Chcesz mieć gwarancję, że twoje zamówienie dojdzie przed Świętami? Produkty dostępne w magazynie zamów najpóźniej do 14.12 2023 do godziny 17:00.
Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Drzwiczki dla kotów z mikroczipem SureFlap

Drzwiczki SureFlap to drzwiczki dla kota, które odczytują mikrochip lub zawieszkę na szyi Twojego kota i otwierają sie, gdy ten chce wejść lub wyjść z domu. Jest to bardzo praktyczne urządzenie w mieszkaniach, w których mieszka więcej kotów, a zwłaszcza, gdy niektóre z nich opuszczają dom, a niektóre zostają w środku. Możliwość zaprogramowania do 32 kotów. Możliwość otwierania za pomocą zawieszki na obroży lub czipu zaaplikowanego przez weterynarza. Kontrola jedynie powrotu kota. 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt Więcej informacji › Zamówienia do 11. 12. 14:00, przewidywana dostawa: u Ciebie w piątek 15. 12.

710 zł 586 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P2498
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(4)
Dvířka pro kočky SureFlap s mikročipem
Drzwiczki dla kotów…
710 zł

Opis produktu

Drzwiczki SureFlap to drzwiczki dla kota, które odczytują mikrochip lub zawieszkę na szyi Twojego kota i otwierają sie, gdy ten chce wejść lub wyjść z domu. Jest to bardzo praktyczne urządzenie w mieszkaniach, w których mieszka więcej kotów, a zwłaszcza, gdy niektóre z nich opuszczają dom, a niektóre zostają w środku. Możliwość zaprogramowania do 32 kotów. Możliwość otwierania za pomocą zawieszki na obroży lub czipu zaaplikowanego przez weterynarza.Zalecamy używanie mikrochipu. Identyfikacja kota jest wtedy bezproblemowa, poniważ kot nie zgubi czipu. Jeżeli Twój kotek nie jest oczipowany lub nie może być, możesz zdecydować się na kupno zawieszki SureFlap RFID (nie jest ona zawartością opakowania), zwróć uwage aby obroża, której używasz miała mocne zapięcie, klamrę. Będziesz mial pewność, że zawieszka nie zgubi się. Jest to rozwiązanie dla kotów bez czipu.

 

Jak działa mikroczip?

Dostępne są 4 ustawienia możliwych sposobów przejścia, oznaczone na drzwiczkach za pomocą strzałek

 • do środka i na zewnątrz: standardowe otwierania jak u większości drzwiczek
 • tylko na zawnątrz: kot może opuścić dom, ale już nie wejdzie
 • tylko do środka: kot może wejść, ale nie wydostanie się na zewnątrz
 • całkowicie zamknięte
 • Czipowaniem  zajmuje się weterynarz. Czip jest aplikowane na ramieniu/szyi. Do czipa przypisane jest imię i adres zwierzaka, kot lub pies zostaje musi zostać wpisany do rejestru zwięrząt ( w celu np. odnalezienia). Weterynarz wyposażony w specjalny czytnik może, dzięki czipowi odczytać nazwisko lub adres właściciela.
 • Oczywiście, samo wstrzyknięcie czipa jeszcze nie przypisze  psa do jego właściciela. Aby tak się stało, należy numer czipa zarejestrować w specjalnej bazie i  udostępnić przy tym swoje dane. Jest rzeczą bardzo ważną, żeby o tym kroku nie zapomnieć i - ponieważ nie ma jednej, ogólnokrajowej bazy danych - dokonać rejestracji w jak największej liczbie baz!(Aby uruchomić drzwiczki nie jest koniecznością zapisywanie się w bazie, ale warto to zrobić aby wykorzystać czip w razie zagubienia się kota)
 • Aby zapisać identyfikacyjny numer czipa w drzwiczkach  SureFlap, wystarczy wpisać numer i nacisnąć przycisk. Drzwiczki otworzą się tylko zwierzakom, które mają zaaplikowany w sobie zaprogramowany czip. Żaden inny zwierzak nie przejdzie przez drzwiczki!
 • Czytnik kodu znajduje się, wewnątrz tunelu. Drzwiczki otwierają się w ciągu ułamku sekundy. Zamykają się około sekundę po przejściu kota. Drzwiczki mają możliwość włączenia klasycznego manulanego otwierania. Tryb manualnego otwierania wyłącza tryb z czipem!
 • Wszczepienia mikrochipu można dokonać w większości gabinetów weterynaryjnych. Koszt zabiegu wynosi ok. 70-100 zł. Bardzo często w miastach organizowane są akcje darmowego chipowania.
 • Wszczepienie czipa jest konieczne, aby zwierzę (pies, kot, tchórzofretka) otrzymało paszport, a zatem, aby mogło podróżować na terenie Unii Europejskiej.
 • Kompatybilność z mikrochipem Twojego zwierzaka sprawdzisz tutaj w dolnej części strony.

 

Do jakich drzwi mogę zainstalować drzwiczki SureFlap?

 • Drzwiczki dla kotów SureFlap przeznaczone są do instalacji we wszystkich typach drzwi. Jeżeli chcesz drzwiczki zainstalować w drzwiach szklanych, szybie, musisz dokupić dodatkową nasadkę, adapter. Adepter możesz także wykorzystać gdyby otwór po poprzednich drzwiczkach był za duży. Instalacja możliwa jest także w drzwiach z podwójną szybą. Dokładne instrukcje odnośnie instalacji są zawarte w instrukcji obsługi.
 • Aby zainstalować drzwiczki, w drzwiach z metalowymi elementami, lub metalowym wypełnieniem, musisz dokładnie przeczytać instrukcję obsługi (jest zawartością opakowania), metal może mieć wpływ na odczytanie danych z czipu. Po poprawnej instalacji żadne ograniczenia nie są możliwe.
 • Wymagana wielkość otworu do instalacji: szer. 16,5 x wys. 17,1. Wymiary klapki wys. 12, szerokość 14,2 cm. Całkowite wymiary 21 x 21 cm. Tunel ma długość 7 cm. Optymalna wielkość otworu do instalacji 21cm, drzwiczki mogą być instalowane w otworze o wielkości do 26cm.
 • Drzwiczki SureFlap z mikroczipem dla kotów - spójrz na video jak działają:

 

 

Regulacja drzwiczek SureFlap dla kotów:

 

Instalacja drzwiczek SureFlap dla kotów

 

Instalacja drzwiczek SureFlap dla kotów do szyb

Drzwiczki dla kotów SureFlap mają identyczną wielkość jak wiele innych dostępnych drzwiczek na rynku. Może śmiało zastąpić nimi poprzednie drzwiczki. Wielkość przejścia szer. 14 x wys. 12 cm, wymagana wielkość wycięcia szer. x wys.: 16,5 x 17,1 cm. Wymiary całkowite 21 x 21 cm.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

SmartPet Akcesoria Drzwiczki Drzwiczki dla psów Według rasy Dla małych psów Drzwiczki na chip SureFlap Drzwiczki dla kotów Drzwiczki dla kotów

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje otwieranie na chip
Zasilanie Baterie
Kolor Brązowy, Biały
Materiał plastik
Drzwiczki (sz x w) 21 x 21 cm
Tunel 7 cm
Otwór (sz x w) 14,2 x 12 cm
Wielkość Pro malé psy, Pro nejmenší psy, Pro kočky

Produkty powiązane

Przednia część drzwiczek Reedog Mini White

Dostępne, w piątek 15. 12. u Ciebie
43 zł

Porównaj

Przednia część drzwiczek Reedog Mini Brown

Dostępne, w piątek 15. 12. u Ciebie
45 zł

Porównaj

Drzwiczki Staywell 919 białe, bez tunelu (S)

Dostępne, w piątek 15. 12. u Ciebie
194 zł

Porównaj

Drzwiczki Staywell 620 aluminiowe (M)

Dostępne, w piątek 15. 12. u Ciebie
337 zł

Porównaj

Przednia część drzwiczek Reedog Mini White

Dostępne, w piątek 15. 12. u Ciebie
45 zł

Porównaj

Drzwiczki dla psów z mikroczipem SureFlap
Warianty (2)
bílá hnědá

Drzwiczki dla psów z mikroczipem SureFlap

Dostępne, w piątek 15. 12. u Ciebie
888 zł

Porównaj

ID zawieszka do drzwiczek PET MATE

Dostępne, w piątek 15. 12. u Ciebie
177 zł

Porównaj

Zastępcza klapka do drzwiczek Staywell 760/775/777

Na cestě 1 kusů, w środę 20. 12. u Ciebie
123 zł

Porównaj

Ostatnio oglądane

Dvířka pro kočky SureFlap s mikročipem
Warianty (2)
bílá hnědá

Drzwiczki dla kotów z mikroczipem SureFlap

Dostępne, w piątek 15. 12. u Ciebie
710 zł

Porównaj