Drzwiczki Cat Mate Elite z mikroczipem i timerem dla kotów

Drzwiczki dla kotów Cat Mate Elite z mikroczipem i wyłącznikiem czasowym pozwalają na wejście do 9 kotów do Twojej domu. Umożliwiają one również kontrolę wyjścia wszystkich zwierząt domowych za pomocą wyłącznika czasowego lub zamka czterokierunkowego. Pozwala również na monitorowanie ruchów do 3 kotów - pokazuje, kiedy kot ostatnio wszedł lub wyszedł z domu oraz ile godzin minęło od ostatniego użycia drzwi przez kota.

 

 

1 141 zł 943 zł bez VAT
Dostępne 3 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 08. 07. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Drzwiczki Cat Mate Elite z mikroczipem i timerem dla kotów

Drzwiczki Cat Mate Elite to doskonały sposób, aby zapewnić kotu swobodę wchodzenia i wychodzenia wedle jego upodobań. Te drzwiczki dla kota sprawią, że Twój dom będzie strefą bez wejścia dla kotów z sąsiedztwa lub w nocy dla lisów i kun, które pomylą je z zaproszeniem do wejścia, a Ty zaoszczędzisz sobie kłopotów z otwieraniem drzwi lub okna, kiedy tylko Twój kot będzie miał na to ochotę. Drzwiczki rozpoznają mikrochip unikalny dla Twojego kota i otworzą się, aby umożliwić mu wejście. Rozpoznawanie mikroczipów służy jedynie do umożliwienia wejścia z zewnątrz do domu. Twój kot może wychodzić z domu przez drzwi bez rozpoznawania mikroczipa. Większość kotów ma już wszczepiony mikroczip, można też użyć identyfikatora przyczepionego do obroży kota. Drzwiczki dla kotów są niezwykle łatwe do zaprogramowania i wykorzystują prosty system czterokierunkowego ryglowania: odblokowane, tylko do wewnątrz, tylko na zewnątrz i zablokowane. Dodatkowo, innowacyjny, czytelny wyświetlacz LED umożliwia ustawienie konkretnych godzin, o których kot ma przychodzić i wychodzić. Panel wyświetla również wskaźniki pozycji dla maksymalnie 3 wybranych kotów, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy Twój kot znajduje się aktualnie wewnątrz czy na zewnątrz. Możesz również sprawdzić, kiedy Twój kot ostatni raz przechodził przez klapkę. Klapa dla kota jest odporna na przeciągi i warunki atmosferyczne dzięki stabilnemu, wysokiej jakości polimerowi i uszczelnionej szczotką klapie. Drzwiczki Cat Mate z mikroczipem mogą być zaprogramowane dla maksymalnie 9 kotów i mogą być montowane w drzwiach o grubości do 10 cm.

 

 

Główne funkcje:

 • Utrzymuje nieznanych gości, takich jak nieznane koty i inne zwierzęta z dala od domu
 • Łatwo programowalny zamek czterokierunkowy
 • Czas ostatniego użycia, bieżąca lokalizacja, czas ostatniego użycia drzwi (do 3 kotów)
 • Timer: umożliwia ustawienie określonych przedziałów czasowych, w których kot może korzystać z drzwiczek
 • Odporność na przeciągi i warunki atmosferyczne dzięki szczotce uszczelniającej i zamknięciu magnetycznemu
 • Przeznaczony dla maksymalnie 9 kotów
 • Nadaje się do montażu w drewnie, szkle, ścianach z cegieł, PCV, metalu
 • Kompatybilny z mikrochipami lub z identyfikatorem przyczepionym do obroży
 • Rama drzwi lub ściana o grubości do 10 cm (w przypadku grubszych drzwi lub ścian wymagany jest adapter))
 • Działa na 4x baterie AA, żywotność baterii 12 miesięcy
 • Wymiary całkowite: dł. 24.8 x sz. 26.5 x w. 10 cm, Wymiary przejścia: sz. 14.5 x w. 14.5 cm
 • Celkové rozměry: d.24,8 x š.26,5 x v.10 cm, Rozměr vstupu: š.14,5 x v.14,5 cm 

 

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!