Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Nowe zabawki Cheerble interaktywne i zapewniają mnóstwo zabawy

Koty z natury są łowcami, nawet taki domowy pupil potrzebuje regularnej stymulacji i pobudzania ciekawości. Interaktywne zabawki od CheeArble mają szereg funkcji, które mogą zapewnić kotom rozrywkę na wiele godzin. Pomagają pozbyć się nudy, redukują niepożądane zachowania i zapewniają sporą dawkę ruchu. A wszyscy wiemy, że szczęśliwy i zdrowy kot oznacza szczęśliwego właściciela.

Cheerble Wicked Snail

Zabawka w kształcie ślimaka, która zapewni Twojemu kotu zupełnie nową przygodę dzięki nieoczekiwanym ruchom i światłom LED. Można przełączać się między dwoma trybami gry, aby zapewnić mnóstwo zabawy, która pobudzi instynkty łowieckie. Dzięki sprytnej funkcji automatycznego toczenia, zabawka natychmiast koryguje swoją pozycję, zapewniając kotu żywą i nieprzerwaną zabawę. Dziesięć minut wciągającej zabawy co 40 minut zapewnia równowagę dla relaksującej zabawy. Ślimak jest również wykonany z miękkiego materiału, który jest delikatny dla łap kota.

Cheerble Wicked Mouse Plus

Zabawka, która została zaprojektowana tak, aby naśladować prawdziwą mysz. Oferuje dwa tryby gry, odpowiednie zarówno dla nieśmiałych, jak i aktywnych kotów. Mysz sama będzie toczyć się po ziemi i zatrzyma się po chwili, jeśli kot dotknie jej łapą, mysz zacznie się ponownie poruszać. Zapewnia to kotom realistyczne doświadczenie polowania! Gdy mysz uderzy w przeszkodę, obróci się w innym kierunku. Jeśli zdarzy się, że gdzieś utknie, wyda cichy sygnał dźwiękowy, aby wskazać, gdzie się znajduje. Gra włącza się automatycznie na 10 minut, a następnie mysz przełącza się w tryb uśpienia, zapewniając idealną równowagę między zabawą a odpoczynkiem.


Produkty powiązane

Cheerble Wicked Mouse PLUS
Warianty (2)
Modrá Zelená

Cheerble Wicked Mouse PLUS

Dostępne, w środę 17. 4. u Ciebie
100 zł

Porównaj

Cheerble Wicked Snail
Warianty (2)
Hnědý Modrý

Cheerble Wicked Snail

Dostępne, w środę 17. 4. u Ciebie
117 zł

Porównaj

Cheerble Wicked Ball
Warianty (1)
žlutá

Cheerble Wicked Ball

Dostępne, w środę 17. 4. u Ciebie
184 zł

Porównaj