem. Wybierz taki rodzaj świecenia jak najbardziej odpowiada Twojemy czwornożnemu przyjacielowi.  Do wyboru jest także kilka kolorów świecenia obroży - zółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, niebieski, zielony lub biały. 

 

 

Praktyczne informacje o świecących obrożach

Świecące obroże są piękne, ale co od strony praktycznej? Żywotność? Ile kosztują? Jak się ładują? Większosć świecących obróży jest zasilana wymienną guzikową baterią. Jej wytrzymałość zależy od producenta oraz częstotliwosci używania obroży. Normalne użytkowanie pozwala na pracę od 1 do 3 miesięcy.

Obroże mają regulowaną długość, którą dostosujesz do psa. Dostępne są trzy podstawowe wielkości: dla małych, średnich i dużych psów. Świecące obroże wykonane są z wysokiej jakości materiałów, są wytrzymałe i wodoszczelne, wytrzymają spacer w złej pogodzie, która zdarza się głównie w zimie i jesienią.

Świecące lub migającej obroże dla psów i kotów są praktyczne i niezastąpione w zimie. Obroże kosztują kilkadziesiąt złotych, pomiędzy  40 a 80zł (w zależności od wielkości i marki obroży). 

 

Ulubione świecące obroże dla psów

Do najczęściej kupowanych obroży należy obroża Reedog Colour świecąca obroża dla małych, średnich i dużych psów. Ta obroża ma możliwość włączenia 3 typów świecenia (ciągłe, miganie i szybkie miganie) i kilka kolorów (żółta, pomarańczowy, czerwony, różowy, niebieski). Do wyboru jest kilka wielkości od S (długość 22 do 40 cm) M (długość 32-50cm) L (długość 42-60cm). Pod względem wyglądu interesująca jest obroża Reedog z kamuflażem, dla małych i średnich psów. Swojego psa możesz także wyposażyć w obrożę świecącą w stylu geparda.

 

 

Świecące szelki dla kotów i małych psów

Jeżeli w domu masz kotka, możesz także dla niego kupić element odblaskowy. Najlepszym wyborem w takim przypadku będą świecące szelki dla kotów i małych psów. Tak samo jak świecące obroże, szelki dostępne są w różnych kolorach z możliwością wyboru różnego rodzaju świecenia.

 

 

Świecące zawieszki

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz kupować nowej obroży, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Świecące zawieszki. Bez problemu założysz ją na dowolną obrożę. Do wyboru są trzy rodzaje świecenia (ciągłe, miganie, szybkie miganie), dostępne są różne kolory.

Świecące i migające obroże dla psów i kotów zwiększą bezpieczeństwo Twojego czworonożnego przyjaciela. Tobie zaoszczędzi nerwów, ponieważ bez problemu pieska rozponasz lub znajdziesz. Wystarczy wybrać obrożę, która będzie Ci odpowiadać.