Zadzwoń do nas (Pn 9-17, Wt 8-16, Śr 10-18, Czw-Pt 7-15)

Petkit Pura Max: inteligentna kuweta dla kota z funkcją samoczyszczenia

Rewolucyjna kuweta Petkit Pura Max to samoczyszcząca się automatyczna kuweta, która zapewnia najwyższy poziom higieny dla Twojego kota. Oferuje tryb czyszczenia automatycznego, tryb czyszczenia zaplanowanego oraz tryb czyszczenia ręcznego. Zapewnia to czystość i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojego zwierzaka. Możesz łatwo połączyć go z telefonem komórkowym za pomocą aplikacji mobilnej dla systemów operacyjnych iOS i Android i monitorować zdrowie i nawyki swojego zwierzaka w sposób jasny, dokładny i delikatny. Pura Max to tylko do końca stycznia 25% taniej, więc zobaczmy, co potrafi! .

Ograniczone nieprzyjemne zapachy

Jeśli chodzi o zapewnienie domu wolnego od nieprzyjemnych zapachów, Pura Max ma wiele funkcji, które je eliminują. Można wybrać zaplanowane automatyczne usuwanie zapachów za pomocą aplikacji lub ręcznie nacisnąć przycisk PURA MAX, aby usunąć nieprzyjemne zapachy. Inne wspaniałe funkcje obejmują wyjmowany dezodorant, który utrzymuje dom bez zapachów oraz urządzenie Smart Spray, które czyści wewnętrzną komorę po opuszczeniu kuwety przez kota.

Bezpieczna i sprytna

System xSecure składa się z czujnika podczerwieni, czujnika wagi, czujnika wykrywania zwierząt, a także zawiera system alarmowy i system ochrony przed wypadkami. Dzięki wielu inteligentnym czujnikom będziesz w stanie monitorować wagę swojego kota, czas i częstotliwość użytkowania, pojemność kuwety iwiele więcej. Pełną kontrolę nad inteligentną kuwetą można sprawować za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej PETKIT..

Łatwe użytkowanie

Używając PURA MAX jest bardzo proste - wystarczypodłączyć kuwetę do sieci elektrycznej i wsypać żwirek. Kuweta wykorzystuje wyraźny i intuicyjny ekran OLED, który ułatwia obsługę kuwety dla kota. Aby jeszcze bardziej ułatwić, jest onakompatybilna ze wszystkimi rodzajami zbrylających się żwirków dla kotów, takimi jak żwirek gliniany, żwirek z tofu, żwirek mieszany i inne.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dzięki PETKIT PURA MAX zaoszczędzisz czas, nie musząc ręcznie sprzątać po swoim pupilu, a także zaoszczędzisz pieniądze, nie zużywając dużych ilości płynu. Dzięki specjalnie wykonanej gumie TPE zapobiega przyklejaniu się miękkich odchodów do żwirku, więc usuwa tylko grudki i utrzymuje resztę żwirku w czystości. Eekstremalnie duży pojemnik pozwala na 15 dni użytkowania bez konieczności wymiany.

Nowoczesny wygląd i dużo miejsca

Kuweta posiada nowoczesny i elegancki design, który pasuje do każdego wnętrza. Jest wyposażona w system oświetlenia nocnego, który zapewnia kotu widoczność podczas nocnych wizyt w toalecie nawet w ciemności. Światło można włączyć w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji PETKIT. W zestawie znajdują się jasne i kolorowe naklejki, dzięki którym można udekorować toaletę według własnych upodobań. Toaleta oferuje przestronne wnętrze dla kotów o wadze powyżej 1,5 kg i starszych niż 6 miesięcy.

Utrzymanie

Kuweta jest bardzo łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji. Aplikacja Petkit zawiera samouczki wideo, które prowadzą użytkownika krok po kroku. Wystarczy wymieniać worek na śmieci co 15 dni i uzupełniać żwirek, a pojemnik Smart Spray jest wkładany i wymieniany z tyłu toalety. Toaletę można przecierać chusteczkami czyszczącymi lub spłukiwać wodą górny cylinder toalety.


Produkty powiązane

Brak możliwości 30 dniowego testowania

Petkit Pura Max automatyczna samoczyszcząca kuweta dla kotów

W drodze 10 szt., we wtorek 23. 4. u Ciebie
3 026 zł

Porównaj