Elektroniczne drzwiczki dla psów PetSafe SmartDoor™ L
Elektroniczne drzwiczki dla psów PetSafe SmartDoor™ LElektroniczne drzwiczki dla psów PetSafe SmartDoor™ LElektroniczne drzwiczki dla psów PetSafe SmartDoor™ L

Elektroniczne drzwiczki dla psów PetSafe SmartDoor™ L

Elektroniczne drzwiczki dla psów SmartDoor rozpoznają sygnał radiowy ze specjalne obroży SmartKey. Po rozpoznaniu sygnału drzwiczki odblokowują się i pies bez problemu możesz wyjść na zewnątrz lub wrócić do domu. Minimalna grubość drzwi 3,8 cm.

 

 

1 122 zł 927 zł bez VAT
Skladem 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 01. 02. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Elektroniczne drzwiczki dla psów PetSafe SmartDoor™ L

Innowacyjne elektroniczne drzwiczki SmartDoor umożlwiają Twojemu zwierzakowi wejście do domu, w dowolnym momencie. Korzystając z technologii częstotliwości radiowych, SmartDoor odczytuje wyjątkowy sygnał SmartKey ™ zawieszki noszonej na obroży i uruchamia klapkę z zasilaniem akumulatorowym, aby ją odblokować. Kiedy SmartDoor nie wyczuje już kluczyka SmartKey Twojego zwierzaka, klapa automatycznie zablokuje się. Minimalna grubość drzwi 3,8 cm, oczywiście drzwiczki pasują także do grubszych drzwi.

 

  • Łatwe programowanie do 5 zawieszek SmartKey jednym naciśnięciem przycisku

  •  Wodoodporna zawieszka - klucz na obrożę, na wymienialną baterie RFA-67 (w zestawie, żywotność około 6 miesięcy)

  •  Energooszczędna, izolowana klapka z ochroną przed słońcem UV

  •  Pasuje do drzwi 1 1/2 - 2 cale grubości lub 7 1/4 cala lub więcej z dodatkowymi tunelami przedłużającymi

  •  Łatwa samodzielna instalacja i programowanie

  •  Zamek elektroniczny

  •  Drzwiczki zasilane czterema bateriami typu LR20 (brak w zestawie)

W jaki sposób działają?

Dzięki radiofrekwencyjnej technologii SmartDoor drzwiczki  wykorzystują sygnał z elektronicznego klucza SmartKey. Gdy drzwiczki odbiorą sygnał otwierają się automatycznie i umożliwiają przejście Twojemu zwierzakowi. Gdy radiowy sygnał ginie czyli pies oddala się od drzwiczek, klapka automatycznie wraca na swoje miejsce i drzwiczki się zamykają. 

 

Wielkość drzwiczek

Wielkość drzwiczek: L

Maskymalna waga psa: do 45 kg

Całkowite wymiary drzwiczek: 410 mm x 600 mm

Wielkość przejścia: 413 mm x 257 mm

Wielkość wymaganego otworu: 397 mm x 591 mm

 

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!