Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Drzwiczki dla kotów z mikroczipem SureFlap DualScan

DualScan firmy SureFlap to drzwiczki dla kota, które odczytują mikrochip lub zawieszkę na szyi Twojego kota i otwierają sie, gdy ten chce wejść lub wyjść z domu. Jest to bardzo praktyczne urządzenie w mieszkaniach, w których mieszka więcej kotów, a zwłaszcza, gdy niektóre z nich opuszczają dom, a niektóre zostają w środku. Możliwość zaprogramowania do 32 kotów. Możliwość otwierania za pomocą zawieszki na obroży lub czipu zaaplikowanego przez weterynarza. Podwójna kontrola, wyjścia i wejścia kota.

 

Więcej informacji ›

Dostępne 7 szt Więcej informacji › Zamówienia do 4. 3. 14:00, przewidywana dostawa: u Ciebie w środę 6. 3.

732 zł 605 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P2537
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(4)
Drzwiczki dla kotów z mikroczipem SureFlap DualScan
Drzwiczki dla kotów…
732 zł

Opis produktu

DualScan firmy SureFlap to drzwiczki dla kota, które odczytują mikrochip lub zawieszkę na szyi Twojego kota i otwierają sie, gdy ten chce wejść lub wyjść z domu. Jest to bardzo praktyczne urządzenie w mieszkaniach, w których mieszka więcej kotów, a zwłaszcza, gdy niektóre z nich opuszczają dom, a niektóre zostają w środku. Możliwość zaprogramowania do 32 kotów. Możliwość otwierania za pomocą zawieszki na obroży lub czipu zaaplikowanego przez weterynarza.

Zalecamy używanie mikrochipu. Identyfikacja kota jest wtedy bezproblemowa, poniważ kot nie zgubi czipu. Jeżeli Twój kotek nie jest oczipowany lub nie może być, możesz zdecydować się na kupno zawieszki SureFlap RFID (nie jest ona zawartością opakowania), zwróć uwage aby obroża, której używasz miała mocne zapięcie, klamrę. Będziesz mial pewność, że zawieszka nie zgubi się. Jest to rozwiązanie dla kotów bez czipu. Wymiary przejścia szer. 14 x wys. 12 cm, wymagana wielkość wycięcia: szer. 16,5 x wys. 17,1 cm  Dzięki drzwiczkom SureFlap DualScan masz pod kontrolą wyjścia i wejścia kotów. To praktyczny pomocnik każdego domu z wieloma kotami. DualScan umożliwa ustawienie, który kot może przejść a który nie może. Drzwiczki mają tryb bezpieczeństwa, który możesz zaprogramować. Jeżeli Twój kotek sprytnie ucieknie np. przez otwarte okno, może bez problemu wrócić przez drzwiczki. 4 możliwości przejścia według potrzeb kota - drzwiczki otwarte, drzwiczki zamknięte, jedynie wejście, jedynie wyjście.

Jak działa mikroczip?

 • Czipowaniem  zajmuje się weterynarz. Czip jest aplikowane na ramieniu/szyi. Do czipa przypisane jest imię i adres zwierzaka, kot lub pies zostaje musi zostać wpisany do rejestru zwięrząt ( w celu np. odnalezienia). Weterynarz wyposażony w specjalny czytnik może, dzięki czipowi odczytać nazwisko lub adres właściciela.
 • Oczywiście, samo wstrzyknięcie czipa jeszcze nie przypisze  psa do jego właściciela. Aby tak się stało, należy numer czipa zarejestrować w specjalnej bazie i  udostępnić przy tym swoje dane. Jest rzeczą bardzo ważną, żeby o tym kroku nie zapomnieć i - ponieważ nie ma jednej, ogólnokrajowej bazy danych - dokonać rejestracji w jak największej liczbie baz!(Aby uruchomić drzwiczki nie jest koniecznością zapisywanie się w bazie, ale warto to zrobić aby wykorzystać czip w razie zagubienia się kota)
 • Aby zapisać identyfikacyjny numer czipa w drzwiczkach  SureFlap, wystarczy wpisać numer i nacisnąć przycisk. Drzwiczki otworzą się tylko zwierzakom, które mają zaaplikowany w sobie zaprogramowany czip. Żaden inny zwierzak nie przejdzie przez drzwiczki!
 • Czytnik kodu znajduje się, wewnątrz tunelu. Drzwiczki otwierają się w ciągu ułamku sekundy. Zamykają się około sekundę po przejściu kota. Drzwiczki mają możliwość włączenia klasycznego manulanego otwierania. Tryb manualnego otwierania wyłącza tryb z czipem!
 • Wszczepienia mikrochipu można dokonać w większości gabinetów weterynaryjnych. Koszt zabiegu wynosi ok. 70-100 zł. Bardzo często w miastach organizowane są akcje darmowego chipowania.
 • Wszczepienie czipa jest konieczne, aby zwierzę (pies, kot, tchórzofretka) otrzymało paszport, a zatem, aby mogło podróżować na terenie Unii Europejskiej.
 • Kompatybilność z mikrochipem Twojego zwierzaka sprawdzisz tutaj w dolnej części strony.

 

Regulacje drzwiczek SureFlap Dual Scan dla kotów

Do jakich drzwi mogę zainstalować drzwiczki SureFlap?

 • Drzwiczki dla kotów SureFlap przeznaczone są do instalacji we wszystkich typach drzwi. Jeżeli chcesz drzwiczki zainstalować w drzwiach szklanych, szybie, musisz dokupić dodatkową nasadkę, adapter. Adepter możesz także wykorzystać gdyby otwór po poprzednich drzwiczkach był za duży. Instalacja możliwa jest także w drzwiach z podwójną szybą. Dokładne instrukcje odnośnie instalacji są zawarte w instrukcji obsługi.
 • Aby zainstalować drzwiczki, w drzwiach z metalowymi elementami, lub metalowym wypełnieniem, musisz dokładnie przeczytać instrukcję obsługi (jest zawartością opakowania), metal może mieć wpływ na odczytanie danych z czipu. Po poprawnej instalacji żadne ograniczenia nie są możliwe.

 

Adapter montażowy do instalacji w szybie, szkle:

 • nie jest zawartością opakowania
 • składa się z dwóch cześci
 • średnica: 28,5 cm
 • zakrywa otwór o średnicy 21 - 26 cm

 

Tunel przedłużający :

 • nie jest zawartością opakowania
 • do instalacji w ścianach
 • powiększa przejście o 5 cm
 • istnieje możliwość połączenia kilku tunelów ze sobą.

 

Instalacja drzwiczek SureFlap dla kotów

 

Instalacja drzwiczek SureFlap dla kotów w szkle

Drzwiczki dla kotów SureFlap Dual Scan mają identyczną wielkość jak wiele innych dostępnych drzwiczek na rynku. Może śmiało zastąpić nimi poprzednie drzwiczki. Wielkość przejścia szer. 14 x wys. 12 cm, wymagana wielkość wycięcia szer. x wys.: 16,5 x 17,1 cm. Wymiary całkowite 21 x 21 cm

 

Produkt znajduje się w kategoriach

SmartPet Akcesoria Drzwiczki Drzwiczki dla psów Według rasy Dla małych psów Drzwiczki na chip SureFlap Drzwiczki dla kotów Drzwiczki dla kotów

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje otwieranie na chip
Zasilanie Baterie
Kolor Biały
Materiał plastik
Drzwiczki (sz x w) 21 x 21 cm
Otwór (sz x w) 14,2 x 12 cm
Wielkość Pro malé psy, Pro nejmenší psy, Pro kočky

Produkty powiązane

Przednia część drzwiczek Reedog Mini Brown

Dostępne, w środę 6. 3. u Ciebie
43 zł

Porównaj

Przednia część drzwiczek Reedog Large White

Dostępne, w środę 6. 3. u Ciebie
58 zł

Porównaj

Panel do zamykania drzwiczek Staywell 640

Dostępne, w środę 6. 3. u Ciebie
203 zł

Porównaj

Drzwiczki Staywell 600 aluminiowe (S)

Dostępne, w środę 6. 3. u Ciebie
255 zł

Porównaj

Drzwiczki Staywell 932 białe, magnetyczne otwieranie (S)

Dostępne, w środę 6. 3. u Ciebie
220 zł

Porównaj

Zastępcza klapka do drzwiczek Staywell 200

Dostępne, w środę 6. 3. u Ciebie
101 zł

Porównaj

Drzwiczki Staywell 640 aluminiowe (L)

Dostępne, w środę 6. 3. u Ciebie
340 zł

Porównaj

Drzwiczki Cat Mate Elite z mikroczipem i timerem dla kotów

Dostępne, w środę 6. 3. u Ciebie
1 022 zł

Porównaj