Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Rabat 15% z kodem BAZ15

KOMIS - Bezprzewodowe ogrodzenie dla psów PetSafe Stay + Play

Produkt z komisu:

Niewidzialne elektroniczne ogrodzenie PetSafe Stay + Play to bezprzewodowe ogrodzenie, które nie wymaga prowadzenia przewodów na terenie. Baza wysyła sygnał o promieniu maksymalnie do 32 metrów. Aby powiększyć obszar, możesz kupić kolejną bazę. Dwa rodzaje korekty: dźwięk i impuls, które można ustawić na 5 poziomach. Możliwość dodania nieograniczonej liczby psów poprzez zakup dalszych odbiorników.

 

Więcej informacji ›

Niedostępne
2 460 zł 2 033 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P31510
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(3)
Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play
KOMIS -…
2 460 zł

Opis produktu

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało rozpakowane lub opakowanie zostało uszkodzone, a zatem zostało przepakowane do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar został wykorzystany do demonstracji w sklepie lub został wymieniony przez klienta w ciągu kilku dni. Nie musi mieć oryginalnego opakowania, najwyżej kilku lekkich otarć.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane przez 5 do 15 dni, widoczne są już lekkie zadrapania od pazurów.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane przez 15 do 40 dni, są bardzo zauważalne zarysowania lub ślady zębów. Może być serwisowany, naprawiany.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający produkt. Wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 jest taka sama jak przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Elektroniczne ogrodzenie bezprzewodowe PetSafe Stay + Play to ogrodzenie amerykańskiej firmy PetSafe. Nie wymaga która prowadzenia żadnego przewodu na terenie. To urządzenie gwarantuje długotrwałe, a przede wszystkim bezproblemowe zapewnienie bezpieczeństwa dla Twojego psa. Niewidoczne ogrodzenie działa zarówno dla małych, jak i dużych ras psów. Baza ogrodzenia przekazuje sygnał do 64 metrów (promień 32 m). Aby powiększyć obszar, wystarczy dokupić kolejną bazę. Dwa rodzaje korekty: dźwięk i impuls. Impuls ma regulowaną intensywność na 5 poziomach. Jest to najsilniejsze ogrodzenie na rynku. Jeśli chcesz absolutną pewność, że Twój pies będzie miał respekt ze strefy zakazanej, PetSafe jest oczywistym wyborem. Zaletą jest możliwość dodania nieograniczonej liczby psów poprzez zakup dalszych odbiorników.

 


Ustawienie stref

Dzięki elektronicznemu, bezprzewodowemu ogrodzeniu PetSafe Stay + Play ustawiasz strefę ostrzegającą na 8 poziomach + możliwość wyboru LAW i HIGH poziomu. Tzn. jeśli chcesz ustawić strefę tylko na 10 m, ustaw strefę LOW. Maksymalna odległość, na którą może oddalić się pies to 32 metry (promień). Minimalna odległość to 5 metrów.


Typ korekty

Bezprzewodowe ogrodzenie PetSafe Stay + Play ma 5 poziomów elektrostatycznej stymulacji i dźwiękowe ostrzeżenie. Moc impulsu jest odpowiednia dla małych i większych ras. Automatyczny system bezpieczeństwa. Obroża wyłączy się automatycznie po 15 sekundach ciągłej stymulacji. 


drát v baleníPrzewód w opakowaniu

Bezprzewodowe ogrodzenie PetSafe Stay + Play, nie posiada żadnego przewodu. Sygnał jest wysyłany do odległości 32 metrów od bazy w każdym kierunku. Baza zawsze stanowi centrum niewidzialnego ogrodzenia. 

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik PetSafe Stay + Play jest zasilany na ładowarkę. Czas ładowania to 2-3 h. Wytrzymałość baterii sięga do 3 tygodni. Obroża ma diodę LED informującą o stanie baterii. Baza jest zasilana z sieci. Polecamy zakupić rezerwowe zasilanie z akumulatorem na wypadek braku prądu.

 

Wodoodporność

PetSafe Stay + Play dysponuje w pełni zanurzalnym odbiornikiem. Może być używany w silnym deszczu i wilgotnym środowisku. Pies może skoczyć do basenu i kąpać się jak długo pragnie. Baza nie jest wodoszczelna. Powinna być umieszczona w miejscu nie narażonym na opady.

 

Ilość psów
PetSafe Stay + Play może nadzorować nieograniczoną ilość psów, wystarczy dokupić obroże dla dalszych psa.

 


Długość obroży

PetSafe Stay + Play ma wysokiej jakości obrożę wyprodukowaną z nylonu. Piesek nosi ją chętnie, a sama obroża dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 15 do 58 cm.

 

Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 24 cm, wysokość 24 cm, głębokość 20 cm. Odbiornik ma szerokość 6,1 cm, wysokość 2,7 cm, głębokość 4,2 cm a waży 71 gramów.

 

 

Zobacz pełny opis

Parametry

Obwód terenu 90 m
Wielkość Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Produkty powiązane

Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play
Warianty (1)
pro 1 psa

Bezprzewodowe ogrodzenie dla psów PetSafe Stay + Play

Na cestě 2 kusů, w czwartek 5. 10. u Ciebie
2 479 zł

Porównaj

Sprejový obojek proti štěkání Canicalm Spray
Warianty (1)
Rozbaleno

KOMIS - Canicalm Spray

Dostępne, w poniedziałek 2. 10. u Ciebie
302 zł

Porównaj

Warianty (2)
Lehce použité Zánovní

KOMIS - Patpet F800

Dostępne, w poniedziałek 2. 10. u Ciebie
1 040 zł

Porównaj

Warianty (1)
Lehce použité

KOMIS - Patpet T150

Dostępne, w poniedziałek 2. 10. u Ciebie
470 zł

Porównaj

Rabat 15% z kodem BAZ15
Warianty (1)
Zánovní

KOMIS - Dogtrace d-control 640

Dostępne, w poniedziałek 2. 10. u Ciebie
756 zł

Porównaj

Rabat 15% z kodem BAZ15
Warianty (3)
Hodně použité Zánovní Rozbaleno

KOMIS - BarkWise + pilot

Dostępne, w poniedziałek 2. 10. u Ciebie
718 zł

Porównaj

Rabat 15% z kodem BAZ15
Odpuzovač psů a koček GoodLife OnGuard
Warianty (2)
Lehce použité Rozbaleno

KOMIS- Odstraszacz psów i kotów GoodLife OnGuard

2 miesiące
453 zł

Porównaj

Elektronický plot pro psy iTrainer W227
Warianty (1)
Hodně použité

KOMIS - iTrainer W227B

Niedostępne
339 zł

Porównaj

Ostatnio oglądane

Rabat 15% z kodem BAZ15
Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play
Warianty (1)
Rozbaleno

KOMIS - Bezprzewodowe ogrodzenie dla psów PetSafe Stay + Play

Niedostępne
2 460 zł

Porównaj