Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Dogtrace DOG GPS X30 dostępny w nowej wersji Short!

DOG GPS X30 Short jest już w sprzedaży na naszej stronie internetowej 

Od nowego roku w sprzedaży jest specjalna wersja obroży GPS dla małych psów. Varianta Obroża Dog GPS X30 Short to krótsza wersja obroży Dogtrace DOG GPS X30 z krótszą o 5 cm gumową sekcją nadajnika. Najmniejszy regulowany obwód wynosi 25 cm. Jest to idealny wybór dla psów myśliwskich małych ras. Obroża będzie dla nich wygodniejsza, a polowanie bardziej efektywne.

W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji szeroką gamę nowoczesnych technologii, które mogą usprawnić nasze życie. Obroże GPS pozwalają monitorować i kontrolować ruchy psa w terenie. Ponadto skutecznie wspierają tradycyjną edukację i pomagają psom myśliwskim osiągnąć ich maksymalny potencjał. Dzięki tym obrożom można skutecznie i na czas zapobiec bieganiu psa za zwierzyną lub wykazywaniu przez niego niepożądanych zachowań.

Psy myśliwskie często kojarzą nam się z czworonożnymi pupilami o oszałamiającej sile, wytrzymałości i dużych rozmiarach. Na myśl przychodzą takie rasy jak chart, labrador retriever czy weimaraner. Jednak mniejsze rasy psów myśliwskich, takie jak beagle, jamnik, angielski cocker spaniel i jack russell terrier, okazują się równie cenne i wytrzymałe.

Niezależnie od tego, czy chcesz śledzić bieżące ruchy swojego psa, czy też musisz przeprowadzić wymagający trening w terenie, korzystanie z GPS Dogtrace Short jest doskonałym rozwiązaniem. Twoje psy myśliwskie mogą cieszyć się dużą swobodą z gwarancją bezpieczeństwa. Ta wodoodporna i wstrząsoodporna obroża GPS wykorzystuje sygnał radiowy i technologię satelitarną, co oznacza, że nie jest wymagana karta SIM. Wersja "Short" samego urządzenia jest zmniejszona, aby była wygodna dla każdego psa.

Bardzo ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym pupilom! Jeśli aktywnie pracujesz ze swoim psem, tropisz postrzeloną zwierzynę, wybierasz się na wycieczki, podczas których używasz obroży, aby zapewnić swoim małym psom swobodę wędrowania, a zwłaszcza podczas zimowego sezonu polowań.

Wiele opcji dla wszystkich potrzeb;

Jeśli uważasz, że przydatny jest moduł szkoleniowy, tj. możliwość wysyłania korekt do psa oraz mapy (po sparowaniu z aplikacją na telefonie), wybierz DOG GPS X30T Short. Ponadto mapa będzie dostępna online i offline w aplikacji na wypadek słabego sygnału w lesie. Użyj DOG GPS X30B Short, aby łatwo zlokalizować psa za pomocą sygnału dźwiękowego. Dla najbardziej wymagających właścicieli dostępna jest opcja zawierająca zarówno lokalizator dźwiękowy, jak i moduł szkoleniowy - DOG GPS X30TB Short. 

Do każdego wariantu można dodać dowolną kompatybilną obrożę dla innego psa - X30 można sparować z maksymalnie 13 urządzeniami. W ten sposób różne obroże mogą być używane dla różnych psów, a psy mogą być nadal kontrolowane za pomocą jednego radia;

Krótko mówiąc, poprzedni model o standardowym rozmiarze był już mniejszy niż konkurencyjne produkty innych marek. Nowa edycja GPS Dogtrace Short o mniejszych wymiarach jest jeszcze wygodniejsza dla psów małych ras. Jeśli nadal masz obawy, czy obroża będzie Ci odpowiadać, dajemy Ci możliwość wypróbowania obroży po zakupie, masz 30 dni od zakupu produktu na podjęcie decyzji.


Produkty powiązane

GPS obroża dla psów DOG GPS X30 Short

Tydzień, w piątek 26. 4. u Ciebie
2 656 zł

Porównaj

Obroża GPS z modułem szkoleniowym DOG GPS X30T Short

W drodze 1 szt., we wtorek 23. 4. u Ciebie
2 824 zł

Porównaj

Obroża GPS dla psów z lokalizatorem dźwiękowym DOG GPS X30B Short

Dostępne, w środę 17. 4. u Ciebie
3 110 zł

Porównaj

Obroża GPS z lokalizatorem dźwiękowym DOG GPS X30TB Short

W drodze 1 szt., we wtorek 23. 4. u Ciebie
3 278 zł

Porównaj